18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się


bardzo fajny pick-up...

2019-09-20, 14:32
"bardzo fajny pick-up..." i bardzo szybki, Holden Ute -Kangury też potrafią zrobić coś fajnego.

2019-09-20, 17:42
@up

No, fajną trumnę na kółkach kiedyś wystrugali :)


2019-09-20, 18:11
Gościu w paletkach śniegowych z brodą wymiata.

2019-09-20, 18:38
Co ta marihuana z ludźmi robi

2019-09-20, 19:20
siwybis napisał/a:

@up
No, fajną trumnę na kółkach kiedyś wystrugali



Bo to specjalnie zaprojektowana strefa zgniotu (wyhamowanie karoserią), dla bezpieczeństwa ludzi podróżujących w bagażniku.

Ciekawe jak czuli się projektanci widząc swoje dzieło :D
Ja bym się pod tym za ch*ja nie podpisał.
W ogóle jak można później żyć ze świadomością, że np jakaś rodzina podróżuje twoim cackiem ...i umierają po małym zderzeniu, nie mówiąc o tym co na teście.
(k***a, aż z niedowierzania w necie sprawdziłem czy on silnika z tyłu nie miał, że go tak sprasowało - o dziwo nie...)

2019-09-20, 21:29
loda_szmato napisał/a:

Bo to specjalnie zaprojektowana strefa zgniotu (wyhamowanie karoserią), dla bezpieczeństwa ludzi podróżujących w bagażniku.
Ciekawe jak czuli się projektanci widząc swoje dzieło
Ja bym się pod tym za ch*ja nie podpisał.
W ogóle jak można później żyć ze świadomością, że np jakaś rodzina podróżuje twoim cackiem ...i umierają po małym zderzeniu, nie mówiąc o tym co na teście.
(k***a, aż z niedowierzania w necie sprawdziłem czy on silnika z tyłu nie miał, że go tak sprasowało - o dziwo nie...)




A mniej więcej tak:




2019-09-20, 22:30
siwybis napisał/a:

@up
No, fajną trumnę na kółkach kiedyś wystrugali



:!:

Sprostowanie:

Cały czas coś mi nie pasowało z tym zgniataniem z tyłu i wygrzebałem z netu, że:

Jest to filmik z "testu" w którym w bagażnik był załadowany 375 kilogramami worków z piaskiem, a samochód pie**olnął w ścianę przy 100km/h.

"Special testing of new facility in 1992. Car was loaded with 375 Kg /827 lb of sand and was 100Kmh into a solid wall not alloy honeycomb. Not a real test of the car"

Wiec ch*j Ci w dupę "siwybis" za wklejanie filmu ze sp***olonym opisem, bez sprawdzenia źródła.

To tyle w temacie.
 
 

2019-09-21, 00:24
loda_szmato napisał/a:

Sprostowanie:

Jest to filmik z "testu" w którym w bagażnik był załadowany 375 kilogramami worków z piaskiem, a samochód pie**olnął w ścianę przy 100km/h.



375 KG czyli 4 dorosłych mężczyzn + jakieś duperele w bagażniku pokroju Koła dojazdowego, trójkąta etc zostało by zmasakrowanych pewnie nawet przy 60 a co dopiero przy 100 po uderzeniu np. w inny pojazd . co nie zmienia faktu ze to
wyrób samochodopodobny ... nawet 126p był bezpieczniejszy :P

:-D

2019-09-21, 00:57
Karel napisał/a:

375 KG czyli 4 dorosłych mężczyzn + jakieś duperele w bagażniku pokroju Koła dojazdowego, trójkąta etc zostało by zmasakrowanych pewnie nawet przy 60 a co dopiero przy 100 po uderzeniu np. w inny pojazd . co nie zmienia faktu ze to
wyrób samochodopodobny ... nawet 126p był bezpieczniejszy



Twoja teza jest prawidłowa, pod warunkiem, że wszyscy będą siedzieli w bagażniku.

Maluch miał silnik z tyłu. A do setki żeby się rozpedził to musiałbys go chyba pchać...

Nie no, żartuje, z górki, przy dobrym wietrze, szedł nawet 130... :)