18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Nihil 2014-01-17, 15:47 8
Jesteście nieefektywni. Dożywotni obóz pracy, niech zapierdala na państwo, na odszkodowania i łatanie dziury budżetowej. Zabić każdy potrafi.

EDIT: Obóz dożywotni, bez wcześniejszego zwolnienia, kastracja i zainkasowanie obecnego majątku, bo i tak mu nie potrzebne (chyba że ma żonę czy dzieci to jak przy rozwodzie, nie ich wina że ten facet to zwierze). Tak gwoli wyjaśnienia.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-17, 15:47
Im trzeba resocjalizacji i normalnych ludzkich warunków żeby mogli wrócić do SPOŁECZEŃSTWA po max. 15 latach w więzieniu, a nie jakiejś nie humanitarnej i nie cywilizacyjnej "kary śmierci".
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2014-01-17, 15:49
Duża część powie że to był zamach , ale to był przypadek. Jebło to jebło , mówił max kolonko
Zgłoś
Avatar
ttomek32 2014-01-17, 15:54
Hmm, kara śmierci to mało, zginie i co ? Na rok do izolatki bez światła a potem kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
Parówka 2014-01-17, 16:01
Postrzelił dziewczynkę to postrzelił, na chuj drążyć temat mili państwo?
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2014-01-17, 16:03 1
To mi jednak na fejk wygląda.
Zgłoś
Avatar
rawilk 2014-01-17, 16:21
wiesiors4 napisał/a:

Gdyby każdy mógł mieć przy sobie krótką broń palną to by do takich sytuacji nie dochodziło. A tak w broń wyposażeni są tylko przestępcy, którzy zawsze mają do niej dostęp. Gdyby wiedzieli, że każdy obywatel ma przy sobie broń, to do takich incydentów by nie dochodziło. A jeśli ktoś chce zabić drugiego człowieka może to zrobić też nożem a ich posiadanie nie jest nielegalne.



Przecież każdy może mieć, w czym w problem ?
A no tak, zapomniałem, ciężko ruszyć dupę na strzelnicę a płacąc 500-1500 zł za pistolet już nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
A................Q 2014-01-17, 16:21
Jakie kopalnie .Najlepszą karą jest praca po 20 godzin przy wyrębie drzew W mrozie - 40 i h*j
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2014-01-17, 16:26 1
Nie jest tak kolorowo - organizacja pracy (konwoje, personel do pilnowania tych chodzących gówien) będą więcej kosztować niż wątpliwy owoc ich pracy. Lepiej po prostu kula w łeb albo 50 wepchnąć do jednej celi. Nie zachowali się jak ludzie to i na ludzkie traktowanie nie zasłużyli.
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-01-17, 16:37 2
wiesiors4 napisał/a:

Gdyby każdy mógł mieć przy sobie krótką broń palną to by do takich sytuacji nie dochodziło. A tak w broń wyposażeni są tylko przestępcy, którzy zawsze mają do niej dostęp. Gdyby wiedzieli, że każdy obywatel ma przy sobie broń, to do takich incydentów by nie dochodziło. A jeśli ktoś chce zabić drugiego człowieka może to zrobić też nożem a ich posiadanie nie jest nielegalne.



W dzisiejszych czasach w Polsce to najpopularniejszą bronią, a jednocześnie dającą gwarancję niskiej kary jest samochód.

Tatuś wsiada w auto, dogania skurwieli na motorku i jebut i z powrotem na wstecznym i jeszcze raz do przodu. Potem przed sądem mówi, że jechał z dzieckiem do szpitala i mu sie skrzynia biegów zepsuła. Wyrok 2 lata w zawiasach. A jakby zastrzelił to 25 lat.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-17, 16:42 1
rawilk napisał/a:



Przecież każdy może mieć, w czym w problem ?
A no tak, zapomniałem, ciężko ruszyć dupę na strzelnicę a płacąc 500-1500 zł za pistolet już nie wspomnę.


Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo pierdolisz baranie. Żeby cywil mógł mieć broń musi złożyć podanie na policję, przejść badania psychologiczne (których 90% ustawowo nie zdaje), przejść szkolenie ze strzelania, zdać egzamin ze strzelania i egzamin pisemny - za wszystko oczywiście trzeba zapłacić. Dopiero potem można zarejestrować broń na dane osobowe i ewentualnie ją kupić. W jakim ty kurwa świecie żyjesz? Bo takiej bzdury to w tym roku jeszcze nie przeczytałem
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-17, 16:44 3
Mam nadzieje że złapią tego skurwysyna i wypierdolą go w dupsko na śmierć w więzieniu. Co za pokurwiony świat, aż się zagotowałem
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-17, 16:56 1
rawilk napisał/a:



Przecież każdy może mieć, w czym w problem ?
A no tak, zapomniałem, ciężko ruszyć dupę na strzelnicę a płacąc 500-1500 zł za pistolet już nie wspomnę.



Pierdolnij głową w ścianę,poczytam chociażby w internecie,dowiedz się jak jest następnie wróć,przeczytaj to co napisałeś jeżeli nadal uważasz,że coś mądrego powtórz całą sekwencję od początku aż do skutku.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-01-17, 17:08
ktoś wie co to za samochód?
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-01-17, 17:20 2
śmierć to za mało dla takiego skurwysyna...... przywiązać do łóżka i zamknąć w pokoju z tym ojcem tej dziewczynki aby mógł dokonać zemsty. Takie powinno być prawo !! pokoje jak w filmie HOSTEL i tam skazani stają oko w oko z ludźmi którym wyrządzili krzywde...... a nie humanitarna kara śmierci czy więzienie. Kazał bym mu żreć własne flaki przez miesiąc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie