18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
🔥 Winda w Teheranie - teraz popularne
🔥 Olympiada na wesoło - teraz popularne
🔥 Kaskaderki dwie - teraz popularne
🔥 Olimpiada 2024 - teraz popularne
Avatar
HejterSadola 2021-05-16, 0:46
Noside napisał/a:

Jaszczur w odróżnieniu do całej tej bajkowej hałastry wyszedł między ludzi i w twarz się nie bał ani mówić, ani dostać.



HAHA XD już dawno mi żaden filmik nie poprawił humoru jak Twoja wstawka
Zgłoś
Avatar
strachu102 2021-05-16, 0:50
ten co buchnął maseczkę to pedał bo powąchał jajka drugiego

P.s.
Panie Boże chroń mnie od przyjaciół, z wrogami sam sobie dam radę
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2021-05-16, 2:33 1
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wojtek musi świrować pawiana - jest to forma darmowej reklamy dzieki jego "wkurwom" jest promowany. Wrzucany na dzide, wykop oraz sadistic
Jak ktos jest ciekawy uslyszec co sie dzieje na swiecie, moze posluchac audycji na zywo - dzwonia ludzie z calego swiata i opowiadaja co sie odpierdala w zwiazku z covide, tęczowymi LPG itd.
Ktos zobaczy jego "wkurw" i pomysli : obejrze sobie oszoloma, posmieje sie... zaglada i czesto zostaje subskrybentem. Duzo ludzi trafilo tez na Korwina - dzieki jego wypowiedziom o Hitlerze itd. Chcac sie posmiac zaczeli sluchac co ma do powiedzenia i duzo osob zachłysnęło sie "masakrami Korwina"
ps. nie rozumiem, ludzi, ktorzy dopierdalaja sie do Marcina i Wojtka :
- oni mowią stanowcze NIE dla LPG
- oni mowią stanowcze NIE dla czosnkowych pejsów
- oni mowia stanowcze TAK dla Polski, Polakow, patriotyzmu itd
- oni mowia stanowcze NIE dla komuchow, platformy, pisiorów...



Z tym komunizmem to bym był ostrożny akurat, oni są gospodarczo bardzo na lewo, powiedziałbym wręcz, że zalatuje narodowym socjalizmem
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2021-05-16, 2:38 2
Za taki szajs piwo stawiają tylko ułomy pokroju Halmana. Nie dość, że śmierdzi (określenie nieprzypadkowe) ustawką to jeszcze chłop ma zapędy homo, musiał powąchać faję kolegi. Haaa tfu.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-05-16, 8:31 2
Noside napisał/a:

Jaszczur w odróżnieniu do całej tej bajkowej hałastry wyszedł między ludzi i w twarz się nie bał ani mówić, ani dostać.



Mam trochę głupie pytanie, jak pobrać ten filmik
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-05-17, 8:20 1
to ja powiem

to jest pedalskie , wiedzą czy nie ale oni są pedałami tak jak i ci co to komentują nie wspominając i tym

zapewne znacie angielski, komentujący
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-05-17, 9:17
Jakie zjeby. Haha bo kutasa se obtarłem maseczką a on to na nos włoży, boki zrywać. Japier, nie dziwota że przy takich egzemplarzach mówią że faceci mentalnie przedszkola nie opuścili.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2021-05-18, 19:41
jak masz takich kolegow to wrogow nie potrzebujesz ...
Zgłoś