18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Zamieszki w Hadze
T3RMINATOR • 2020-08-17, 0:23
Marokańscy imigranci przejmują dzielnice i ścigają policję
Dziesiątki osób aresztowano podczas trzeciej nocy z rzędu intensywnych niepokojów w rejonie Schilderswijk w Hadze. Policja miała też pełne ręce roboty w dzielnicy Kanaleneiland w Utrechcie, gdzie zatrzymano od 20 do 30 osób.

Zgłoś
Avatar
sanitycheck 2020-08-17, 12:11
BLM
Zgłoś
Avatar
trebles121 2020-08-17, 12:39
I tak nikt z tym nic nie zrobi
Zgłoś
Avatar
M@recki 2020-08-17, 12:50 2
Nie zajmujcie się głupotami tylko stanem praworządności w naszym bantustanie !!!
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-08-17, 13:26 1
M@recki napisał/a:

Nie zajmujcie się głupotami tylko stanem praworządności w naszym bantustanie !!!



Dobre. Też jestem ciekaw kiedy w końcu rozwalą tą klikę PIS, PO, SLD i PSL. Przecież teraz podczas głosowania w sprawie podwyżek dla posłów Tylko Konfederacja w całości opowiedziała się przeciw.
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-08-17, 14:26
Smokw napisał/a:

Dobre. Też jestem ciekaw kiedy w końcu rozwalą tą klikę PIS, PO, SLD i PSL. Przecież teraz podczas głosowania w sprawie podwyżek dla posłów Tylko Konfederacja w całości opowiedziała się przeciw.



Ja bym się z konfederacja nie obsrywal, to tylko kwestia czasu. W Polsce od 1945 jest system jednopartyjny, tylko metki się zmieniają
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-08-17, 16:11 1
Dla mnie bomba, niech dalej udają, że nic się nie stało haha. Tylko niech te lewackie zjeby ich sobie trzymają do oporu, a nie już szukają kozła ofiarnego gdzie by przepędzić to bydło. Sami sobie zgotowali ten los. Moje gratulacje.
Zgłoś
Avatar
kalamal 2020-08-17, 17:11
Dobrze że to na czarnym lądzie!
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-08-17, 17:37
Ciapaci gonią zydów europy ,koniec świata
Zgłoś
Avatar
saves 2020-08-17, 21:03
To kiedy kolejna debata w pojebanym PE na temat tego, iż nie chcieliśmy brać hurtowych ilości tego gówna?
Zgłoś
Avatar
Kormork 2020-08-17, 22:17
Cham napisał/a:

Kto byl w Holandii ten wie, że w takich miastach Haga, Rotterdam, Utrecht, czy każdym innym, dużym mieście holenderskim, Holendrzy są już mniejszością. Za 10 lat mocno opaleni już całkowicie zdominują ten kraj, dlatego przyszłym roku już stąd wypierdalam na dobre!



Nie przesadzaj w drugą stronę miałem okazje sporo pokręcić się po hadze o różnych porach dnia i dzielnicach, fakt kolorowych sporo ale bez biadolenia że biali są mniejszością . Co najwyżej są dzielnice gdzie kolorowi zbliżają się do 50% a są i takie że prawie 100% biali(nie koniecznie autochtoni ale biali). A większość z nachodzców to turasy i marokańczycy.
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2020-08-18, 2:52
Kormork napisał/a:

Nie przesadzaj w drugą stronę miałem okazje sporo pokręcić się po hadze o różnych porach dnia i dzielnicach, fakt kolorowych sporo ale bez biadolenia że biali są mniejszością . Co najwyżej są dzielnice gdzie kolorowi zbliżają się do 50% a są i takie że prawie 100% biali(nie koniecznie autochtoni ale biali). A większość z nachodzców to turasy i marokańczycy.



Jeśli chodzi o Hage to grubo się mylisz, bo tam biali stanowią 18 procent populacji miasta. W innych miastach to już tylko dzielnice są czarne, tak powiedziałeś jednak i tak jest ich od zajebania. Ale Holendrzy to 17 milionów na 23 miliony wszystkich mieszkańców. Wiem bo też tam mieszkam.
Zgłoś