18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Blodhgarm 2011-07-04, 17:07 17
Cat Launcher
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-04, 17:16 25
Dlatego kurwa nie lubię kotów, tylko żrą, srają, śpią i wpierdalają się gdzie nie powinny
Zgłoś
Avatar
marna 2011-07-04, 17:50 1
do końca ze swoich 9żyć znienawidzi dźwięk odkurzacza
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2011-07-04, 18:50 2
ale cioty, drą te ryje...tylko angole mają tak nasrane....łuhuhuh, łahahah, i włączają odkurzacz żeby było głośniej...albo któryś sobie rurę od odkurzacza wsadził w dupę i mu się spodobało...druga część pewnie już jest na hardzie...
Zgłoś
Avatar
Sierpman 2011-07-04, 19:37 2
haters gonna hate
Zgłoś
Avatar
LuKaS__ 2011-07-04, 21:03
odkurzacz od centralnego jest i tam pewnie wlazł wiec go wydmuchali ... CHYBA ....
Zgłoś
Avatar
dooopa1 2011-07-04, 21:21 1
Ale przestraszona kicia... TAKIE SMAKUJĄ NAJLEPIEJ !!!
Zgłoś
Avatar
zGory 2011-07-04, 23:14 9
Flushingflash napisał/a:

Dlatego kurwa nie lubię kotów, tylko żrą, srają, śpią i wpierdalają się gdzie nie powinny



Gorsze są skurwiałe, psy i ich skurwiali właściciele, łażą z tym pieprzonym kundlem i zostawiają wielkie gówna gdzie popadnie i nie możesz iść bez spoglądania na ziemie, bo wdepniesz w gówno... No ja pier****e! Kot przynajmniej nie robi tak i zakopuje swoje nieczystości z resztą ten kot co tam wszedł był mały i nie wiedział co tam jest.

I tak jak kolega wyżej napisał nie wiem po co oni się tam tak darli, śmieszne to nawet nie było... -,-"
Zgłoś
Avatar
HardcorowyPapa 2011-07-05, 0:32 3
to co w tym filmiku ciekawego jak kamerzysta przeżył...?
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-07-05, 1:13 2
oo gimbusy mają wolne i spinają dupe jacy oni to nie sa sadysci :]
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2011-07-05, 2:34 2
@zGory, a po chuj ludzie wymyślili chodniki? żebyś napierdalał po trawnikach?
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2011-07-05, 3:30 17
@Dżoszua Ty baranie, standardem w Anglii jest na przykład to, że ludzie w wolne dni biorą kocyk i idą na skrwer miejski albo do parku i robią sobie piknik na zieloniutkiej, czyściutkiej trawce, a u nas przez niedorowiniętych posiadaczy kundli nie znajdziesz miejsca 2x2 metry gdzie mogłbyś rozłożyc koc bo jest nasrane. Już nie mówie o wiośnie, odwilży i wszechobecnego, do tej pory zamrożonego gówna. Kiedy idziesz z dziewczyną za ręke, to cały czas musicie omijac jebane, smierdzące kupska, romantyzm po huju fest. Karą za niesprzątanie po swoim pupilku i przyłapaniu na miejscu zdarzenia, powinno być wpierdolenie tego gówna przez właściciela kundla na miejscu, dla utrudnienia pałeczkami chińskimi zeby wieśniak jebany nie żarł łapskami tak jak sie na swojej wsi nauczył.

Kurwa rzekłem
Zgłoś
Avatar
zGory 2011-07-05, 4:16
Dżoszua napisał/a:

@zGory, a po chuj ludzie wymyślili chodniki? żebyś napierdalał po trawnikach?


A ty myślisz, że na chodnikach nie ma gówien? Bezpańskie śmieci co łażą też zostawiają kupska, całe szczęście mniej dorodne, ale zostawiają! Jesteś kolejnym polaczkiem, który mówi jak to jest źle w Polsce (znając życie), a sam robisz na przekór... Tylko strzelić sobie w łeb, dziękuję bardzo za taki naród!

PS. Życzę Ci, abyś rano wdepnął w soczyste gówno psa i zobaczysz jak to miło!!!
Zgłoś
Avatar
jestemtuijuz 2011-07-05, 5:00 1
Nie wiem co lepsze.Czy zeby tam w tej rurze zostac czy sie wydostac do takiej bandy debili.Ten smiech bankowo do konca zycia kot bedzie pamietal.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie