18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
DoubleBorger 2019-11-10, 11:38 5
Tak myślałem, że to nie będzie stawanie na własnej głowie. Co do dealera to bardzo dobrze, czemu człowiek nie szanujący innych miałby sam być szanowany.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-11-10, 12:27 7
ja nie wiem dlaczego u nas w kraju bandyci mogą mieć pretensje, że się ich źle traktuje w więzieniu... a co oni tam na urlopie są czy za karę?
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-11-10, 12:50 4
gangster to i metody gangsterskie
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-10, 12:55 1
dla takich lewackich śmieci, którzy podnoszą rękę na własny kraj, to pieszczochy
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2019-11-10, 14:19 22
Takie zachowania są sadystyczne, aresztowany i lezy to niech leży, a kurwa co na głowie staje to jest kurwa, taka sama jak ten co leży. Popieram kary fizyczne jak w Singapurze ustawiają delikwenta, a za nim dwumetrowego byka z palą bambusowa i dwanaście batów na gola dupę, zabić nie zabije, pokaleczyć nie pokaleczy, chodź blizny zostaną na całe życie, ale myślę że w psychice większe blizny zostana. A tutaj ten gościu zostanie zwolniony, gdzieś złapie klamkę i odpierdoli policjanta bo zapamięta ta zniewagę i słusznie.
Zgłoś
Avatar
szympas1 2019-11-10, 14:26 2
Każdego dilera(któremu się udowodni) niezależnie od rasy, wyznania, poglądów czy chuj wie czego jeszcze należy odjebać albo maltretować do tego stopnia, że jak wyjdzie z paki to będzie bał się nawet powiedzieć słowo "narkotyk".
Zgłoś
Avatar
Ruchaczbobu 2019-11-10, 14:30 3
co wy sie przypierdalacie przecież proces resocjalizacji przebiega pomyślnie
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-10, 15:04 3
Och Salwador! Ten katolski raj, w którym rozwody są nielegalne, a za aborcję można dostać więcej, niż za morderstwo. Jeden z najwyższych w świecie współczynników zabójstw, gangi rządzą w większości dzielnic większości miast. No, ale większość populacji to katole, więc wszystko jest w porządku, nawet wszechogarniająca bieda tak nie doskwiera, gdy ma się świadomość, że bozia ma cię w swojej opiece.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-10, 15:16
Nie stać kurwiów na taser buhahDlatego w normalnych krajach wprowadza się kamery na mundury.Normalny policjant w normalnym kraju się wybroni zawsze
Zgłoś
Avatar
adam_lens 2019-11-10, 15:42 3
NataliaW napisał/a:

aresztowany i lezy to niech leży, a kurwa co na głowie staje to jest kurwa, taka sama jak ten co leży



Piękna poezja.
Zgłoś
Avatar
plac 2019-11-10, 15:46
chuj mu w dupę nygusowi
Zgłoś
Avatar
Huherko 2019-11-10, 15:48
No ewidentnie widać, że się stawiał ... no musieli jakoś reagować
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2019-11-10, 17:24
trochę dziwna ta wycieraczka
Zgłoś
Avatar
kzf 2019-11-10, 18:55
DoubleBorger napisał/a:

[...]Co do dealera to bardzo dobrze, czemu człowiek nie szanujący innych miałby sam być szanowany.


Czemu od razu zakładasz, że nie szanuje ludzi? Szanuje ich i pieniądze, które mu przynoszą w zamian za towar, którym obraca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie