18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zamieszki antyimigracyjne w UK
Siriuz • 2024-08-04, 13:29
29 lipca 2024 uzbrojony w nóż 17 letni Axel Rudakubana urodzony w Anglii w rodzinie imigrantów z Rwandy wszedł na zajęcia taneczne w domu kultury w Southport, w północno-zachodniej Anglii. Zaatakował bawiące się tam dzieci. Zranił 2 dorosłych, 6 dzieci i zamordował na miejscu kolejną dwójkę dzieci. Trzecie dziecko zmarło później w szpitalu. Ofiarami były dzieci w wieku 6, 7 i 9 lat.


Axel Rudakubana:





Zamieszki rozprzestrzeniły się w ciągu paru dni na kolejne miasta Anglii: Bristol, Liverpool Manchester, Stoke on Trent, Blackburn, Hull, Leeds, Nottingham, London, Belfast


Imigranci organizują się w uzbrojone grupy i ścigają protestujących



Wszystkie media piszą o protestach skrajnej, radykalnej prawicy.


Witamy w nowym pięknym świecie Nowego Ładu Światowego. WEF pozdrawia.
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
zoltan123 2024-08-04, 17:02
So, it:s began.
Zgłoś
Avatar
Pitfas 2024-08-04, 17:15 7
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym bronił murzynów, bo statystyki nie kłamią kto częściej popełnia przestępstwa, ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi. Angole co się na ulicy napierdalają mają logikę i fakty w dupie, bo to woda na młyn dla ekstremistów tak z lewa jak i z prawa.
W większości rozwiniętych krajów problemem jest zmniejszająca się populacja i starzejące społeczeństwo. Coraz mniej młodych, żeby pracowali na nasze emerytury. Kraje UE nie są samobójcami i nie rządzą tam sami debile, jakby się większości wyznawców pis i konfy wydawało, sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.



Taaa, zasymilowała, może tylko się upodobniła. Oni się nie asymilują, sami o tym mówią. Kolor skóry i pochodzenie ma tu znaczenie. I najlepszy argument " Równie dobrze mogło tak odjebała Polakowi', ale jakoś się nie słyszy żeby odjebało, a o tych czarnych kurwach cały czas, jak nie zgwałcą, to pchną nożem, albo przekopią w 5 jednego. Instytucja rodziny w Europie jest tępiona, jeśli by im zależało na naszych emeryturach to prowadzili by skuteczna politykę prorodzinną, tymczasem sprowadzają masy nierobów z gównokrajów, którzy w dupie mają nasze tradycje i zwyczaje, ludność ma być podzielona, a takie obrazki to ma być codzienność
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-04, 17:21 2
Pewnie jak zwykle coś się Anglikom popierdoli, i zamiast muslimow zaczną bić Polaków wracających z fabryki po nocnej zmianie
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-08-04, 17:46 3
Ładować na statki i do Afryki do 2 pokolenia
Zgłoś
Avatar
Bosun 2024-08-04, 17:47 6
Niby fajnie, ze protestują, ale slabo ze w taki sposób czyli niszczą sklepy, ukice itp. Robią to samo co czarnuchy czy ciapatate, slabo to wygląda. Zamiast tego mogli by po prostu spuszczać wpierdol kazdemu napotkanemu muslimowi czy murzynowi
Zgłoś
Avatar
vasik 2024-08-04, 18:02 3
Trzymam kciuki za Anglików, niech żyje Europa!
Zgłoś
Avatar
Suber 2024-08-04, 18:09 2
Ja tam rasizmem sie brzydze ale asfalt to na ziemi powinien lezeć
Zgłoś
Avatar
reefah 2024-08-04, 18:32 5
Mam nadzieję że dojdzie tam do ostrej wojny domowej. Im szybciej tym lepiej. Może nas to ominie póki nie jest za późno
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-08-04, 18:40
Słodki Jezu, gdzie jest James Bond ja się pytam.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-08-04, 18:59
Bardzo dobrze niech się organizują w grupy i napierdalają tych paskudnych białych Angoli !!!!
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-08-04, 19:43 1
Chyba sie robi czas na osobny temat z UK... XD
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2024-08-04, 19:58 13
Geraldinio napisał/a:

Nie żebym bronił murzynów, bo statystyki nie kłamią kto częściej popełnia przestępstwa, ale ten był z bogatej rodziny, która się zasymilowała z zachodnią kulturą, więc kolor skóry raczej nie ma tu znaczenia. Równie dobrze mogło tak odjebać Polakowi. Angole co się na ulicy napierdalają mają logikę i fakty w dupie, bo to woda na młyn dla ekstremistów tak z lewa jak i z prawa.
W większości rozwiniętych krajów problemem jest zmniejszająca się populacja i starzejące społeczeństwo. Coraz mniej młodych, żeby pracowali na nasze emerytury. Kraje UE nie są samobójcami i nie rządzą tam sami debile, jakby się większości wyznawców pis i konfy wydawało, sprowadzają migrantów by wypełnić tę lukę pokoleniową.
Tyle tylko, że robią to chujowo, powinni sprowadzać tylko tych, którzy mają potwierdzony jakiś zawód, znają język i warunkowo na 3 miesiące: po tym czasie nie znajdziesz roboty albo popełnisz najmniejsze przestępstwo: na ponton i wypierdalaj.



Tak, dokładnie. Polakom często tak odpierdala, że idą mordować jak najwięcej ludzi, masz rację. Ja w Polsce boję się wyjść z domu, żeby jakiś ekstremistyczny Polak nie odciął mi głowy. Ty chyba siedzisz w tym UK i już ci zaczyna siadać na łeb ich propaganda. Ktoś chce wypełniać lukę pokoleniową? A skąd ona się kurwa wzięła? Może stąd, że 50 lat temu jak facet chodził do roboty, to mógł utrzymać całą rodzinę z dwójką dzieci. A dzisiaj facet i kobieta chodząc do roboty na pełen etat ledwo mają na zasrany wynajem, a z potomstwa mogą mieć co najwyżej kota. Ale ten problem dałoby się rozwiązać bardzo szybko, wystarczy chcieć. Tylko ktoś chce, żeby biała Europa została podbita i zniszczona. I to jest ktoś doskonale wszystkim znany, kogo narodowości nie wolno wymawiać. A kogo wpływy i działania destabilizujące zauważył już pewien znany akwarelista 100 lat temu.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-04, 20:02 1
LordVIP napisał/a:

Tak, dokładnie. Polakom często tak odpierdala, że idą mordować jak najwięcej ludzi, masz rację.(..)



NIE TO NAPISAŁEM. Nie przekłamuj mojej wypowiedzi, by sie utwierdzić w swoich faszystowskich poglądach.
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-04, 21:03 2
wcale mi nie szkoda brytoli, dostali co na co zaslużyli, mam nadzieje ze to byly dzieci lewaków, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-08-04, 21:59 1
Tak laguje, że nieda się oglądać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie