18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Zastrzelony z powodu zapalniczki
A................0 • 2021-09-05, 17:54
Los Angeles, Kalifornia — 15 lipca 2021 r. około 11:20 oficerowie Hollywood Patrol Division LAPD odpowiedzieli na wezwanie radiowe „człowieka z bronią” w rejonie Cherokee Avenue i Hollywood Boulevard. Gdy funkcjonariusze przybyli na teren, zobaczyli mężczyznę pasującego do opisu podejrzanego z rozmowy radiowej, idącego na zachód po południowym chodniku, trzymającego w prawej ręce coś, co uważali za broń palną. Funkcjonariusze wyszli z pojazdu i wydali podejrzanemu polecenia. Podejrzany odwrócił się twarzą do funkcjonariuszy, wciąż trzymając przedmiot, wyciągnął prawe ramię w kierunku funkcjonariuszy, co spowodowało strzelaninę z udziałem funkcjonariuszy.

Podejrzany został trafiony strzałem z broni palnej i upadł na ziemię. Straż pożarna w Los Angeles odpowiedziała i przetransportowała podejrzanego do lokalnego szpitala, gdzie uznano go za zmarłego. Uważano, że przedmiot, który posiadał podejrzany, to broń palna, później ustalono, że była to metalowa zapalniczka butanowa z rękojeścią pistoletową. Dodatkowo na miejscu odnaleziono również składany nóż z ostrzem w pozycji otwartej. Podejrzany został zidentyfikowany przez biuro koronera hrabstwa Los Angeles jako 48-letni Matthew James Sova. Żaden funkcjonariusz nie został ranny podczas incydentu.

Zgłoś
Avatar
saikomiki 2021-09-05, 18:01 30
Coraz lepsze te samobójstwa. W sumie może lepiej tak niż rzucać się z mostu. Policja ma przynajmniej stałe treningi na żywo.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-09-05, 18:04 2
Przynajmniej wykadrowane dobrze nagranie.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-09-05, 18:05
saikomiki napisał/a:

Coraz lepsze te samobójstwa. W sumie może lepiej tak niż rzucać się z mostu. Policja ma przynajmniej stałe treningi na żywo.



Już nie mogę się doczekać aż któryś patrol na Tobie baranie nie zacznie treningu strzeleckiego .
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-09-05, 19:42 3
Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odjebali
Huj im w dupe w więziennej celi

Reakcje*
Zgłoś
Avatar
Weronika25 2021-09-05, 19:48 9
Wymierzył do nich to go zestrzelili. Oni nie będą się narażać. Kazali mu to rzucić. Oni nie wiedzą czy to broń czy zapalniczka. Sam się debil naraził.
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2021-09-05, 20:09 24
Pralpunkt napisał/a:

Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odjebali
Huj im w dupe w więziennej celi
Reakcje*



Ja mam nadzieję, że nie będziesz się rozmnażał, żeby nie przekazywać dalej niedojebania umysłowego.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-09-05, 20:24 6
Kazali rzucić !! Nie zrobił tego !!! Odpowiedź musiała byc jedno znaczna.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2021-09-05, 20:38 6
Czyli co teraz "protesty", napady, plądrowanie sklepów, strzelaniny?
....
....

......

A czekaj typ był biały.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-09-05, 20:44 2
A teraz porównajmy jak by to wyglądało w Polsce: gościu by wymierzył w policjantów "bronią", ci by się pochowali po bokach, po chwili wyszli widząc że gościu nic nie strzela, wpierolili by mu pałkami, aresztowali. Sąd dałby mu wyrok, w sumie chuj wie za co, pewnie grzywnę tylko jakąś i koniec! Wszyscy by żyli, jedyne straty to pobrudzona odzież policyjna, a nie od razu robić z gościa tarczę strzelniczą!
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2021-09-05, 20:48 2
Pralpunkt napisał/a:

Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odjebali
Huj im w dupe w więziennej celi
Reakcje*



Kredą na chodniku mogli mu wydać polecenie. Już w Polsce żart z zapalniczką byłby słaby. W hameryce z całą pewnością nie lubią takich sucharów.
Zgłoś
Avatar
xXTommyXx 2021-09-05, 21:26 1
ellsworth napisał/a:

A teraz porównajmy jak by to wyglądało w Polsce: gościu by wymierzył w policjantów "bronią", ci by się pochowali po bokach, po chwili wyszli widząc że gościu nic nie strzela, wpierolili by mu pałkami, aresztowali. Sąd dałby mu wyrok, w sumie chuj wie za co, pewnie grzywnę tylko jakąś i koniec! Wszyscy by żyli, jedyne straty to pobrudzona odzież policyjna, a nie od razu robić z gościa tarczę strzelniczą!



I tak powinno być też u nas, widziałeś wgl cały filmik gościu?
Zgłoś
Avatar
Książ 2021-09-05, 21:27 2
Facet ginie na własne życzenie
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-09-05, 21:43
Najlepsze jest to, że rozstrzelali go jak na strzelnicy i jeszcze łapy wyginają do tyłu aby założyć branzolety aby przypadkiem nie uciekł a w sumie może panowie policjanci przeglądają sadola i wiedza, że jak nie spadną buty to pewnie przeżyje, kto wie
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2021-09-05, 22:44 2
skoorviel napisał/a:

Najlepsze jest to, że rozstrzelali go jak na strzelnicy i jeszcze łapy wyginają do tyłu aby założyć branzolety aby przypadkiem nie uciekł a w sumie może panowie policjanci przeglądają sadola i wiedza, że jak nie spadną buty to pewnie przeżyje, kto wie



robią tak bo naćpany typ to i po 10 perforacjach może dać dyla lub zaatakować, dziki kraj to i metody dzikie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie