18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
s................z 2014-03-26, 10:34
Dobre kozaki, na taką akcję iść i twarzy nie zakryć, powodzenia
Zgłoś
Avatar
slavo 2014-03-26, 10:35
Ci policjanci mają wysokie mniemanie o sobie, zapomnieli chyba ,że są zwykłymi ludźmi, jak 2 albo 1 goni gościa w tłum ludzi z cegłami. Po co oni ich gonią?
Zgłoś
Avatar
Ver0 2014-03-26, 10:37
Generał Franco nie byłby dumny z policjantów
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-03-26, 10:40 8
To nie są przypadkiem protesty związane z 50% bezrobociem wśród młodzieży? Ogólnie to chujnia z kutasówą w Hiszpanii się dzieje, mój znajomy który mieszka w Belgii mówi mi, że od skurwysyna napłynęło Hiszpanów za pracą.
Dobrze ktoś powiedział, lewactwo rozpierdoliło Europę. Tyle ciapatych co zjechało i rozmnożyło się na naszym starym kontynencie to tego nie da się opisać. Chuj bym w to wbijał, jakby kurwy pracowały i wytwarzały jakiś zysk dla państwa, ale wygląda to zupełnie inaczej.
Laski to istne maciory: od 5 dzieci w górę, siedzą tylko na dupie w domu i pobierają hajs, bo Europa się starzeje przecież. Faceci jak gdzieś już robią to tylko na czarno. W większości jednak jak tylko mogą to siedzą na dupie albo płodzą kolejne pomioty allacha w eleganckich osiedlach budowanych i opłacanych przez państwo. Młodzi najczęściej dilują dragami i zajmują się innym syfem. Tak w skrócie wygląda historia ciapatych w Europie.
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-03-26, 10:42
Jak oni mogą używać broni przeciwko pokojowym demonstrantom?
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-03-26, 11:15
Po tym jak Real Madrid przegrał El Classico na Santiago Bernabeu, po czym wiceprezes hiszpańskiego związku piłkarskiego stwierdził, że marzy mu się, aby Real Madrit odpadł z walki o mistrzostwo to dziwie się, że rozpierdol jest taki mały
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-26, 11:21 1
Solteck- mogą jeśli dostana taki rozkaz. Ogólnie oni nie mają broni palnej na ostrą amunicję przy sobie (u nas zdaje się też i na Ukrainie tez tak było) bo jedna celna cegła, policjant leży, tłum zabiera broń... i już mamy uzbrojony tłum. Tak więc oddziały pałowników broni przy sobie nie mają dopóki nie zapadnie decyzja o wydaniu broni (a wtedy już może być ciepło).
Zgłoś
Avatar
malak0 2014-03-26, 11:24 2
Czy tylko mnie zastanawia, czemu napierdalają jak pojebani w okratowanie samochodów policji, zamiast:
a)przebić opony (jak dewastują co popadnie, to co im zależy, a na mobilności by suka straciła
b)mają tyle kamieni to zablokować w pizdu te koła - efekt taki sam

Ale w sumie są tam żeby się wyżyć bez dostania wpierdolu, a to szybko ściągnęłoby wsparcie.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-26, 11:35
a) czym, cegłą czy kijem?
b) w jaki sposób tzn co rozumiesz przez "zablokować"? Podłożyć pod koła czy co?
Zgłoś
Avatar
Jabraxx 2014-03-26, 11:48
Tak kurwa podejdz do maski samochodu ktory jest obrzucany brukiem ;d
Zgłoś
Avatar
-Olej- 2014-03-26, 12:13
@Quanticox dobrze prawi.

- nie ma koktajli mołotowa
- zaczątki barykad
- policja idzie w 6 osób na wojnę

kompletna amatorka.

Myślałem że jukrejn pokazało jak to się robi.
Zgłoś
Avatar
malak0 2014-03-26, 12:14
Dexterkrak napisał/a:

a) czym, cegłą czy kijem?
b) w jaki sposób tzn co rozumiesz przez "zablokować"? Podłożyć pod koła czy co?



Na zamieszki nie chodzę, więc tak tylko gadam... myślałem, że jak takie kozaki to jakieś noże mają, ale to w końcu nie Kraków ;p

Swoją drogą rzucać w ratowników medycznych to trochę przesada, bo jak potem w cymbał dostanie to będzie najgłośniej krzyczał pomocy...
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-03-26, 12:43
Jakie to jest chore, żeby niszczyć miasto i bić z policją, zamiast w 15 min zaatakować władzę, rząd! Zrobić im taki wpierdol, że nawet po DNA ich by nie poznali. Wtedy jest szansa na zmianę!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-03-26, 12:43
5:46 Piękny headshot cegłówką
Zgłoś
Avatar
Buenor 2014-03-26, 14:05
NightWing92 w takim przypadku dokonaliby "zamachu na państwo", wkroczyłby BOR, wojo, żandarmeria i przyzwolenie na użycie amunicji ostrej ;] chociaż, w niektórych sytuacjach na filmie bym wytrzaskał cały magazynek ostrej w tych dzikusów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie