18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sard 2014-09-13, 11:42
Ano niby komuna, a tak szczerze w TV dawali znać do czego nadaje się rodzima piłka nożna skopana.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-09-13, 12:26 1
dla tych wszystkich co z nostalgią PRL wspominają
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-09-13, 12:52 5
gabrychchch napisał/a:

dla tych wszystkich co z nostalgią PRL wspominają


No Ty najwięcej kurwa pamiętasz PRL i masz co złorzeczyć, skoro wg Twojego profilu, w momencie tej audycji miałeś roczek i srałeś w tetrę.

Zgłoś
Avatar
k................1 2014-09-13, 12:56
i co z tego? Ja na przyklad z nostalgią wspominam zacne czasy dynastii Ming. Az lezka sie w oku kreci...
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-09-13, 13:12
po raz kolejny padłam
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-09-13, 16:44 1
Cała prawda o tamtych czasach. Papier był wówczas wart tyle, co teraz najnowsza gra na PC.
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-09-13, 16:58 5
To były czasy. Kto miał papier rządził. Ja miąłem tyle szczęścia że mój tata nie był jakimś tam zwykłym inżynierem czy doktorem tylko kierowcą w RUCHU. Największe figury na dzielnicy. W tamtych czasach byli jak maklerzy na giełdzie papierów toaletowych. Pamiętam że jak szedłem z mamą do przychodni i czekaliśmy do rejestracji (a kolejki w rejestracji gigantyczne) to zawsze jakaś pielęgniarka podchodziła i pytała mamę czy nie ma może kremu nivea albo szamponu. Ja pierdole co się działo jak powiedziała że ma kilka kremów w domu. Po kilku sekundach okazywało się że my jesteśmy już zarejestrowani a za minutę wchodzimy do lekarza. A Pani doktor pierwsze pytanie jakie zadała to: A ma Pani może jeszcze papier toaletowy?
Jak miałem 3 lata to tego nie rozumiałem i mnie to dziwiło że ludzie o papier pytają przecież my mamy cały worek .
Jak miałem 5 lat to w wakacje jak przedszkole było zamknięte jeździłem z tatą w "trasę" czyli z towarem po kioskach ruchu. Co to się działo jak podjeżdżaliśmy pod kiosk. Nagle nie wiadomo skąd pojawiały się tłumy.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-09-13, 17:41 2
kustoszpan wystarczy mi wiedza historyczna i opowiadania starszych z mojej rodziny, którzy nie zapisali się do partii po to aby sąsiadów pałować
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-09-13, 18:34
Dla wszystkich - PAPIER (i to toaletowy!!!) wtedy miał większą wartość, niż węgiel na Zimę... . Oj tak.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-09-13, 19:04 6
kustoszpan napisał/a:


No Ty najwięcej kurwa pamiętasz PRL i masz co złorzeczyć, skoro wg Twojego profilu, w momencie tej audycji miałeś roczek i srałeś w tetrę.


No i co z tego? Za to dorastaliśmy w tym co PRL za sobą zostawił i pamiętam, że kiedy pod koniec lat 90 wyjechałem na wymianę uczniowską do Belgii to przeżyłem ja i wszyscy bez wyjątku koledzy i koleżanki szok cywilizacyjny i każdy zadawał sobie pytanie "boże, w jakim my kraju żyjemy?"
Zgłoś
Avatar
M................4 2014-09-13, 19:13
@kustoszpan
Może dzięki temu jest w stanie z dystansem spojrzeć na te czasy i dzięki temu właściwie je ocenić.
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2014-09-13, 21:10 1
Nie było papieru ale były gazety, KOMUNO WRÓĆ!!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-09-13, 22:22 1
Aha, wiecie więcej rodząć się po PRL-u, niż osoby w nim żyjące.
Nie ma co dyskutować.
Całuję serdecznie :*
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-09-15, 11:52
więc nie mogę wypowiadać się o III rzeszy czy imperium Aleksandra wielkiego bo nie żyłem w tamtych czasach w takim wypadku ty i twoje 33 lata mogą jedynie milczeć na sadisticu
Zgłoś