18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
323233 2012-09-26, 15:25 94
Fajny żart,Fajnie jest popatrzeć na te osoby co kupują ten shit.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-09-26, 15:32 1
No gówniane iphony są tyle warte co ten skecz!
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-09-26, 16:21 143
jak widzę ich zapłakane oczka jak kartony są glebowane to aż mi się wesoło robi
przecież oni kurwa nie mogą bez tego życ. Bez jedzenia wytrzymają ale ajfon musi byc
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-09-26, 16:29 32
Zajebiste trollowanie fanbojów Spokojnie! To gorilla glass! Piwko!
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-26, 16:36 2
Żarciki żarcikami, pracowałem kiedyś dla jabłuszka i jeden z moich znajomych wózkowych wypierdolił przed premierą paletę ipadów 2.
Ten widok...
Zgłoś
Avatar
kacu89 2012-09-26, 16:38 28
Serio ci ludzie czekają w kolejce godzinami przed otwarciem żeby kupić telefon? Nie mogą przyjść sobie 2,3 dni po premierze? Japierdolę...
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-09-26, 16:40 49
nigdy nie zrozumiem jak można czekać na coś chuj wie ile godzin czatując przed sklepem
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-26, 16:44 2
Cytat:

Żarciki żarcikami, pracowałem kiedyś dla jabłuszka i jeden z moich znajomych wózkowych wypierdolił przed premierą paletę ipadów 2.
Ten widok...



Koszt produkcji tej palety iPadów zapewne zamknął się w cenie 2-3 iPadów, dla Apple to żaden wydatek. Kiedyś znajomy pracował w jakimś centrum dystrybucji i przysłali tira iPadów i iPodów, wszystkie miały jednak nieprawidlowo nabity kod - wszystkie iPod i iPady musiały pójść do niszczarki, bo bardziej im się to oplacalo niż ponownie wysyłać je do fabryki i zmieniać naklejki.

Cytat:

No gówniane iphony są tyle warte co ten skecz!



Miałeś kiedyś iPhone, że taką opinie o nich masz ? Wątpie.
Zgłoś
Avatar
chemio 2012-09-26, 16:46 12
Ja mam ipoda, i wiem że jest gówniany. Mój kumpel ma iphona 4g i też twierdzi że jest gówniany.
Zgłoś
Avatar
M................w 2012-09-26, 16:54 1
Znajomy pracował w hurtowni appla w UK, działała w niej szajka, kierowca - ochroniarz - kieronwnik - pracownik typu wózek widłowy od rozładowywania. [Anglicy] Przez 3 miesiace zajebali sprzet o wartosci kilkuset tysiecy funtów ;p to maja w tej hurtowni takie zabezpieczenia teraz ze po wejsciu/wyjsciu na cała hale masz skany, przeszukiwanie et cetera
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-26, 16:55 4
A ja nie mam, i wielu innych też nie ma, a inni mają... i chuja to kogokolwiek obchodzi, więc skończcie.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-09-26, 17:03 5
W sprawie iphonaL Fajny telefon, funkcjonalny niestety tylko w teorii. Niestety apple to b anda debili i bez jailbreaka to kawalek plastiku i szkla. Mialem appla 2 razy i stluklem. Od tego czasu nokia 3055, jest o tyle lepsza ze mozna nia rzucac o sciany i otwierac browar. Dziekuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-09-26, 17:30 6
Ja tu widzę normalną reakcję ludzi, jak komuś upada coś znacznej wartości. Gdyby niósł szybę, czy obraz, cokolwiek - byłaby taka sama reakcja. Mam wyjebane na te nowe komórki, może jak wypuszczą za kilka lat model, który będzie robił laskę, to zastanowię się [jeśli miesięczny koszt "utrzymania" mojej dziewczyny będzie większy od tego telefonu]. Póki co mam całkiem przyzwoity, nie psujący się i nie gubiący zasięgu telefon. Bateria trzyma tydzień i tyle mi wystarcza. Miałem kilka nowszych modeli, ale szybko je opchnąłem, bo zaraz, za chwilę staną się już przestarzałe
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-09-26, 17:47 1
Szpan zawsze ten sam.
W PRLu ludzie stawiali sobie puszki po dezodorantach na regałach. A teraz chodzą z iPADami i białymi słuchawkami w uszach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie