18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Dostał kilka kulek w plecy a rodzina zabitego pozwała policję.

Info:
ukryta treść
The family of a Tulare man killed by police released video this week they said shows he was not a threat to officers, who shot him in the back as he fled. Joel Villegas was killed by Tulare police about 3:15 p.m. April 16 after a 911 caller reported seeing someone in the area of Bardsley Ave and Vetter Street with a knife, Tulare police said in a news release. Villegas, 34, was remembered by family as a doting father and a person others wanted to be around because he made them smile. “What they did was wrong,” older brother Armando Villegas said. “It was unfair to his wife and kids and family. He mattered.” His family released video from a Tulare officer’s body-worn camera that shows the officer yelling commands as Villegas runs away from him. At one point he trips, before getting up again and continuing to flee. The video shows Villegas never advanced on police before officers fired several rounds. Officers in the video can be heard saying Villegas was not breathing before an officer begins CPR. The shooting was “so egregious,” according to Dale Galipo, the attorney representing one of Villegas’s sons and his father.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-08-26, 13:06 25
Nie żebym bronił spierdalającego, ale pączkożerny gliniarz mógł pobiegać, tylko sie mu nie chciało.
Zgłoś
Avatar
Vinyl 2023-08-26, 13:09 2
W ogóle to ktoś widzi ten nóż rzeczywiście ?
czy ona go jebnela bo tak we wezwaniu na policje ktoś zaraportował?
Bo zaczęła wrzeszczeć o nożu zaraz po otworzeniu drzwi samochodu, czyli co - widziała ten nóż w bocznym lusterku?
Pisze ona w zn policjantka
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2023-08-26, 13:10 3
Bo typ nie miał pączka jako wabika,inaczej by za nim tzn pączkiem leciał.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2023-08-26, 15:57 2
CHyba cały magazynek poszedł.
Zgłoś
Avatar
teddybr 2023-08-26, 16:07 1
A co on taki opalony?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-26, 16:11 13
Tutaj akurat było wybitne przekroczenie uprawnień. Gość spierdalał, bo widział czarnuchów z pistoletami, a to akurat zdrowy odruch, nie ważne że małpy w mundurach. A tu mu kurew magazynek w plecy ładuje. No kurwa!
Przed czym się broniła policjantka? Przed przebiegnięciem dodatkowo 50-100m?
Zgłoś
Avatar
Lok 2023-08-26, 16:56 2
Nie mogę zrozumieć
Zawsze jak wpakują komuś cały magazynek to potem jeszcze go zakuwają....tak jakby zaraz miał im spierdolic cudowną mocą
Zgłoś
Avatar
sebastianz1 2023-08-26, 17:49 7
No ja jebie, zero zagrożenia życia w stosunku do policji, a ten mu cały magazynek pakuje. W PL za coś takiego koleś na 25 lat by w pierdlu wylądował. Generalnie jestem za zdecydowaną interwencją policji, ale jak się widzi coś takiego, to nóż w kieszeni się otwiera. Skoro nie było bezpośredniego zagrożenia życia policjanta, a chodziło jedynie o zatrzymanie gościa, to nie rozumiem dlaczego nie skonczyło się na 1-2 kulkach max?
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2023-08-26, 17:56 4
Lok napisał/a:

Nie mogę zrozumieć
Zawsze jak wpakują komuś cały magazynek to potem jeszcze go zakuwają....tak jakby zaraz miał im spierdolic cudowną mocą



Czasami bywa, że policjant źle oceni ilość trafień i typek potrafi się ocknąć albo na tyle oprzytomnieć na ziemi by jeszcze raz złapać za broń w momencie gdy policjant tego nie widzi albo nic nie podejrzewa.
Zgłoś
Avatar
orello 2023-08-26, 18:20 1
dobrze, że mu kajdany zajebał na ręce, bo jeszcze by spierdolił
Zgłoś
Avatar
merak 2023-08-26, 18:32 1
No i dobrze. Gdyby spierdolił przed tym tłustym psem to mógł kogoś dziabnąć. Lepiej dmuchać na zimne
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-08-26, 19:26 5
zajebiste jest to że typ już odlatuje do św. Piotra a babka się pyta o nazwisko no k.... na co liczyła że poda jej dane a później umrze ?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-08-26, 21:09 1
Za male magazynki mają kurde hehehe
Zbyt mało kul mieszczą
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-08-26, 21:55 2
bercisko napisał/a:

Nie żebym bronił spierdalającego, ale pączkożerny gliniarz mógł pobiegać, tylko sie mu nie chciało.



Ja to się dziwię, za każdym razem jak biegają za jakimś zjebem który ma problem z uszami, też bym strzelał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie