18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Zamieszki po ataku muslimów
Klawisz77 • 2013-05-23, 16:56
Wczoraj po brutalnym zamordowaniu brytyjskiego żołnierza przez czarnych muslimów, członkowie Angielskiej Ligi Obrony (English Defence League) wyszli na ulicę by zaprotestować i dać upust swojej frustracji. Podobno doszło do kilku prób podpalenia meczetów, ale niestety policja to udaremniła.
.
Zgłoś
Avatar
stiw1500 2013-05-23, 17:05 173
W tym wypadku policja jakoś potrafiła zapobiec większym zamieszką i podpaleniu meczetów ale nie potrafiła zapewnić bezpieczeństwa swojemu obywatelowi którego skrócili o głowę. To nie jest normalne
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-05-23, 17:07 37
w każdym kraju powinno sie zebrać większą grupą i wysłać ich tam gdzie ich jebane miejsce!!
nie dość że nie są u siebie to chcą wprowadzania szariatu , praw koranu i budowy meczetów!! gdyby tak ktoś u nich chciał zrobić z pewnością znależlibyśmy go na hardzie
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-23, 17:11 29
i bardzo dobrze, niech wracają na pustynie jebać kozy tam gdzie ich miejsce, nie dość że ich nie można zabić to jeszcze kurwy chcą szariat wprowadzać do cywilizowanych krajów. No kurwa mam nadzieje że po tym co sie stało w Londynie będą jakimś cudem znikać koziojebcy
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-05-23, 17:13 14
Walczyć o przyszłość swojego kraju z piwem w ręku
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-23, 17:15 39
Wcale policja nie udaremnila podpalen, podpalono dwa meczety. Bylo tam ponad tysiac ludzi nie tylko z EDL, i nawet nie sami biali bo po stronie brytyjskiej stanelo rowniez wielu zasymilowanych czarnych i hindusow, widzialem tez kilkanascie osob z Polski. Dzisiaj pelno jest policji na ulicach Woolwich i Walthamstow, gdzie przez ortodoksyjne srodowisko islamskie juz od kilkunastu miesiacy forsowane sa przepisy o wprowadzeniu szariatu w miejscach publicznych i gdzie funkcjonuje Islam Street Patrol, napadajacy na kobiety z odkrytymi glowami i bijacy mezczyzn spozywajacych alkohol!
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-23, 17:20 67
Skoll napisał/a:

...po stronie brytyjskiej stanelo rowniez wielu zasymilowanych czarnych i hindusow


Czarni potrafią się zachować(normalnie, jak biali) pod warunkiem że nie są muslimami. Hindusi natomiast to bardzo mili ludzie, nastawieni pokojowo i szanują kulturę i religię innych.
Zgłoś
Avatar
szybkiebuty* 2013-05-23, 17:23 2
no a gdzie byla ta "wpaniala" policja jak czarnuchy zajebaly wojskowego ?
Brak Pl znakow nie z mojej winy.
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-05-23, 17:32 6
Robią zamieszki tam gdzie nie ma szmatoglowych, cali Angole mocni w gębie. Czemu nie wpadli do dzielnicy arabów? Bo by ich zaje...li w sekunde. he he
Zgłoś
Avatar
xxTurboxx 2013-05-23, 17:34 1
EDL kupa pedalstwa i żydostwa!
Zgłoś
Avatar
qyk 2013-05-23, 17:38 9
Anglia powoli się ogarnia Kozojebcy Wonn!! z Europy!!!!!!!!!! Koniec z hasłem "wolność miłość tolerancja"
Piwko za materiał i konkretne taki!
Zgłoś
Avatar
Leniwiec1 2013-05-23, 17:38 35
Ja kiedyś byłem tolerancyjny wobec innych ras (w zasadzie nie miałem z nimi do czynienia). Wyznań też, tymbardziej, że nie wierzę w żadne z bóstw. Ale im dłużej jestem użytkownikiem tego portalu, widząc co się na świecie dzieje, jaki zamęt i terror sieją jebane ciapaki, jak kradną pieprzeni cyganie, jak głupimi stworzeniami są czarnuchy w Afryce... ech, nie chcę dostać warna, więc nie będę się rozpisywał, ale czuje, że coraz bardziej staję się rasistą, tolerancja tego motłochu coraz bardziej maleje. Nie wiem gdzie zmierzałem z tą wypowiedzią, tak chciałem to z siebie wyrzucić. Aha, pedały i żydzi też mnie drażnią, a małych liter używałem z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2013-05-23, 17:42
dokladnie angole to pierdolone cieniasy i awanturnicy i za dzuo nie wskoraja swoimi kibolskimi przyspiewkami a po poru piwach dopiero cwaniacy pedaly jebane
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-23, 17:49 47
@up odezwał się rycerz ortalionu
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2013-05-23, 17:49 15
Hehe, ciapatych to nie ma kto pilnować, ale jak kilku białych wyjdzie na ulice, to od razu połowa sił w stanie gotowości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie