18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Zamordowana czarnulka.
DoubleTapMaster • 2017-02-03, 14:56
Nie mam pojęcia co się stało, ale wydaje mi się że owa czarnulka nie wykonywała dobrze poleceń, co po prostu zezłościło białoskórego władcę wszechświata, przez co czarnulka została uderzona w płat czołowy rozlewając czerwony sok, na podłogę, prawdopodobnie malinowy, co skutkowało jej śmiercią z powodu depresji. Wiadomo że gówna nie idzie zmyć. Też wolałbym spotkać się z kostuchą niż zmywać to piekielne nasienie. Niestety nie słyszę co mówią owe osobniki, prawdopodobnie jest to jakiś inny język którym mogą się posługiwać najwięksi władcy wszechświata. Ale mogę się mylić. A wy jak myślicie?


Zgłoś
Avatar
Mateh 2017-02-03, 15:11
Prawdziwy władca, jaki rozjebany siedzi hehe
Zgłoś
Avatar
Deep_Web 2017-02-03, 15:12 78
"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest chujowa.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-02-03, 15:13 7
Jakaś nowa moda, na bycie literackim beztalenciem?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2017-02-03, 15:23 32
Deep_Web napisał/a:

"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest chujowa.



A my myślimy że próba robienia tak chujowych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest jeszcze bardziej chujowa.

Poprawiłem.
Zgłoś
Avatar
Deep_Web 2017-02-03, 15:25 5
@up
No niby racja, ale ten świr ma jednak coś w sobie. To tutaj jest słabe i bez polotu
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-02-03, 15:34 1
Pewnie to był napad z włamaniem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-03, 16:21 1
Jestem ekspertem.
Z tego co mówią ludzie wynika, że babka nie żyje.
Zgłoś
Avatar
DoubleTapMaster 2017-02-03, 16:25 1
@Deep_Web
Hihihi, ale piwa jakoś lecą.
Zgłoś
Avatar
kamaz 2017-02-03, 18:45 1
Popracuj trochę nad treścią bo niestety nie czyta się tak przyjemnie jak Fantastico, trochę sztywno jest. Fantastico ma takie bardziej lekkie teksty. Piwko
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-02-04, 4:06 4
DoubleTapMaster napisał/a:

@Deep_Web
Hihihi, ale piwa jakoś lecą.


No kurwa teraz to ty jestes Gwiazda!!!
Nadajesz sie do TVN'u, kurwa....
Zgłoś
Avatar
dokart 2017-02-04, 7:48 1
Gdzie ty tam widzisz białoskórego? Nawet w tle słychać ludzi, którzy mówią że jest rodowitym Amerykaninem (w sensie Indianin)
Zgłoś
Avatar
D................z 2017-02-04, 14:48 1
W 20 sekundzie jej pizda wysłała sygnał świetlny informujący o całkowicie rozładowanej baterii... Dlategóż stwierdzam zgon - Mariusz Max Kolonko, Boston, Masacziusecz
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-02-04, 20:03 5
DoubleTapMaster napisał/a:

@Deep_Web
Hihihi, ale piwa jakoś lecą.



Co nie zmienia faktu, że jesteś żałosny próbując kogokolwiek podrabiać i to jeszcze w tak nieudolny sposób. Wymyśl coś swojego nędzny człowieku. Tymi próbami zaistnienia tylko wszystkim udowadniasz, że do niczego się nie nadajesz - nawet do pisania jak Fantastico. Na szczęście jesteś o jednego warna od raju z 72 dziewicami z kutasami.

A piwka to co najwyżej za filmik
Zgłoś
Avatar
black88 2017-02-04, 21:19 2
Deep_Web napisał/a:

"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest chujowa.



mała poprawka. nie umiejętności ale inteligencji
Zgłoś