18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BongMan 2014-01-05, 18:52 3
Haha jaki troll jebany, mogłem screena zrobić
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-05, 19:07 4
BongMan napisał/a:

A co to za pedał w ogóle?



Dziwne, siedzisz w tej Anglii, pakujesz kraby i nie wiem kto to...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-05, 19:07 3
BongMan napisał/a:

Haha jaki troll jebany, mogłem screena zrobić



Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2014-01-05, 19:11
Nie no bez pierdolenia, w tym momencie jest masa dobrych dróg w Polsce. Wiadomo, że autostrady i ekspresówki, bo od tego trzeba zacząć.

Tyle się mówi, że Niemcy mają zajebiste drogi, a A2 momentami to gorsza od Naszej krajówki.

Jeszcze pocisnę klasykiem i spierdalam:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-05, 19:14
Nie uszło mojej uwadze, że nie lubicie pewnej gimbusiarskiej emotki zatem.... xD xD xD xD xD
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2014-01-05, 19:16
A.J.K.S napisał/a:

Swoją drogą Top Gear to chyba najlepszy program motoryzacyjny. Ale w Sosnowcu mogliście nie słyszeć o takim jeszcze.


Bardziej rozrywkowy niż motoryzacyjny, w dodatku od kilku lat tak chamsko i bezczelnie reżyserowany że w niektórych momentach można się spawiować, widząc jaką ciemnotę próbują wcisnąć widzowi. Kiedyś te wszystkie wyścigi czy inne zawody pośmierdywały fake'iem i reżyserką a dzisiaj to już się kompletnie nie pierdolą. Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.

NeverLie2Me napisał/a:

Nie no bez pierdolenia, w tym momencie jest masa dobrych dróg w Polsce. Wiadomo, że autostrady i ekspresówki, bo od tego trzeba zacząć.

Tyle się mówi, że Niemcy mają zajebiste drogi, a A2 momentami to gorsza od Naszej krajówki.

Jeszcze pocisnę klasykiem i spierdalam:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..."


Generalnie prawdziwy Polak-katolik im mocniej i bezmyślniej ponapierdala we własny kraj tym lepiej się czuje.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-01-05, 19:18 4
kurwa. cebulandia oczywiście kurwa zamiast kurwa chwalić Polskę na międzynarodowym forum, to pierdoli głupoty. W Polsce drogi są jak najbardziej OK, a jedynie cebulaki pierdolone chcą być fajne.

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-01-05, 19:19 1
@NeverLie2Me

W Niemczech widziałem od chuja landówek w tragicznym stanie, widziałem także remont miejskiej uliczki, który trwał pół roku i być może trwa do dziś. Niemcy mają dobrą sieć drogową bo w sumie wszędzie są autostrady co nie znaczy, że ich wszystkie drogi są w dobrym stanie.
Zgłoś
Avatar
s................g 2014-01-05, 19:21 1
dzieciarnia chciała być zabawna, a wyszło jak zwykle.... zjeby do utylizacji. mam nadzieję, że niedługo zobaczymy ich na hardzie

co prawda dobrych dróg aż tak dużo nie mamy, ale jeszcze nie tak dawno nie mieliśmy praktycznie w ogóle. 5 lat nie wystarczy żeby przeprowadzić tyle tak dużych i kosztownych inwestycji na skalę krajową; trochę czasu musi minąć żebyśmy dorównali do państw zachodnich, ale jest coraz lepiej. ave fekal
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-05, 19:23
thewhitestar napisał/a:


Bardziej rozrywkowy niż motoryzacyjny, w dodatku od kilku lat tak chamsko i bezczelnie reżyserowany że w niektórych momentach można się spawiować, widząc jaką ciemnotę próbują wcisnąć widzowi. Kiedyś te wszystkie wyścigi czy inne zawody pośmierdywały fake'iem i reżyserką a dzisiaj to już się kompletnie nie pierdolą. Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.



topgear to nie program survivalowy. Piękne samochody, piękne krajobrazy. Kręcone z jajem na żarcie. To sie w tym liczy. Jak ktoś myśli, że "próbowali go oszukać, bo ktoś się wcale nie zgubił bo kamerzyści są z nim" to idiota.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-01-05, 19:26
thewhitestar napisał/a:


Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.



Czyli jak się np. zgubię w lesie to nikt nie będzie mógł mnie nagrać? szkoda bo śmigłowce ratunkowe używają KAMER podczerwieni, ale skoro mówisz że się nie da nagrywać zgubionych to trudno, może Yeti przejmie fach górskich poszukiwań :c
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-01-05, 19:26
kometują Ci co nawet kurwa samochód nie mają i nie jeżdżą japierdole... wypierdalać pozerzy jebani !!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-05, 19:40
BongMan napisał/a:

Haha jaki troll jebany, mogłem screena zrobić


Teraz tego nie idzie stwierdzić, screen niczego nie dowodzi. Oto przyjkład:

BongMan napisał/a:

Haha jaki troll xD, mogłem screena zrobić xD


Sprerarowany "Dowód"
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-05, 19:56
60% która spina dupy o polskie drogi to gimbaza która co najwyżej się po nich porusza rowerem...
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2014-01-05, 20:03
OOO widze że Bongman przestaje być lubiany na forum
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie