18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
mecenaz 2019-07-02, 20:35 20
Pani zwie się Kristen Scott
A tu jest całość sxyprn.com/post/5d0b36aff51a6.html?sk=Kristen-Scott&so=0&ss=latest
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-07-02, 20:54 2
I teraz cała kanapa będzie jebać śledziami.... Kurwaaa
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-07-02, 21:24 1
Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2019-07-02, 22:10 8
Lobo24 napisał/a:

Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?



Pierdolec z powiklaniami

Zgłoś
Avatar
carl92 2019-07-02, 22:47
To się nazywa grzybica i wtedy cipa zaczyna jebać konkretnie śledziem, ale zdechłym.
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-07-02, 23:21 1
Lobo24 napisał/a:

Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?



Nic panu nie dolega. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-07-03, 9:05 7
silwerbalk napisał/a:

I teraz cała kanapa będzie jebać śledziami.... Kurwaaa



jak widze takie teksty to wiem od razu ze autor nigdy nie mial kobiety.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-07-03, 18:54 2
@up potwierdzam. Zapach cipki to jeden z fajniejszych zapachów. Zapach niemytej cipki jest taki sam jak niemytego chuja. Grzybica nie ma tu zupełnie nic do rzeczy.

A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości rucha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką cipkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię.
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2019-07-03, 21:25 2
Dupaapud napisał/a:

@up potwierdzam. Zapach cipki to jeden z fajniejszych zapachów. Zapach niemytej cipki jest taki sam jak niemytego chuja. Grzybica nie ma tu zupełnie nic do rzeczy.
A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości rucha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką cipkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię.



Kurwa dobrze mówisz,myślałem że tylko ja jestem taki pojebany

Zgłoś
Avatar
MadDave 2019-07-03, 23:42 2
@up@up No racji w tym sporo.
Generalnie jak mało kto tutaj wie, a mam nadzieje że chuj to kogo interesuje. Dawno temu rozstałem się z narzeczoną. Był to związek udany lecz oparty głównie na sexie więc coś takiego nie mogło długo wytrzymać(ps dla stulejarzy marzących o lasce która ciągle chce się ruchać: jest to fajne ale na krótką metę. W pewnym momencie dochodzi do chwili gdzie odkrywacie że nie potraficie spędzać ze sobą inaczej czasu jak w łóżku) No i oczywiście zaczęło mi czegoś w życiu brakować tj. Sexu więc zainstalowałem tindera i rozpoczęło się moje sexualne eldorado. Odkryłem że mam coś takiego w bani że po prostu nie potrafię się oprzeć przed zrobieniem porządnej minety dziewczynie, nawet takiej którą nie znam za dobrze ale to jest kurwa silniejsze ode mnie. Jeszcze nic nie złapałem, nie mam syfów czy czegoś ale zdaje sobie sprawę z ryzyka tylko kurna no to jest jakiś instynkt, gadzi mózg. Wszystko idzie dobrze, macanko te sprawy i nagle jestem już miedzy nogami.
@Dupaapud tylko 2 razy trafiłem na taką której nie czułem i szczerze mówiąc nie były to dobre partie do czegoś poważniejszego ale faktycznie kontakt ze sobą jakiś utrzymujemy.
Heh nikt się nie spodziewał życiowego komentarza pod filmikiem z laską szorującą cipskiem po kanapie. No ale takie to życie -zaskakujące.
Zgłoś
Avatar
blade87 2019-07-05, 21:14

Dupaapud napisał/a:

Zapach cipki to jeden z fajniejszych zapachów [...] żeby se znaleźć taką cipkę, której w ogóle nie czujesz [...]

Kurwa, zdecyduj się Pan! Pica ma pachnieć swoistym zapachem! Feromony, te sprawy! Zachęta do lizania i ruchania. Kropka.

Zgłoś
Avatar
Larsek 2020-11-11, 0:15
"A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości rucha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką cipkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię."

No kurwa nie bardzo. Jak nie czujesz cipki, znaczy, że ruchasz transa po operacji w Tajlandii kretynie
Zgłoś