18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25

Policjanci i prokuratorzy z Bielska-Białej ustalają szczegółowe okoliczności z 10.01.2014. Wieczorem w Godziszce (koło Bielska-Białej) odnaleziono zwłoki 58-letniej kobiety i jej 59-letniego męża. Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo swojej matki i ojca.
Wczoraj około 22.00 siostra zatrzymanego zadzwoniła na telefon alarmowy informując, że jej brat wszczął awanturę, w czasie której zadał rodzicom śmiertelne ciosy siekierą. Zgłaszająca wspólnie z dwójką swoich dzieci zdołała uciec z mieszkania. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywał na terenie posesji, groził policjantom. W pewnym momencie usiłował się samookaleczyć, odcinając siekierą lewą dłoń. Szybka i skuteczna interwencja mundurowych doprowadziła do obezwładnienia i zatrzymania sprawcy, który został przewieziony do szpitala. Dzisiaj w godzinach popołudniowych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jutro o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Może dla Was drodzy sadole to nic nadzwyczajnego, lecz dla mnie jest to rzecz naprawdę przykra i ... nowa ! w okolicy w której mieszkam nigdy nie słyszałem o tak bestialskim zachowaniu. Podobno koleś miał problemy psychiczne i z narkotykami.

Dla zaciekawionych dodam, że wrzucę jeszcze jednego news'a na temat okolicy mojego zamieszkania.

Pierwszy post, więc panie i Sadole wiecie co z tym zrobić

żródlo kPp Bielsko-Biała
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-01-16, 0:22 1
I dobrze że miał jaja... Pewnie kupa gówna sie nad nim znęcała bo sami gówno osiągnęli i z nudów po dzieciaku jeździli bo mieli niezaspokojone aspiracje względem syna.... Powinien ich żywcem szmaty ze skóry obedrzeć, tak powinni zginąć a nie od siekiery. Stare ścierwo.
Zgłoś
Avatar
MirekJowisz 2014-01-16, 0:24 6
Zawiasy mu, okolicznością łagodząca jest to, że jest sierotą
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-01-16, 0:27
Teraz pewnie biedaka skarzą na dożywocie, albo wyjdzie za 10 lat zwichnięty a zdrowy chłop z niego i tyle.... starzy się pastwili na sto procent, człowiek sam od siebie takich rzeczy nie robi. Tak to jest jak starzy się wieszają na dziecku odkąd sie urodzi, potem nie potrafią sie odzwyczaić. Pewnie chłopak miał większe aspiracje niż zrobić se dzieciaka w wieku 22 lat tak jak bohaterowie tej gównianej opowieści. Kiedyś dzieciaki orały pole do 18 roku życia a potem robili dzieci i sie wyprowadzali, teraz wszystko sie zmieniło a starym sie nudzi przed TV.

Znaleźli se ofiare do kopania i dostali wpierdol i dobrze. Powinien sąd przykładowo na przymknąć oko.

Czasy się zmieniły a staremu ścierwu zabrakło maści na ból dupy i przeholowali
Zgłoś
Avatar
w6667812 2014-01-16, 0:38
tia, gośc pójdzie siedziec, do ciepłej celi z TV i książkami, za podatki swoich rodziców, których zajebał. bardzo kurwa jego mać logiczne
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2014-01-16, 0:45
Jednoręki bandyta
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-01-16, 0:54 5
Jakby mnie mój synek zabił to bym go chyba zapierdolił.
Zgłoś
Avatar
bajbajoc 2014-01-16, 2:32
Mam nadzieję, że nie dostanie dużego wyroku, w końcu jest sierotą.
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-01-16, 7:01 1
Przeczytał zbrodnie i kare to i zajebał siekierą

necrofallus8 napisał/a:

E tam 17 kilometrów od mojej miejscowości dwóch gości po 20 parę lat rabowali, zabijali a potem gwałcili (tak to dobra kolejność) 80 letnie staruszki. To co opisujesz to pikuś...



Dla 80 latki sexs to było spełnienie marzeń
Zgłoś
Avatar
wielki sadini 2014-01-16, 7:18
spoko, dostanie max 8 lat (niepoczytalny itd), gorzej jakby nielegalnym paliwem handlował, albo parał się handlem 'pietruszką' to min 10-15 lat by było
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-16, 7:19 2
Raskolnikow mode:on.
Zgłoś
Avatar
ceezar 2014-01-16, 7:57
Myślę, że zatrzymanie wyglądało mniej więcej tak:
policja wchodzi do mieszkania, facet ucina sobie rękę i krzyczy "Kurwa, moja ręka" biegając po domu. Jak traci na tyle dużo krwi, aby zemdleć, wspaniali komandosi przeprowadzają brawurową akcję zatrzymania bardziej niebezpieczną niż lądowanie w D-Day.
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2014-01-16, 8:45
Wydaje mnie się że wczoraj coś mi o tym mówiła koleżanka w robocie... Jakiś jej sąsiad czy znajomy czy coś.;P
Zgłoś
Avatar
danio1991me 2014-01-16, 14:56
osttanio w Bystrej (wioska granicząca z Bielskiem) jakis ciulik zasztyletował babke w biały dzień ^^ ostatnio w naszej okolicy coraz więcej debili
Zgłoś
Avatar
koobek 2014-01-16, 22:02
skoro okolice Bielska Białej to zarzucę i z mojej miejscowości akcja co prawda sprzed 2 lat ale i tak nie słyszeliście :
Granatem i rewolwerem przywitał pijany 33-letni mężczyzna policjantów, którzy przyjechali na interwencję do jednego z mieszkań w Kętach. Ostatecznie trafił na policyjny dołek.

Wezwanie do mieszkania na IV piętrze bloku na osiedlu Wyszyńskiego dotyczyło awantury domowej. Policjanci sądzili, że to będzie rutynowa interwencja. Do czasu, kiedy w drzwiach mieszkania dostrzegli pijanego mężczyznę, który trzymał w ręce granat. Zagroził detonacją, gdyby mundurowi próbowali go obezwładnić. Wszedł do środka i zamknął za sobą drzwi.

- Policjanci natychmiast ewakuowali mieszkańców sąsiednich mieszkań, powiadomili służby ratunkowe i podjęli rozmowy z mężczyzną. W ich trakcie 33-latek ponownie otworzył drzwi. W rękach miał już nie tylko granat ale i rewolwer - relacjonuje młodszy aspirant Malgorzata Jurecka, rzeczniczka komendanta powiatowego policji w Oświęcimiu.

Rodzice 33-latka, którzy także byli w mieszkaniu przekazali policjantom, że granat jest eksponatem kolekcjonerskim, pozbawiony spłonki i prochu. Policjanci wkrótce obezwładnili mężczyznę. Odebrali mu atrapę granatu i pistolet gazowy, na który nie miał pozwolenia, po czym obezwładnili pijanego awanturnika. Podczas przeszukania mieszkania nie znaleźli już żadnych przedmiotów, mogących zagrozić bezpieczeństwu.

- Sprawca trafił na badania do szpitala, a następnie do oświęcimskiej komendy policji, gdzie osadzono go w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych - mówi Małgorzata Jurecka.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-01-17, 1:50
Ładna siekierka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie