18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Zamieszki antyimigracyjne w UK
Siriuz • 2024-08-04, 13:29
29 lipca 2024 uzbrojony w nóż 17 letni Axel Rudakubana urodzony w Anglii w rodzinie imigrantów z Rwandy wszedł na zajęcia taneczne w domu kultury w Southport, w północno-zachodniej Anglii. Zaatakował bawiące się tam dzieci. Zranił 2 dorosłych, 6 dzieci i zamordował na miejscu kolejną dwójkę dzieci. Trzecie dziecko zmarło później w szpitalu. Ofiarami były dzieci w wieku 6, 7 i 9 lat.


Axel Rudakubana:





Zamieszki rozprzestrzeniły się w ciągu paru dni na kolejne miasta Anglii: Bristol, Liverpool Manchester, Stoke on Trent, Blackburn, Hull, Leeds, Nottingham, London, Belfast


Imigranci organizują się w uzbrojone grupy i ścigają protestujących



Wszystkie media piszą o protestach skrajnej, radykalnej prawicy.


Witamy w nowym pięknym świecie Nowego Ładu Światowego. WEF pozdrawia.
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-04, 13:42 9
Miód na oczy, są Allahy i jest sequel!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-08-04, 13:43 9
A jebał pies tych zjebanych fajfokolków.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-04, 13:44 80
ruSSka prowokacja, podaj źródło! Nie dawajcie się zrobić na prawacką propagandę, osoby ciemnoskóre nie są agresywne. Te dzieci tak naprawdę umarły na Covid, bo ich rodzice to antyszczepionkowe szury i nie pozwolili ich zaszczepić.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-04, 14:08 21
Ja nie lubię Anglików, są wredne i nie mogą się rozstać z tymi swoimi muslimami, na Polaków drą mordy, że jesteśmy islamofobami, cieszę się że mają taką imprezę

a przy okazji czytaliście kiedyś książkę pod tytułem "Latająca gospoda"?... polecam
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-04, 14:13 39
Nie mam nic przeciw takim protestom, ale jakoś nie wierzę, że spalone samochody należały do migrantów z Afryki ... chcą protestować ,robić zamieszki niech idą do muzułmańskich dzielnic... ale nie pójdą... muzułmanów jest za dużo ich kobiety rodzą po 10 ciapaków, a angielki kupują pieski... zamieszki spóźnione o 30 lat... nie widzę przyszłości dla białej Anglii, ale po tym jak nas potraktowali po wojnie to muzułmańskie prącie im w dupę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-04, 14:15 3
dżonyłojlker napisał/a:

ruSSka prowokacja, podaj źródło! Osoby ciemnoskóre nie są agresywne, nie dawajcie się zrobić na prawacką propagandę. Te dzieci tak naprawdę umarły na Covid, bo ich rodzice to antyszczepionkowe szury i nie pozwolili ich zaszczepić.



Dżony, masz fantazję typie, masz.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-04, 14:26 15
Kopernik2080 napisał/a:

Nie mam nic przeciw takim protestom, ale jakoś nie wierzę, że spalone samochody należały do migrantów z Afryki ... chcą protestować ,robić zamieszki niech idą do muzułmańskich dzielnic... ale nie pójdą... muzułmanów jest za dużo ich kobiety rodzą po 10 ciapaków, a angielki kupują pieski... zamieszki spóźnione o 30 lat... nie widzę przyszłości dla białej Anglii, ale po tym jak nas potraktowali po wojnie to muzułmańskie prącie im w dupę



Jak dobrze się wpatrzysz to za kierownicą siedziały murzynki. Pod jednym z wpisów na X z tym materiałem ktoś napisał, że próbowali staranować protestujących. Wątpię w to, raczej podejrzewam, że sam fakt koloru skóry wystarczył.
Zgłoś
Avatar
matek87 2024-08-04, 14:28 54
To zdjęcie tylko media używają a aktualne jest z mopem na tem pierdolonym łbie

Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-04, 14:31 6
Siriuz napisał/a:

Jak dobrze się wpatrzysz to za kierownicą siedziały murzynki. Pod jednym z wpisów na X z tym materiałem ktoś napisał, że próbowali staranować protestujących. Wątpię w to, raczej podejrzewam, że sam fakt koloru skóry wystarczył.



A to w takim razie zwracam honor protestującym, ale podtrzymuję moją opinię, że zamieszki są spóźnione...
Zgłoś
Avatar
jjuice 2024-08-04, 14:31 6
Trzeba te wszystkie kurwy napiętnować i wypierdolić do siebie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-04, 14:31 20
matek87 napisał/a:

Axel Rudakubana



Nie mogłem się doszukać, dzięki! Rysunek, jak mniemam z rozprawy sądowej potwierdza
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-04, 14:35 16
Nie żebym bronił murzynów, bo statystyki nie kłamią kto częściej popełnia przestępstwa, ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi. Angole co się na ulicy napierdalają mają logikę i fakty w dupie, bo to woda na młyn dla ekstremistów tak z lewa jak i z prawa.
W większości rozwiniętych krajów problemem jest zmniejszająca się populacja i starzejące społeczeństwo. Coraz mniej młodych, żeby pracowali na nasze emerytury. Kraje UE nie są samobójcami i nie rządzą tam sami debile, jakby się większości wyznawców pis i konfy wydawało, sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-08-04, 14:45 2
Chyba żadnemu chujowi na tej stronie nie należało się piwero tak bardzo, jak Tobie za ten wpis, więc łap, ale się nim nie napierdol, jak w jakiejś stodole 🤣
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-08-04, 14:51 32
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym bronił murzynów, bo statystyki nie kłamią kto częściej popełnia przestępstwa, ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi. Angole co się na ulicy napierdalają mają logikę i fakty w dupie, bo to woda na młyn dla ekstremistów tak z lewa jak i z prawa.
W większości rozwiniętych krajów problemem jest zmniejszająca się populacja i starzejące społeczeństwo. Coraz mniej młodych, żeby pracowali na nasze emerytury. Kraje UE nie są samobójcami i nie rządzą tam sami debile, jakby się większości wyznawców pis i konfy wydawało, sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.



Nigdzie nie byłeś , szarańczy nie widziałeś, to wina tych twoich politykow że jest taka bieda, nie masz ochoty na rodzinę bo wszędzie podatki i na cztery ściany trzeba zapierdalać do śmierci, teraz będziesz zapierdalał na domki twoich ciemnych ulubieńców . pluję ci na ryj tolerancyjny ścierwojadzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie