18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-12-27, 21:39 4
Co za pojeb się szarpie z pałami... No kurwa Przecież to nawet w Polsce powinien być wyrok uniewinniający dla psa.
Albo kurwa, akceptujemy, że z pałami się można szarpać, albo nie. A żeby tego uniknąć - musisz wiedzieć, że nie grozi Ci jakiś tam wyrok, kiedyś tam z którego Cię papuga wybroni ew. dostaniesz prace społeczne, ale możesz natychmiast dostać kulkę. Ofc. Policjantów powinny również obowiązywać wysokie standardy i za byle gówno powinni mieć dyscyplinowani, nie tak jak u nas, że sobie "pouczenia" dają za np. złe parkowanie.
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-12-27, 21:43
Nie wiadomo jakie było wezwanie i co działo się wcześniej wiec ciężko obiektywnie ocenić nagrany materiał. Jezeli koles długo sie z nimi szarpał to mogło to stwarzac dla nich zagrozenie w danej dzielnicy ktora tez moze nie nalezec do najbepieczniejszych.
Zgłoś
Avatar
WszystkoRozpierdala 2015-12-27, 21:45 1
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Co za pojeb się szarpie z pałami... No kurwa Przecież to nawet w Polsce powinien być wyrok uniewinniający dla psa.
Albo kurwa, akceptujemy, że z pałami się można szarpać, albo nie. A żeby tego uniknąć - musisz wiedzieć, że nie grozi Ci jakiś tam wyrok, kiedyś tam z którego Cię papuga wybroni ew. dostaniesz prace społeczne, ale możesz natychmiast dostać kulkę. Ofc. Policjantów powinny również obowiązywać wysokie standardy i za byle gówno powinni mieć dyscyplinowani, nie tak jak u nas, że sobie "pouczenia" dają za np. złe parkowanie.



Jest też opcja że nie dostajesz kulki w miejscu publicznym ale za to niechcący 10 razy potykasz się na schodach lub nie wracasz z grzybów
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2015-12-27, 21:58 6
Koleś leży przygwożdżony do ziemi, ale chuj, zastrzelmy go... Czy was pojebało? Ja rozumiem, że jak się szarpiesz z policjantem, to on powinien mieć prawo skutecznie cie obezwładnić, czyta: jebnąć pałą, ale wpierdolenie kilku kulek leżącemu i w sumie obezwładnionemu człowiekowi jest kurwa zwykłym zabójstwem i kwalifikuje się na komorę gazową...
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-12-27, 22:07
Policjant powinien wydać komendę, w przypadku sytuacji, że podejrzany mógł nie dosłyszeć to powtórzyć a potem strzelać bez pierdolenia, tak żeby nawet zabić, tam gdzie jest broń powszechnie dostępna nie ma litości
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-12-27, 22:35
Wszedzie sa "brudni" gliniarze, jednak dalej uwazam, ze w stanach odpierdalaja kawal dobrej roboty
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-12-27, 22:36 2
sidian napisał/a:

Szkoda zastrzelonego



Wcale nie szkoda. Skoro policja kogoś skuwa, to już nie planuje go puścić wolno. Po cholerę ten debil się jeszcze z nimi szarpie jak już leży na ziemi? Co on chciał przez to osiągnąć - gdyby udało mu się odbiec na kilka metrów od nich to byłoby po sprawie? Dobrze mu tak. Wystarczyło dać się normalnie skuć bez stawiania oporu. Nikomu by się krzywda nie stała, nie wywalaliby też go na ziemię. Wyjaśnienia złożyłby na komendzie. Skoro się szarpał, to czystego sumienia nie miał... albo był po prostu głupi.
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2015-12-27, 23:40
Przestrzelić typowi obie ręce, i zagrożenie z jego strony spada w 99%, można go zwijać... Psiarze żywi, i on żywy tylko że z rozjebanymi łapami
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2015-12-28, 0:04
Wystarczyło brudasa potraktować paralizatorem, pałą albo z buta, te dwa tłuściochy to na "ochraniarzy" może by się nadali a nie do policji.
Zgłoś
Avatar
adamo4242 2015-12-28, 2:08
odjebali chwasta i wszystko jest ok , po to jest Policja zeby sie nie pierdolic z takim nacpanym scierwem !!!
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-12-28, 5:01
Po co ja to oglądałem, tylko się wkurwiłem.
Zgłoś
Avatar
offduty 2015-12-28, 9:16
mateusos, w dupie byłeś, gówno widziałeś, chuja wiesz... przyglądnij się lepiej :p
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2015-12-28, 15:04
Jestem specjalistą: film to fake/jest retuszowany. Czemu? Ano temu, że kolor podejżanego się nie zgadza daję 11/13.
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2015-12-28, 15:21
A kto wyczulił na takie zachowania wśród hamburgerowych stróżów prawa? Czarnoskórzy z getta wina więc nie leży tylko po stronie rajzerów i małolata.
Zgłoś