18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2019-10-19, 12:40 5
wychodzimy na takiej kurwie, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi
jest pierwsze pierdolnięcie, oni kurwa nie żyją
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-19, 15:07 6
Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-19, 15:20 24
Jak przez te protesty opóźni się dostawa z aliexpress mojej nowej sztucznej cipy z funkcja ssania, ciagania i zbiornikiem na nasienie to się wkurwie.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-10-19, 15:28 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?



bo nie mają ropy.

Teraz wychodzi właśnie pięknie czym są Chiny. Nam wszystko wolno powiedzieć, podrobić, uwięzić i wam nic do tego a jak wy coś o nas źle powiedzie to was spałujemy. Cały rząd chiński jest do zaorania.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-19, 15:30 2
SirMajkel napisał/a:

bo nie mają ropy.
Teraz wychodzi właśnie pięknie czym są Chiny. Nam wszystko wolno powiedzieć, podrobić, uwięzić i wam nic do tego a jak wy coś o nas źle powiedzie to was spałujemy. Cały rząd chiński jest do zaorania.



Rząd chiński i amerykańskie, a raczej globalne korpo. To jedna rodzina.
Zgłoś
Avatar
Besteher 2019-10-19, 16:13 1
Nie tykaj ludu bo Cię kurwa z planszy zmiecie
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-10-19, 16:26
Komuszki już w Ameryce pracują na kulturalną ewolucja.
Tam też będzie jedna właściwa ideologia.
Zgłoś
Avatar
Stonka 2019-10-19, 16:40
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?


Bo Trump jest ugadany z Chinami. Te wszystkie wojenki celne są tylko mydleniem oczu. Trump to biznesmen. Jestem obecnie w hk. Jutro ma być porządna manifestacja. Rząd nie wyraził na nią zgody, ale demonstranci mają to w dupie. I tak wyjdą.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-19, 16:43 1
polakwrocek napisał/a:

Komuszki już w Ameryce pracują na kulturalną ewolucja.



Już chciałem napisać, że komuchy i ich rozdawnictwo tylko wśród czarnych zdobędzie poparcie, ale ostatnie wybory u nas dowiodły, że wśród białych jest duża część mentalnie czarnych.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2019-10-19, 17:28
Dlatego w USA strzelają do takich. Nie ma opcji że obywatel będzie napierdalał policjanta. Pizdowate przepisy i tyle.
Zgłoś
Avatar
SIMIO 2019-10-19, 18:56 1
Tak ogólnie to nie zazdroszczę policji z Hongkongu. Z jednej strony muszą nawalać w swoich obywateli i ich uspokajać... ale wiedzą, że w zasadzie ktoś (USA i UK) ich sprzedał i mają przejebane. Ale z drugiej strony są na tyle odpowiedzialni, że właśnie jakoś próbują opanować ludzi. Jak nie HK policja to wejdzie chińska armia w małych oddziałach po 10 milionów żołnierzy i oni zaczną pacyfikować tłum. A wtedy nie będzie już takich przepychanek.
Szkoda, podobno fajnie tam było. Ciekawe miejsce i malownicze.
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-19, 21:18
Takie oddziały uzbrojone po zęby są w stanie zdziałać cuda na takich protestach, nawet 50 może przegonić cały tłum, ale w pojedynkę chuja może.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-20, 1:41 2
Xson33333 napisał/a:

Takie oddziały uzbrojone po zęby są w stanie zdziałać cuda na takich protestach, nawet 50 może przegonić cały tłum, ale w pojedynkę chuja może.



Chciałem Ci coś odpisać ale zapętliłem się we własnych zeznaniach i zacząłem debatę sam ze sobą na za i przeciw mojej wstępnej tezie, także jedyne co zostało mi napisać, to: miłej nocy kolego i udanej niedzieli!
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-20, 3:30
Mors_Nigra napisał/a:

Chciałem Ci coś odpisać ale zapętliłem się we własnych zeznaniach i zacząłem debatę sam ze sobą na za i przeciw mojej wstępnej tezie, także jedyne co zostało mi napisać, to: miłej nocy kolego i udanej niedzieli!



Dobranoc i miłego snu

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie