18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
G................9 2012-10-13, 22:00 72
I jeszcze zdziwiony, kacap jebany! Mógł go zepchnąć z drogi w chuj, kolejny przykład buractwa w Audi.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-10-13, 22:23 59
ale że czemu ja się pytam taki krótki filmik, podejrzewam że mogło być dobre lańsko tam
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-13, 22:32 26
Ja chcę resztę!
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-10-14, 0:08
No ale po jaki chuj wy sie tu dziwujecie, przecież to rosja.
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-10-14, 0:23
wyjasni mi ktos o co tu chodzi? policja i tak dowali kierowcowi tira bo nie zachowal odleglosci... chyba ze za palec srodkowy gosciu z audicy dostanie, ale dluga rozprawa ich czeka....
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-10-14, 0:26 1
to nie ten sam co walczył z ładą? ;D
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-10-14, 0:41 2
matasusek napisał/a:

wyjasni mi ktos o co tu chodzi? policja i tak dowali kierowcowi tira bo nie zachowal odleglosci... chyba ze za palec srodkowy gosciu z audicy dostanie, ale dluga rozprawa ich czeka....



Koleś z audi dostanie za zajeżdżanie drogi ciężarówce + palec + utrudnianie ruchu przez hamowanie, które nie było niczym wymuszone na drodze. Typ z ciężarówki dostanie "tylko" za spowodowanie kolizji.
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-10-14, 2:12
A jak to jest teraz u nas? Coś ostatnio pozmieniali w przepisach, do niedawna było tak, że wina była kierowcy, który nie zachował odstępu, a teraz ponoć w takiej sytuacji sto procent winy przypada debilowi hamującemu złośliwie i bez przyczyny, zgadza się, czy coś pojebałem?
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2012-10-14, 2:31
Up@

Dobrze napisałeś, tylko trzeba mieć świadka albo jak tutaj nagranie z kamery, bo inaczej gdy każdy uprze się przy swojej wersji winny będzie ten z tyłu.
Zgłoś
Avatar
typhoon_2008 2012-10-14, 8:00
puszczam kolejny raz i kolejny i liczę, że akcja się rozwinie... ;/
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-14, 9:10 5
Najlepsza jest ta mina "Coś pan narobił"
Zgłoś
Avatar
rafallos5 2012-10-14, 11:56 1
matasusek napisał/a:

kierowcowi tira


masz w domu słownik?
Zgłoś
Avatar
ethreex 2012-10-14, 13:50
Kaszakisza napisał/a:

Up@

Dobrze napisałeś, tylko trzeba mieć świadka albo jak tutaj nagranie z kamery, bo inaczej gdy każdy uprze się przy swojej wersji winny będzie ten z tyłu.



A bywa z tym różnie, bo gdy policja przyjedzie i tak stwierdzi winę tego który przywalił w tył. Jedynie sprawa w sądzie ale to naprawdę trudne do wygrania nawet ze światkami. Wystarczy że kierowca pierwszego samochodu powie że mu coś wybiegło na drogę i kamera/świadek tego nie zauważyła. Wiem bo rodzicielka tak przywaliła w tył idiocie który hamował zaraz za zakrętem na ręcznym w środku lasu bo znalazł miejsce upragnione by się odlać.
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2012-10-14, 16:30
Tak jak wyżej, szkoda, że nie ma kontynuacji. Ogólnie kierowcy ciężarówek mają za fotelami jakieś metalowe pręty, duże klucze, albo bejsbole. Na miejscu takiego tirowca wziąłbym sprzęt i wypierdolił cwaniakowi z audi w ryj. To byłby prawdziwy sadol
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie