18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Suicide_on_demand 2014-01-05, 16:24 4
Wszyscy dookoła mówią że jest tragedia itp, itd. A tak naprawdę nie jest tak źle. Prawdą jest że ulice w miastach są zaniedbywane, nieprawidłowo są ustawiane znaki, nieoznakowane radiowozy na każdej krajówce, asfalty na przelotówkach podziurawione i... no dobra jest źle.
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-01-05, 16:25 11
Żaden kurwa żart, tylko pewnie chcą nakręcić podobny odcinek jak ten na trasie transfogaraskiej w 2009 roku w Rumuni.
Rzecz w tym, że wszyscy chcieli wykazać się błyskotliwością i rozbawić Świat, a w rzeczywistości ośmieszają sami siebie...
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2014-01-05, 16:26 2
kurde, jakoś nie lubię jak obcokrajowcy śmieją się z Polski
Zgłoś
Avatar
a12b 2014-01-05, 16:30 18
"wszystkie pieniądze wydaję na podróże, co zresztą polecam wszystkim (...) Paru polskim politykom powinni fundować przymusowe wycieczki. Polska jest zajebista, ma wiele super cech, które dostrzega się dopiero z dystansu. Ale jest też jednym z najbardziej zj***nych przez komunę państw świata. Nie wiem jak udało się to tym k***om, ale zniszczyli w wielu Polakach ambicję, kreatywność, chęć zmian, wpoili mentalność przegranego, który z góry zakłada, że przecież, my jesteśmy Polakami, czyli wszystko stąd jest ch*jowe, gorsze. Jakaś magiczna niewidzialna siła, która nie pozwala wielu Polakom myśleć o sobie jako o równych reszcie. (...) problem tkwi chyba nie w indywidualnościach, nie w jednostkach, które mamy wybitne. Problem jest w systemie, w masach, które zawsze doszukają się w drugim Polaku czegoś ch*jowego. Nie utożsamiamy się ze sobą nawzajem, tylko walczymy. Nie dopingujemy się, nie wspieramy (...)" - napisał to raper Sokół i w tym screenie potwierdza się to niestety w 100%
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2014-01-05, 16:36
zna odpowiedziałem mu na owo pytanie poszukasz, a znajdziesz
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2014-01-05, 16:38 2
Patrzcie jak napierdalają na własne państwo na ogólnoświatowym profilu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-05, 17:09 7
A co to za pedał w ogóle?
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-05, 17:21
haha "best what?!"
Zgłoś
Avatar
maxximal 2014-01-05, 17:22
kurwa a może byłby odcineczek w Polsce. zjebaliście
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-05, 17:33 6
@up
Nic straconego. Pozwoliłem sobie uruchomić mój wehikuł i przejść się do przyszłość. Oto co tam znalazłem.

Zgłoś
Avatar
l................e 2014-01-05, 18:06 164
BongMan napisał/a:

A co to za pedał w ogóle?


Do pedała bliżej Tobie, niż jemu

Swoją drogą Top Gear to chyba najlepszy program motoryzacyjny. Ale w Sosnowcu mogliście nie słyszeć o takim jeszcze.
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2014-01-05, 18:20 1
To kurwa błysnęli debile. Chłopaki z Top Gear pytają bo chcą się dowiedzieć nie tylko o ekspresówkach, drogach krajowych itp. tylko szukają ciekawych dróg lokalnych, może jakieś bezdroża na ciekawy odcinek a tam tego typu odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-05, 18:27 2
A.J.K.S napisał/a:


Do pedała bliżej Tobie, niż jemu xD


A.J.K.S napisał/a:

xD


A.J.K.S napisał/a:

xD


Na pewno mnie, a nie tobie?
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-01-05, 18:31 31
BongMan napisał/a:


Na pewno mnie, a nie tobie?



Na pewno Jaki oszust, skąd to "xD" wziąłeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie