18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
joeblacktwo 2020-10-29, 20:42
No i zaparkował
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-10-29, 21:53 1
Z ruchania wraca, to i zamyślony.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-10-29, 22:32 1
Ja myślałem że tylko w Europie każdy pedalarz to debil ale film ujawnił nam również kontynent azjatycki i ich gwiazdy pedałowania. Ale jest jeden plus cyklista zwykły, bez debilnych obcisłych damskich rajstopek i koszulek. Swoją drogą zastanawiam się jak te zjeby europejskie nie wstydzą się ubierać w takie szmaty erotyczne?? Ktoś, coś wie w tym temacie?
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-10-29, 23:05 6
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Ja myślałem że tylko w Europie każdy pedalarz to debil ale film ujawnił nam również kontynent azjatycki i ich gwiazdy pedałowania. Ale jest jeden plus cyklista zwykły, bez debilnych obcisłych damskich rajstopek i koszulek. Swoją drogą zastanawiam się jak te zjeby europejskie nie wstydzą się ubierać w takie szmaty erotyczne?? Ktoś, coś wie w tym temacie?



Rajstopki są po to, żeby kusić dupą pedelarzy z peletonu za sobą, wtedy najsilniejszy z nich dogania kusiciela i wącha mu dupę, po czym odurzony i zadowolony robi miejsce następnemu tym samym stając się łatwiejszym celem dla słabszych pedalarzy, którzy teraz mają motywację i są w stanie podciągnąć się w pedalstwie i gonić swojego wybranka, tak się zamyka pedalski krąg.
Zgłoś
Avatar
D.Witekpoznan 2020-10-29, 23:07
Zombie w chuj
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-10-29, 23:31
a może zasnął
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-10-29, 23:59
Jedzie i patrzy pod koła. Nosz kurwa.
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2020-10-30, 0:15 1
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Rajstopki są po to, żeby kusić dupą pedelarzy z peletonu za sobą, wtedy najsilniejszy z nich dogania kusiciela i wącha mu dupę, po czym odurzony i zadowolony robi miejsce następnemu tym samym stając się łatwiejszym celem dla słabszych pedalarzy, którzy teraz mają motywację i są w stanie podciągnąć się w pedalstwie i gonić swojego wybranka, tak się zamyka pedalski krąg.



Często opisujesz swoje przeżycia ze starym?
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-10-30, 2:40 6
Tratarara napisał/a:

Często opisujesz swoje przeżycia ze starym?



Uderz w koło a pedały się odezwą.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-30, 8:43
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Rajstopki są po to, żeby kusić dupą pedelarzy z peletonu za sobą, wtedy najsilniejszy z nich dogania kusiciela i wącha mu dupę, po czym odurzony i zadowolony robi miejsce następnemu tym samym stając się łatwiejszym celem dla słabszych pedalarzy, którzy teraz mają motywację i są w stanie podciągnąć się w pedalstwie i gonić swojego wybranka, tak się zamyka pedalski krąg.



że co?
Zgłoś
Avatar
Krak 2020-10-30, 9:18
DMT napisał/a:

Albo po prostu ślepy...


Czy azjatyckie rowery mają napędy po drugiej stronie czy to jest "lustro" obrazu i akcja z prawostronnego ruchu?
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-10-30, 9:38
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Rajstopki są po to, żeby kusić dupą pedelarzy z peletonu za sobą, wtedy najsilniejszy z nich dogania kusiciela i wącha mu dupę, po czym odurzony i zadowolony robi miejsce następnemu tym samym stając się łatwiejszym celem dla słabszych pedalarzy, którzy teraz mają motywację i są w stanie podciągnąć się w pedalstwie i gonić swojego wybranka, tak się zamyka pedalski krąg.



Humor mi poprawiłeś tym opisem, piwko dla Ciebie mordeczko.
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2020-10-30, 16:00
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Humor mi poprawiłeś tym opisem, piwko dla Ciebie mordeczko.



jeszcze mu loda trzaśnij
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-10-31, 2:15
Tratarara napisał/a:

jeszcze mu loda trzaśnij



Jesteś jebanym pseudo kolarzem w pizdoklejkach, 100% prawdy napisałem, przyznaj się zjebańcu który utrudniarz życie normalnym uczestnikom ruchu drogowego. Ha ha, pedalarz, jest wśród nas.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie