18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Zanim wyjedziesz
JSK2012 • 2013-06-16, 11:27
To wideo powstało w Angli we współpracy z polską ambasadą i ma na celu ostrzec,tych nieprzygotowanych,przed konsekwencjami jakie mogą ich spotkać po przyjeździe do Wielkiej Brytanii.
Zgłoś
Avatar
saju 2013-06-17, 19:21 1
Po opisie wydawało mi się, że to jakies ostrzeżenie przed ciapakami.. zawiodłem się.. :/
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-06-17, 19:46
mamut360 napisał/a:



A byłeś? Ja mieszkam w Irlandii od 7 lat. Lepiej to tu jest tylko dla ciapatych, murzynów i roboli ktore robia na czarno,


Lecz się na nogi, bo na łeb za późno :F
RockyWood napisał/a:



nie napisałem historyjki wyssanej z dupy tylko z życia wzięte. Sam byłem w UK 2 lata jak jeszcze agencje pracy płaciły pracownikom po 8-10 funtów na rękę razem z premiami i nadgodzinami +50/100% (dzisiaj wszystkie płacą minimum nie zależnie od rodzaju i czasu pracy).


Pierdolisz pan. Ja tu już 5ty rok i nigdy jeszcze za minimalną nie pracowałem. Trzeba mieć jakieś ogarnięcie żeby się pchać na zachód
Zgłoś
Avatar
Venoma 2013-06-17, 20:02
jak ktoś jest ciekawy tematyki wyjazdu do Angli to polecam komiks ,,Rozmówki polsko-angielskie'' Agaty Wawryniuk ;D
Zgłoś
Avatar
Cienió 2013-06-17, 21:31
nigdy nie biorę poważnie filmików, w których poszkodowany ma głos jak typowy pedał
Zgłoś