18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
baronturbina 2021-11-13, 3:05 6
Łukaszenko zaczyna coraz mocniej ruchać w dupe Podlasie i Polskę „C”.
Zgłoś
Avatar
Banik0 2021-11-13, 5:21 1
Więcej co tam się dzieje
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-13, 7:51 4
to jak już przy klasykach jesteśmy to może czas na stare, sprawdzone rozwiązania?

Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-13, 9:44 6
tok myślenia uchodźcy w skrócie; każdy inny niż on (uchodźca) to frajer co przytuli, da dom z wiktem i opierunkiem oraz pieniądze na rozrywki...
Zgłoś
Avatar
VXBRONSONXV 2021-11-13, 10:42 25
dlaczego oni do nich nie strzelają? ja bym strzelał.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-11-13, 11:12 11
VXBRONSONXV napisał/a:

dlaczego oni do nich nie strzelają? ja bym strzelał.



Taki głupek jak ty właśnie strzałem rozpoczął 2 wojnę światową. Wiem bo widziałem w telewizji.
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-11-13, 11:13 7
Angevil napisał/a:

Taki głupek jak ty właśnie strzałem rozpoczął 2 wojnę światową. Wiem bo widziałem w telewizji.



weź się kurwa schowaj z takimi zjebanymi tekstami, strzelać i chuj
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-11-13, 11:15 5
Jerzy_Owsik napisał/a:

weź się kurwa schowaj z takimi zjebanymi tekstami, strzelać i chuj



Jakby tak kilkadziesiąt lat temu strzelili do twojego ojca jak na drzwiach przypłynął do Europy to by cię na świecie nie było
Zgłoś
Avatar
Mrowarn12 2021-11-13, 11:29 18
Jerzy_Owsik napisał/a:

weź się kurwa schowaj z takimi zjebanymi tekstami, strzelać i chuj



Ty masz pojęcie o czym piszesz? Człowieku ciesz się że masz spokój w tej swojej piwnicy, możesz wąchać sobie swoje skarpety i walić konia. Gdy tam padną strzały to pierwszy będziesz płakał i spierdalał...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-13, 11:39 18
VXBRONSONXV napisał/a:

dlaczego oni do nich nie strzelają? ja bym strzelał.



bo wtedy by się okazało, że w tłumie był wolontariusz białoruski i to on własnie zginął. I Łukaszenka postanowi położyć temu kres i przyśle posiłki oraz wsparcie swojego kolegi po fachu. Pomyśl trochę: prawda pierwsza ginie na wojnie.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2021-11-13, 11:46 2
Ja mam pomysł. Ładne, śniade wpuszczamy, reszta wypierdalać
Zgłoś
Avatar
Kvczor990 2021-11-13, 12:32
Początek najlepszy
Zgłoś
Avatar
vippero 2021-11-13, 12:55 2
Angevil napisał/a:

Taki głupek jak ty właśnie strzałem rozpoczął 2 wojnę światową. Wiem bo widziałem w telewizji.



Tak, nazywał się Franek Golas czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-11-13, 12:59 7
rząd to debile...

wystarczyło by pomyśleć logicznie mamy już prawie zimę, nieroby szturmują granice, jak się ich pozbyć...

rozwiązanie:
1. ogłosić masowe podlewanie tamtego rejonu lasu (jest za sucho)
2. armatki wodne, i samolocik wynająć aby co chwilę litrami wody z rzek stawów (zimna) zalewać rejon
3. kto podejdzie wodą lać aby nie podpalił lasy (suchego )
4. tłumaczyć światu że woda jest zdrowa myje oczyszcza itp.
5. chore zjeby zapchają szpitale białoruskie lub ograbią ich apteki
6. chore patusy dalej pchające się na granice dalej lać wodą a jak chcą przejść maja dostać wszystkie szczepionki na każdą chorobę w Europie i poza nią by gówna nie przytargali
7. spokojne życie bo dbamy o las, roślinność, i zdrowie patusów świat pokocha Polaków xD
Zgłoś