18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25

Policjanci i prokuratorzy z Bielska-Białej ustalają szczegółowe okoliczności z 10.01.2014. Wieczorem w Godziszce (koło Bielska-Białej) odnaleziono zwłoki 58-letniej kobiety i jej 59-letniego męża. Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo swojej matki i ojca.
Wczoraj około 22.00 siostra zatrzymanego zadzwoniła na telefon alarmowy informując, że jej brat wszczął awanturę, w czasie której zadał rodzicom śmiertelne ciosy siekierą. Zgłaszająca wspólnie z dwójką swoich dzieci zdołała uciec z mieszkania. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywał na terenie posesji, groził policjantom. W pewnym momencie usiłował się samookaleczyć, odcinając siekierą lewą dłoń. Szybka i skuteczna interwencja mundurowych doprowadziła do obezwładnienia i zatrzymania sprawcy, który został przewieziony do szpitala. Dzisiaj w godzinach popołudniowych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jutro o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Może dla Was drodzy sadole to nic nadzwyczajnego, lecz dla mnie jest to rzecz naprawdę przykra i ... nowa ! w okolicy w której mieszkam nigdy nie słyszałem o tak bestialskim zachowaniu. Podobno koleś miał problemy psychiczne i z narkotykami.

Dla zaciekawionych dodam, że wrzucę jeszcze jednego news'a na temat okolicy mojego zamieszkania.

Pierwszy post, więc panie i Sadole wiecie co z tym zrobić

żródlo kPp Bielsko-Biała
Zgłoś
Avatar
o................4 2014-01-15, 15:38 13
Podobno co niedziela był w kościele co wyjaśnia problemy psychiczne
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2014-01-15, 16:04 10
Podaj jeszcze adres to przyjedziemy i skopiemy ci dupę na powitanie
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-15, 16:28
Chuj tam z rodzicami, ale że zimną krew też zabił! Powinni palić takich zbrodniarzy. Żeby chociaż tę krew wcześniej ogrzał, skurwiel.

Żartuję, też bym zabił swoich rodziców, gdyby mieli zimną krew.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-01-15, 16:52 1
Zimna krew

Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-15, 18:15
wujek_jimmy napisał/a:

w okolicy w której mieszkam nigdy nie słyszałem o tak bestialskim zachowaniu.


To ciekawe, bo na okrągło chodzą słuchy o zadupiach wokół miasta.
Czasem w mieście też jest ciekawie: Batman dwa bloki dalej, zrzucenie męża ze schodów parę bloków dalej, rozjebany łeb tulipanem dwie klatki dalej i wieeele innych.
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2014-01-15, 18:58 7
E tam 17 kilometrów od mojej miejscowości dwóch gości po 20 parę lat rabowali, zabijali a potem gwałcili (tak to dobra kolejność) 80 letnie staruszki. To co opisujesz to pikuś...
Zgłoś
Avatar
Kordi200 2014-01-15, 21:55 3
Mieszkam niedaleko Bielska i często słyszę o podobnych uczynkach.
Ostatnia akcja jednak była dość efektowna (przez przypadek znalazłem się w jej centrum), mianowicie 3 idiotów w wieku od 21-27 lat pobili i obrabowali 11-letnią dziewczynkę, dwóch udało się złapać jednak ostatni wariat zbiegł do 10pietrowego bloku i groził że skoczy. Oczywiście pełno policji, jakieś poduszki i negocjacje. Okazało się że wszyscy (a może 2 z nich) miało już zawiasy.

W tych rejonach, a tym bardziej w Bielsku-Białej nigdy nie było nudno
Zgłoś
Avatar
SzczawZNasypu 2014-01-15, 22:48 1
Ja pierdole. Jeszcze wykolejeńca do szpitala zawieźli, za pieniądze podatnika leczyć -.- Powinni mu kikuta żelaztwem gorącym przypalić i szmatą okręcić, taka pomoc to i tak za dużo.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2014-01-15, 23:49
Zbrodniczy zbrodniciel, job Twoju mać.
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-01-15, 23:49
W ten sam dzień, znajomy był na izbie przyjęć bo złamał nogę i się dziwił, że przy szpitalu 5 policyjnych aut stało a na następny dzień się dowiedział o tym gościu
Zgłoś
Avatar
anduril 2014-01-15, 23:49 12
To wszystko przez to że posiadanie siekiery jest legalne. Gdyby posiadanie siekier było ustawowo zabronione nigdy by do tego nie doszło.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-01-16, 0:02 5
Dostanie 12 lat czy tam 8 i na tym się skonczy. Ostatnio ciągle takie wyroki są za morderstwa wiec w tym wypadku nie będzie inaczej. Biedna ta jego siostra. Wyjdzie pojeb za te kilkanascie lat i może ją skrzywdzić albo jej rodzinę. Normalnie za taki czyn powinna być kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
bartek7498 2014-01-16, 0:06 1
A może ich z drewnem pomylił
Zgłoś
Avatar
SzaraWydra 2014-01-16, 0:21
Widzę, że konkurencja dla Krakowa się robi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie