18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Zapominalski ojciec
dogip • 2014-06-10, 17:28
Cytat:

Ojciec zapomniał o dziecku. 3-latka zmarła w zamkniętym samochodzie

Nie żyje 3-latka, którą ojciec zostawił na kilka godzin w samochodzie. Powodem śmierci malucha był upał. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna miał zawieźć dziecko do przedszkola. Jednak tego nie zrobił. Pojechał do pracy, gdzie zaparkował auto na parkingu. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale o dziewczynce zapomniał.

Samochód był zamknięty i przez kilka godzin stał w słońcu. Kiedy ojciec wyszedł z pracy zorientował się, że w aucie jest córka. Próbował ją reanimować. Niestety dziewczynka już nie żyła. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

To już kolejne dziecko, które zostało dziś zamknięte w samochodzie przez swoich opiekunów. Wcześniej pisaliśmy o 3-letnim chłopcu, które siedziało w rozgrzanym aucie w centrum Krakowa. Rodzice poszli zwiedzać miasto, a syn czekał na nich w rozgrzanym samochodzie. Opiekunowie z Białorusi usłyszeli już zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Chłopiec trafił do szpitala.

Do podobnego zdarzenia doszło w Białymstoku. 40-letnia Białorusinka zostawiła 8-letnie dziecko i poszła na zakupy. Kiedy na miejscu pojawiała się policja, to chłopiec zdążył zasłabnąć. Kobieta odpowie za narażenie życia dziecka.



Źródło

Za jaja powiesić!
Zgłoś
Avatar
lukedevil 2014-06-10, 23:12
lajtek12 napisał/a:

Pewnie typek zapalił sobie jointa i zapomniał może maryhuanina nie zabija tych co pala ale zabija im bliskie osoby nie legalizować tego gówna w żadnym wypadku !



o widze ze tatus zabral glos na forum ...
Zgłoś
Avatar
Rullstolshunter 2014-06-10, 23:13
Ojciec pewnie dlugo z ta swiadomoscia nie pociagnie, wiec i przesluchania i prokuratorzy sa zbedni.
Zgłoś
Avatar
gonzales1988 2014-06-11, 1:22
Jak ktoś jest idiota to niech nie bierze sie za robienie dzieci!!!!! Zona jego to tez madra nie jest jak ma takiego męża frajera!
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-06-11, 22:21
Pierdolicie jak potłuczeni. Normalny człowiek powinien współczuć ojcu utraty dziecka, a wy tu wymyślacie dla niego coraz to lepsze kary. Świat dziczeje. Zajmijcie się własnymi dziećmi, a nie roztkliwiacie się nad losem obcej wam osoby.
Zgłoś
Avatar
toad 2014-06-13, 12:58
Idealna zbrodnia?

Naszło mnie na spiskowe teorie dziejów i tak wracając do nieszczęśliwego wypadku w Rybniku i śmierci dziecka w samochodzie zastanawiałem się czy ta forma śmierci nie mogła by być idealną formą pozbycia się dziecka? Czy takiej śmierci nie da się zaplanować aby nie posądzono Ciebie o zabójstwo dziecka. Wiadomo, że kara za nieumyślne spowodowanie śmierci jest mniejsza niż za zabójstwo a w przypadku jeśli tragedia dotknęła rodziców dzieci podejrzewam, że sędziowie dadzą symboliczny wyrok usprawiedliwiając to tym, że Ojciec i tak już wiele przeszedł.
Plan wydaje się dobry, zero świadków, duży parking - znajomość terenu. Opracowanie wersji zdarzeń (czyli jak zeznawać) i konsekwentne trzymanie się tego, do tego osobowość psychopatyczna i mamy przepis na idealne zabójstwo dziecka?

Moim zdaniem zapomnieć, że wiezie się dziecko czy nie zauważyć, że ktoś jeszcze jest w samochodzie (chyba, że ten ktoś jest w bagażniku) jest mało realne ale ja tam sie nie znam

Mi bełkocze ale coś mnie napadło na rozmyślania
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-06-13, 17:38
@up Wątpię w takie morderstwo z premedytacją. Jeżeli ktoś na chłodno chce się pozbyć dziecka - może zawsze oddać do domu dziecka.

Zabić swoje dziecko to można w szale, pod wpływem środków odurzających - albo przypadkiem.
No chyba, że ktoś jest zwyczajnie pojebany
Zgłoś