18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zamieszki antyimigracyjne w UK
Siriuz • 2024-08-04, 13:29
29 lipca 2024 uzbrojony w nóż 17 letni Axel Rudakubana urodzony w Anglii w rodzinie imigrantów z Rwandy wszedł na zajęcia taneczne w domu kultury w Southport, w północno-zachodniej Anglii. Zaatakował bawiące się tam dzieci. Zranił 2 dorosłych, 6 dzieci i zamordował na miejscu kolejną dwójkę dzieci. Trzecie dziecko zmarło później w szpitalu. Ofiarami były dzieci w wieku 6, 7 i 9 lat.


Axel Rudakubana:





Zamieszki rozprzestrzeniły się w ciągu paru dni na kolejne miasta Anglii: Bristol, Liverpool Manchester, Stoke on Trent, Blackburn, Hull, Leeds, Nottingham, London, Belfast


Imigranci organizują się w uzbrojone grupy i ścigają protestujących



Wszystkie media piszą o protestach skrajnej, radykalnej prawicy.


Witamy w nowym pięknym świecie Nowego Ładu Światowego. WEF pozdrawia.
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
mej2dej 2024-08-04, 14:54 1
Wyłapać całe murzynowo i wpierdolic do pontonu przy stanie morze 10 w skali Bouforta...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-04, 14:58 6
Spar1988 napisał/a:

Nigdzie nie byłeś , szarańczy nie widziałeś, to wina tych twoich politykow że jest taka bieda, nie masz ochoty na rodzinę bo wszędzie podatki i na cztery ściany trzeba zapierdalać do śmierci, teraz będziesz zapierdalał na domki twoich ciemnych ulubieńców . pluję ci na ryj tolerancyjny ścierwojadzie



Oczywiście nie zrozumiałeś co napisałem, ale to normalne u prawackich troglodytów.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-08-04, 15:03 9
Geraldinio napisał/a:

Oczywiście nie zrozumiałeś co napisałem, ale to normalne u prawackich troglodytów.



każdy zrozumiał że nie masz kręgosłupa moralnego, wartości i wymieszałbyś się z fekaliami bo to takie modne , twój dziadek co walczył o ten kraj powinien używać gumy
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-04, 15:12 8
Spar1988 napisał/a:

każdy zrozumiał że nie masz kręgosłupa moralnego, wartości i wymieszałbyś się z fekaliami bo to takie modne , twój dziadek co walczył o ten kraj powinien używać gumy



Czytanie nie jest trudne, spróbuj kilka razy na głos, albo poproś by ktoś ci przeczytał, jeśli to cię przerasta. Może za którymś razem zaskoczysz, że taki ze mnie lewak i miłośnik imigrantów, jak z Kamińskiego abstynent, z Dudy obrońca konstytucji, a z ciebie inteligent.
Zgłoś
Avatar
Matiboss 2024-08-04, 15:12 5
tylko szkoda ze dopiero po takiej tragedii. Trzeba przepędzić tych brudasów z europy jak najszybciej. Chore do czego doprowadziła ślepa (albo i celowa) polityka lewackich rządów.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-08-04, 15:17 1
muslimy to tępe prymitywne narzedzia. biali chcą się mścić, niech to zrobią na politykach którzy do tego doprowadzili
Zgłoś
Avatar
Zombiekiller 2024-08-04, 15:17 4
Spar1988 napisał/a:

Nigdzie nie byłeś , szarańczy nie widziałeś, to wina tych twoich politykow że jest taka bieda, nie masz ochoty na rodzinę bo wszędzie podatki i na cztery ściany trzeba zapierdalać do śmierci, teraz będziesz zapierdalał na domki twoich ciemnych ulubieńców . pluję ci na ryj tolerancyjny ścierwojadzie



Ma rację poniekąd, nie dałbym piwa, ale dałem, bo ostatnie zdanie słuszne - przyjmować głównie ludzi wykształconych i z mniejszym potencjałem do patologii, i najlepiej sprowadzać więcej kobiet niż facetów, również patrząc pod tym kątem że kobiety prawie nie popełniają przestępstw statystycznie, ale też demograficznie by to prędzej pomogło w jakimś miernym stopniu.
Też w ostatnich latach jest u nas więcej Azjatów i z nimi nie ma jakoś dużych problemów, więc do nich problemu nie mam.
Ale też słusznie zauważyłeś, matoły z POPiS tak zjebały rynek mieszkań że pewnie z demografią byłoby o pół lepiej gdyby ktoś normalny tym chlewem rządził. Czeka nas niestety bieda na starość.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-04, 15:27 4
Geraldinio napisał/a:

ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi



Tak, w szczególności właśnie tak mogło odjebać Polakowi. Dobrze, że to napisałeś, ale tak na serio, to ty chyba nie rozumiesz, że najbardziej radykalizują się małpy urodzone już na zachodzie i hodowane w dobrobycie.

[ Dodano: 2024-08-04, 15:29 ]
Siriuz napisał/a:

Nie mogłem się doszukać



Poproś admina niech podmieni fotki, bo to zdjęcie na którym małpa ma 10 lat faktycznie nie bardzo tu pasuje.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-04, 15:38 7
Tak się kończy ta cała wielokulturowość, a lewaczki narzekają że to że Polska jest biała i z chrześcijańskimi wartościami to zle, niech wpierw troche świata zwiedzą i się dowiedzą jak świat na serio działa a nie to co im na reddicie i twitterze piszą to powtarzają ,i kto by pomyślał że pan ostatnio pan który rozprzestrzeniał lewackie ideologie na social mediach okazał sie być rosyjskim szpiegiem
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-04, 15:46
Nome napisał/a:

Ja nie lubię Anglików, są wredne i nie mogą się rozstać z tymi swoimi muslimami, na Polaków drą mordy, że jesteśmy islamofobami, cieszę się że mają taką imprezę
a przy okazji czytaliście kiedyś książkę pod tytułem "Latająca gospoda"?... polecam



Jednak mieli jaja rozpisali referendum i wyszli z UE...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-04, 15:56 1
Ulice Liverpool w 2035r.

Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-04, 15:57 1
Kopernik2080 napisał/a:

Nie mam nic przeciw takim protestom, ale jakoś nie wierzę, że spalone samochody należały do migrantów z Afryki ... chcą protestować ,robić zamieszki niech idą do muzułmańskich dzielnic... ale nie pójdą... muzułmanów jest za dużo ich kobiety rodzą po 10 ciapaków, a angielki kupują pieski... zamieszki spóźnione o 30 lat... nie widzę przyszłości dla białej Anglii, ale po tym jak nas potraktowali po wojnie to muzułmańskie prącie im w dupę



No;nareszcie jakiś sensowny,logiczny komentarz!Wartoby zapytać..tfuska,czy pomyślał o czymś takim,że..mogłoby to spotkać jego wnuczki,skoro nam tak ochoczo SERWUJE CIAPATYCH,nawet nie pytając Polaków czy sobie tego życzą?Bo..los bywa perfidny,tfusku!😜😜😜
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-04, 15:58 10
Geraldinio napisał/a:

sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.



Troszeczkę racji masz, z jednym zastrzeżeniem, ludzie z "czarnego lądu" i islamiści, to są ludzie od dziecka wychowywani w innych realiach niż nasze. Nie szanują życia innych bo u nich się życia nie szanuje, mają inny system wartości, inne podejście do własności, praworządności, ogólnie mentalnie są zupełnie inni, niedostosowani (w zdecydowanej, wydaje mi się, większości) do życia w naszym społeczeństwie. Nie ma żadnej metody aby odsiać tych nieporządanych, niedostosowanych ludzi od tego odsetka który mógłby się zasymilować i normalnie w nowoczesnym europejskim społeczeństwie funkcjonować. Dlatego ludzi z terenów Afryki, oraz wyznawców islamu z Afryki i Azji do EU wpuszczać się po prostu nie powinno.

Ja rozumiem że to ludzie, że tam też jest masa dramatów spowodowanych walkami plemiennymi czy na tle religijnym, i ci ludzie też mają prawo żyć godnie i bezpiecznie. Ok tylko ich godność i bezpieczeństwo w ich oczach jest inna od naszej co sami zresztą często pokazują, i dlatego w żadnym razie nie powinna być stawiana ponad nasza godność i nasze bezpieczeństwo.

Jak jakieś skrajnie lewicowe organizacje naprawdę chcą im pomoc, to niech się połączą w ramach UE w jedną organizację, zrobią od swoich zwolenników zrzutę, poproszą o pomoc UE i gdzieś w Afryce wydzierżawią od jakiegoś państwa ziemi na jakieś średnie miasto, pobudują szkoły i zaczną tych emigrantów kształcić i wychowywać na sposób europejski, wtedy może po jednym czy dwóch pokoleniach mentalność i system ich wartości tych ludzi będzie porównywalna z naszym i dopiero wtedy można pomyśleć o ich asymilacji w społeczeństwach UE.

No chyba że ktoś zna lepszy ale działający i dający minimum 95% skuteczności sposób na oddzielenie tzw. ziarna od plew.

NA chwilę obecną braki w ludności kraje UE powinny zapełniać uchodźcami z Ukrainy - co by nie mówić, są nam mentalnie i systemem wartości bliżsi, Wietnamczykami, Chińczykami itp. Oczywiście z zastrzeżeniem że złapany na umyślnym przestępstwie wypada z UE do swojego kraju, najlepiej razem z całą rodziną - taki dodatkowy motywator.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-08-04, 16:46
Kriski napisał/a:

Dżony, masz fantazję typie, masz.



Minąłeś się z żartem jak z powołaniem
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-04, 16:48
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Minąłeś się z żartem jak z powołaniem



Pytał się Ciebie ktoś o zdanie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie