18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Ramram 2021-11-29, 20:25 7
Szkoda że nie wybuchło
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-11-29, 20:35 30
Mąka. To jedna z najgroźniejszych substancji stosowanych w kuchni. W temperaturze 400 stopni Celsjusza gwałtownie się spala, zwłaszcza jeśli występuje w postaci zawieszonego pyłu i jest duży dostęp do tlenu. Także musi być rozpylona.
Proponuję domowy eksperyment :
Włączyć nagrywanie w telefonie celem uwiecznienia, a następnie nasypać na kartkę i dmuchnąć w stronę płomienia

Podobny efekt mogą również dawać sproszkowany cynamon, drobno zmielona kawa, kakao, lub cukier puder.
Na tej samej zasadzie działa amunicja termobaryczna.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-11-29, 21:13 2
Ależ sadolka. Zakochałem się.
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-11-29, 21:31 1
Ja pierdolę! Chwila heheszków i kilka dni sprzątania całej chaty. Tego ot tak się nie sprzątnie.
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2021-11-29, 21:35 4
Kurwa młody ucz sie bo dziurawiec mało Cie nie spalił !!!
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-11-29, 21:51 4
Hyena83 napisał/a:

Podobny efekt mogą również dawać sproszkowany cynamon, drobno zmielona kawa, kakao, lub cukier puder.



Czyli w zasadzie każde żarcie zmielone na suchy pył jest łatwopalne...

Lobo24 napisał/a:

Ależ sadolka. Zakochałem się.



Ty pedofilu...

dogip napisał/a:

Ja pierdolę! Chwila heheszków i kilka dni sprzątania całej chaty. Tego ot tak się nie sprzątnie.



Ej byku, to są dzieci. One nie myślą takimi kategoriami...
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-11-29, 22:40 1
Zadanie domowe: wykonaj eksperyment polegający na wywołaniu rozładowania elektrostatycznego pyłu mącznego w domowym laboratorium, bez użycia zestawu "Mały chemik".

- Michaaaaał
- Czego znowu chcesz Dagamahaa?
- Zdaje się, że idziesz dziś na dyskotekę. Cho, postawię ci włosy na żel!
- Okej! Już biegnę.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-11-30, 1:25 2
Hyena83 napisał/a:

Mąka. To jedna z najgroźniejszych substancji stosowanych w kuchni. W temperaturze 400 stopni Celsjusza gwałtownie się spala, zwłaszcza jeśli występuje w postaci zawieszonego pyłu i jest duży dostęp do tlenu. Także musi być rozpylona.
Proponuję domowy eksperyment :
Włączyć nagrywanie w telefonie celem uwiecznienia, a następnie nasypać na kartkę i dmuchnąć w stronę płomienia
Podobny efekt mogą również dawać sproszkowany cynamon, drobno zmielona kawa, kakao, lub cukier puder.
Na tej samej zasadzie działa amunicja termobaryczna.



Trzeba też dodać że warto stream na youtube aby nagranie mogło trafić do internetu, w razie jak byśmy nie byli w stanie z różnych powodów sami go dodać
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-11-30, 14:52 1
Hyena83 napisał/a:

Mąka. To jedna z najgroźniejszych substancji stosowanych w kuchni. W temperaturze 400 stopni Celsjusza gwałtownie się spala, zwłaszcza jeśli występuje w postaci zawieszonego pyłu i jest duży dostęp do tlenu. Także musi być rozpylona.
Proponuję domowy eksperyment :
Włączyć nagrywanie w telefonie celem uwiecznienia, a następnie nasypać na kartkę i dmuchnąć w stronę płomienia
Podobny efekt mogą również dawać sproszkowany cynamon, drobno zmielona kawa, kakao, lub cukier puder.
Na tej samej zasadzie działa amunicja termobaryczna.



Wow. Myślałes o karierze inspektora BHP i ochrony ppoz?

Zgłoś
Avatar
TylerPL 2021-11-30, 16:02 1
W 2 klasie gimnazjum na lekcji chemii dowiedziałem się, że mąka, a właściwie pył, ma właściwości wybuchowe. Pani zadała nam żeby przygotować w domu jakiś eksperyment. No i koleżanka zademonstrowała, że jak się dmuchnie mąką w płomień świecy to pojawia się kula ognia.

P.s. Gdyby kogoś interesowało, to ja kupiłem mleko kondensowane i gotowałem 3h, żeby był kajmak - jak na warunku gimnazjalne spełniło warunki na 5 w dzienniku oraz wpierdalanie paluchami kajmaku przez całą klasę z puszki.
Zgłoś