18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
plame 2013-02-19, 16:49
we gotta badass over here
Zgłoś
Avatar
kozub007 2013-02-19, 16:53 7
dobrze kurwa zrobił narciarze to frajerzy
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2013-02-19, 17:07 50
Stoją na środku jak te pizdy, dobrze im tak
Zgłoś
Avatar
maciak 2013-02-19, 18:12 1
Na nartach jeżdżę od 4 roku życia, na desce jeżdże tak z 3 lata. I mam jeden wniosek.
Jak jadę na narty to posiadujący i ześlizgujący się z całym śniegiem początkujący mnie wkurwiają.

Jak jadę na deskę to wkurwiają nagle zatrzymujący się i nie rozglądający się narciarze.
Zgłoś
Avatar
dhex 2013-02-19, 22:40 2
@up

przypomina mi sie scena gdy uczylem sie jezdzic na deskce. w bodaj karpaczu. zdaje sie swiezo oddali w tedy krzeselko (stok na kope) i niemiaszki (i nasi tez... zeby nie bylo) rozsaidaly sie na samym srodku stoku, ktory sam w sobie jest kurewsko waski.

nie bylo mamo ratuj. czy deska, czy narty. kazdy w nich wjezdzal. nie zeby znowu celowo. chcieli ich zajebac.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-02-20, 0:48 1
Dobry skurwiel!
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-20, 2:58
Deski są dla pedałów.

Nie ma to jak fan karwing.
Zgłoś
Avatar
trzy2jeden 2013-02-20, 2:58
@3xup

chwalisz sie czy zalisz?
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-02-20, 7:49 4
Aż dziwne, że sytuacja nie jest odwrotna. Wszak snowboard na tym polega, żeby siedzieć w markowych ciuchach z deską na nogach na samym środku stoku żeby wszyscy widzieli jakie ciuchy nam rodzice kupili.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2013-02-20, 7:55
Sadystyczny Skurwiel napisał/a:

Stoją na środku jak te pizdy, dobrze im tak

Czyżbyś nie potrafił ominąć tak niewielkiej przeszkody jaką jest człowiek na stoku? Może warto podnieść swoje umiejętności? Polecam lekcje dla początkujących z instruktorami, dzięki temu nauczysz się skręcać.

Jeśli chodzi o filmik, to czemu nie "zaatakowali" kamerzysty, on również wygląda jakby stał na środku stoku?
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-20, 9:13 2
fri.K napisał/a:

Czyżbyś nie potrafił ominąć tak niewielkiej przeszkody jaką jest człowiek na stoku? Może warto podnieść swoje umiejętności? Polecam lekcje dla początkujących z instruktorami, dzięki temu nauczysz się skręcać.



Ech... Na stoku narciarskim też obowiązują pewne zasady, nie wolna amerykanka.
Jeżeli się zatrzymujesz, to zawsze z boku stoku, by nikomu nie przeszkadzać i zawsze w widocznym miejscu.
I warto takim ludziom dawać nauczkę. Dla zasady, bo kiedyś ktoś się w nich wpierdoli, połamie i będzie pomstowanie, płacz i zgrzytanie zębami.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2013-02-20, 9:28
Slonx napisał/a:

Ech... Na stoku narciarskim też obowiązują pewne zasady, nie wolna amerykanka.
Jeżeli się zatrzymujesz, to zawsze z boku stoku, by nikomu nie przeszkadzać i zawsze w widocznym miejscu.

Jasne, używanie głowy to ważna sprawa. Jednak w sytuacji, gdy ktoś upadnie choćby w ciasnym zakręcie, czy zaraz za "hopką" to osoba, która na nią najedzie ponosi pełną odpowiedzialność za to. Podobnie jak na drogach należy dostosować prędkość do warunków, a na stoku jest ślisko
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2013-02-20, 12:01
Jeśli chodzi o zatrzymywanie się to według mnie najlepiej właśnie zatrzymywać się na środku, dlaczego?
Gdyż każdy kto chce pozapierdalać będzie to robił na bokach trasy, a po środku stoku zazwyczaj jeżdżą osoby wolno/dla frajdy/rekreacyjnie.

Dziękuje!
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-20, 14:23
fri.K napisał/a:

Jasne, używanie głowy to ważna sprawa. Jednak w sytuacji, gdy ktoś upadnie choćby w ciasnym zakręcie, czy zaraz za "hopką" to osoba, która na nią najedzie ponosi pełną odpowiedzialność za to. Podobnie jak na drogach należy dostosować prędkość do warunków, a na stoku jest ślisko



Sprawa jest prosta. Nie zapierdalasz jak głupi, gdy nie masz widoczności.

Cytat:

Jeśli chodzi o zatrzymywanie się to według mnie najlepiej właśnie zatrzymywać się na środku, dlaczego?
Gdyż każdy kto chce pozapierdalać będzie to robił na bokach trasy, a po środku stoku zazwyczaj jeżdżą osoby wolno/dla frajdy/rekreacyjnie.

Dziękuje!



Lubisz, jak ci się kości łamią?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie