18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Tredan13 2014-03-25, 23:08 1
Taką kurwę jak w 5:05 co bije jakieś dziewczynki to powinni ukamieniować, taki jest cwany to niech wyskoczy w tłum świrów z cegłówkami w rękach.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-25, 23:11 84
"Jakieś dziewczynki"? Zadymiary to dostaja wpierdol. I tak za mały.

Usłyszałem kiedyś bardzo mądre powiedzenie od człowieka który musiał z takim bydłem pracować (tzn- zaganiać je w wybranym kierunku). Może nie dosłownie ale sens jest ten: "w miejscu zamieszek po 20 minutach nie ma już PRZYPADKOWYCH ludzi".
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-03-25, 23:11 43
Tredan13 napisał/a:

Taką kurwę jak w 5:05 co bije jakieś dziewczynki to powinni ukamieniować, taki jest cwany to niech wyskoczy w tłum świrów z cegłówkami w rękach.



Jak się idzie na taką akcje po to żeby wrzucić zdjęcie na FB i cieszyć że się jest zajebistym to trzeba sie liczyć zę sie po mordzie dostanie. Mnie pizdy nie szkoda, mogła siedzieć na dupie w domu.
Zgłoś
Avatar
chlop 2014-03-25, 23:26 17
operator kamery kurwa prze chuj piwko
Zgłoś
Avatar
Krysztek 2014-03-26, 0:46 16
Nie ma to jak rozjebać pół miasta w imię lepszego jutra. A tym co rzucają i niszczą sklepy kulka w nogę by się nie ruszali.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-26, 0:57 8
@krysztek

Dlatego polacy krzyczą na swój rząd w internecie. Zobaczcie jacy jesteśmy ucywilizowani....

hahah 5:54 piękny headshot

Demonstracje jak i rozróba jest moim zdaniem "naturalnym" prawem które ma każde zwierzę. Gdy rząd ma nas w dupie długi czas, nie da się mu przemówić do rozumu, nie chce oddać władzy to ludzie powinni mieć takie niepisane prawo. To rządy dopuściły do kryzysów, to rządy dawały pieniądze bankom na ich uratowanie itp. więc po takim smyraniu obywateli chujem europejskim czekam czekam naprawdę aż w każdym kraju zacznie się rozruba i w chuju mam że policjant wykonuje rozkaz. Policjant ma służyć mi obywatelowi nie politykowi.(oglądałem ciekawy mateirał na bbc o bankach w UE,cyprze itp. i co by się stało gdyby bank po prostu padł. Wyszło, że "nic"- stracili by najbardziej ludzie któzy mieli interes w banku czyli politycy,bankierzy,akcjonariusze itp. wrzuce to na sadistic jak znajde)
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-03-26, 1:42
Wiosna ludów idzie jak nic. Kurwa! Żebyśmy jeszcze tylko potrafili się pozbierać i zrobić porządek...
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-03-26, 4:52 8
NieWiemZeWiem: Co Ty pierdolisz? Co ma rząd do zwykłego Kowalskiego którego sklep takie bydło zdewastowało? Co ma szary człowiek ktoremu rozjebali samochód w czasie demonstracji?

Co innego gdyby niszczyli ruchomości i nieruchomości tym przeciw którym protestują a co innego jak niszczą prywatną współobywateli. I tak zgodzę się z Krysztkiem, trzeba bydło karać. Najlepiej gdyby im to samo zrobić rozjebać samochód, mieszkanie, cokolwiek co jest ich własnością i ma wartość materialną na ich oczach. W imię zasady ząb za ząb.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-26, 5:18
Kolejna pokojowa manifestacja dzielnych bohaterów przeciwko tyranii władzy.....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-26, 5:41 5
Potrzebuje info o chuj tam poszło. Jakiś człek obeznany w temacie tej zadymy? Z góry dziękować

Bo sklepów i samochodów szaraków niszczyć nie można bo jaki to jest kurwa sens... Jeśli tam są wąty do banków to marsz w ich kierunku, na rząd to też znają drogę... Prawda natomiast jest taka, że te lewicowe podejście rozjebało zachód i rozpierdala dalej. Amen

PS. Tusk nawet daje azyl 11tys ukraińców i planuje budowe miasteczka... Kurwa jego mać
Zgłoś
Avatar
blaq 2014-03-26, 7:03
A gdzie mołotowy w tym majdanie
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-03-26, 8:08 3
A jakiej okazji odbyła się ta uroczystość?
Zgłoś
Avatar
konik3d 2014-03-26, 8:53
Szkoda ze w telewizji nie pokazuja wspanialej Europy:)
Zgłoś
Avatar
animus190014 2014-03-26, 10:19
Biali ludzie w Madrycie, z którego roku ten film jest?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie