18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zapominalski ojciec
dogip • 2014-06-10, 17:28
Cytat:

Ojciec zapomniał o dziecku. 3-latka zmarła w zamkniętym samochodzie

Nie żyje 3-latka, którą ojciec zostawił na kilka godzin w samochodzie. Powodem śmierci malucha był upał. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna miał zawieźć dziecko do przedszkola. Jednak tego nie zrobił. Pojechał do pracy, gdzie zaparkował auto na parkingu. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale o dziewczynce zapomniał.

Samochód był zamknięty i przez kilka godzin stał w słońcu. Kiedy ojciec wyszedł z pracy zorientował się, że w aucie jest córka. Próbował ją reanimować. Niestety dziewczynka już nie żyła. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

To już kolejne dziecko, które zostało dziś zamknięte w samochodzie przez swoich opiekunów. Wcześniej pisaliśmy o 3-letnim chłopcu, które siedziało w rozgrzanym aucie w centrum Krakowa. Rodzice poszli zwiedzać miasto, a syn czekał na nich w rozgrzanym samochodzie. Opiekunowie z Białorusi usłyszeli już zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Chłopiec trafił do szpitala.

Do podobnego zdarzenia doszło w Białymstoku. 40-letnia Białorusinka zostawiła 8-letnie dziecko i poszła na zakupy. Kiedy na miejscu pojawiała się policja, to chłopiec zdążył zasłabnąć. Kobieta odpowie za narażenie życia dziecka.



Źródło

Za jaja powiesić!
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-06-10, 17:32
Pewnie typek zapalił sobie jointa i zapomniał może maryhuanina nie zabija tych co pala ale zabija im bliskie osoby nie legalizować tego gówna w żadnym wypadku !
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2014-06-10, 17:37
kare śmierci, porażająca bezmyślnośc
Zgłoś
Avatar
PanEmo 2014-06-10, 17:40
Albo jestem ślepy, albo zapomniałeś napisać czy akcja się dzieje w kraju, w którym osobniki ciągle udowadniają między sobą wiarę w ludzkość (Faith in Humanity Restored), czy u Nas.

P.S. Tak widzę link do źródła.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-06-10, 17:42 38
O kurwa, ale facet musiał być zajebany mułem, że zapomniał o dziecku Teraz to musi dopiero mieć bałagan we łbie..
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-06-10, 17:43
PanEmo napisał/a:

Albo jestem ślepy, albo zapomniałeś napisać czy akcja się dzieje w kraju, w którym osobniki ciągle udowadniają między sobą wiarę w ludzkość (Faith in Humanity Restored), czy u Nas.

P.S. Tak widzę link do źródła.



W źródle jest już aktualizacja - Rybnik
Zgłoś
Avatar
OjciecTadeusz 2014-06-10, 17:45 97
Każdemu czasem zdarzy się coś zapomnieć. Ja na przykład ostatnio ziemniaków zapomniałem kupić i musiałem schabowego jeść z chlebem
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-10, 17:45
Kara śmierci dla chujów, nie ma wytłumaczenia na zapomnienie w samochodzie kurwa własnego dziecka co się rusza, mówi i daje o sobie znać na każdym kroku!
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-06-10, 17:57 4
A tępa dzida Waśniewska na to nie wpadła...
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-06-10, 17:57 4
Kurwa, każdemu się zdarzy zapomnieć
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-06-10, 18:11 17
Przecież każdy normalny wie, że dziecko jest własnością rodzica - a własnością można dysponować jak się chce

Gówniara nie przeżyła znaczy była zbyt słaba by przetrwać na wolnym rynku
Zgłoś
Avatar
januszmilion 2014-06-10, 18:15 3
Miło. Wychodzisz z pracy i obiad od razu ugotowany w samochodzie
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-06-10, 18:16 1
@voidinfinity , jesteś debilem. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-06-10, 18:23 2
SQT napisał/a:

@voidinfinity , jesteś debilem. Nie pozdrawiam.



Oooo ja tu widzę jakieś lewackie odchylenia
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-06-10, 18:34 5
Co ma lewactwo do stwierdzenia faktu, że jesteś debilem ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie