18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Cezar87 2023-05-11, 23:34 4
To juz wiemy z czego sa robione implanty za 500zl w ciemnym gabinecie.
Zgłoś
Avatar
a................a 2023-05-11, 23:45 3
Beny napisał/a:

Jaszczurce i tak już wszystko jedno



Lubisz wyciskać ?
Bardzo poważnie pytam, kobiety mają takie tendencje?
Zgłoś
Avatar
Pucyburek 2023-05-12, 1:52
Ona już zdechła czy to jeszcze żyje?
Zgłoś
Avatar
Karpackiemocne 2023-05-12, 1:57 6
Pucyburek napisał/a:

Ona już zdechła czy to jeszcze żyje?



Żyje, to normalne u legwanów. Robi się im takie gówno obrzydliwe na tylnich łapach.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2023-05-12, 3:24 7
Karpackiemocne napisał/a:

Żyje,.



Aż ci kurwa piwo za spostrzegawczość dam, zwłaszcza na końcu filmika
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-05-12, 5:17
mogła mu zaaplikować palec w dupę, żeby sprawdzić czy aby na pewno nie żyje
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-05-12, 6:55 12
Ja jebe ale obrzydliwe skurwysyństwo. Wszystkich co lubią takie gówno oglądać i inne wyciskanie pryszczy powinno się zamykać. W worze. Wór do dołu zasypać wapnem posadzić drzewko i świat byłby piękny. Żartuje jeszcze do odhaczenia zostaną transy, pedofile, asfalty, kozojeby, ruskie, upaińskie, żydostwo, politycy kurwy i złodzieje
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-05-12, 8:14 20
ritu4l napisał/a:

Ja jebe ale obrzydliwe skurwysyństwo. Wszystkich co lubią takie gówno oglądać i inne wyciskanie pryszczy powinno się zamykać. W worze. Wór do dołu zasypać wapnem posadzić drzewko i świat byłby piękny. Żartuje jeszcze do odhaczenia zostaną transy, pedofile, asfalty, kozojeby, ruskie, upaińskie, żydostwo, politycy kurwy i złodzieje



Czyli Ciebie trzebaby tak kilka razy? Strasznie dużo pracy na takiego nikogo....
Zgłoś
Avatar
bartas6662 2023-05-12, 10:37 1
ritu4l napisał/a:

Ja jebe ale obrzydliwe skurwysyństwo. Wszystkich co lubią takie gówno oglądać i inne wyciskanie pryszczy powinno się zamykać. W worze. Wór do dołu zasypać wapnem posadzić drzewko i świat byłby piękny. Żartuje jeszcze do odhaczenia zostaną transy, pedofile, asfalty, kozojeby, ruskie, upaińskie, żydostwo, politycy kurwy i złodzieje



Od kurew to ty sie odpierdol
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-05-12, 11:55
Karpackiemocne napisał/a:

Żyje, to normalne u legwanów. Robi się im takie gówno obrzydliwe na tylnich łapach.



Tylnich? Czyli jakych?
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2023-05-12, 12:16
bartas6662 napisał/a:

Od kurew to ty sie odpierdol



Może to miało być napisane razem: "politycy - kurwy i złodzieje"
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-05-12, 14:48 1
sothis napisał/a:

Czyli Ciebie trzebaby tak kilka razy? Strasznie dużo pracy na takiego nikogo....



Ojej uraziłem? Już? otrzyj łzy i wypij meliskę, to tylko internet. Afrykański żydomasonie.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-05-13, 8:25
ritu4l napisał/a:

Ojej uraziłem? Już? otrzyj łzy i wypij meliskę, to tylko internet. Afrykański żydomasonie.



Nie, dlaczego miałbyś urazić. Po prostu bez sensu zaproponowałeś, nie lubię marnowania zasobów na jakieś byle gówno.
Zgłoś