18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gimi84pl 2015-05-04, 23:35 1
gdzie czapeczka???!!!
Zgłoś
Avatar
Matro 2015-05-04, 23:37
Azalians napisał/a:

Ja pierdole, obywatelskie zatrzymanie to piękna opcja, ale w tym przypadku, nagrywający to debil



Aż się musiałem zalogować by dać Ci piwo
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-05-05, 0:45
Ani nagrywający ani policjanci nie grzeszą inteligencją.
Ja rozumiem szykanować i obnażać głupotę i cwaniactwo służb ale bez przesady. Coś takiego to zwyczajnie frajerstwo jest.
Taki społeczniak nie pomyśli też o tym, że mandat zapłaci z.. państwowych pieniędzy, bo pensje ma z budżetówki.
Ciśniecie po straży miejskiej i nadgorliwych policjantach, a takich frajerów ktoś chwali. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
A to, że komuś nadepnął na odcisk jeden policjant i przez to zgrywa szeryfa do innych, to jeszcze gorzej świadczy o takim typku stosującym komunistyczną odpowiedzialność zbiorową. Mam nadzieję, że będą za tym kolesiem teraz jeździć i wlepiać mu mandaty za każde pierdnięcie.
Zgłoś
Avatar
mamo_mamo_jestem_tutaj 2015-05-05, 1:25
Pierdolenie.... Przypierdolil sie przyglup bo chce byc fajny. Zrobili nie tak jak trzeba (mysle ze 100km/h na tym chodniku nie mieli) zagrozenie zadne. Wyjechali z interwejci w innym kierunku... przypierdala sie o glupoty

poza tym niech pierwszy rzuci kamien ktory nigdy przez zadnego policianta nie zostal puszczony choc madat sie nalezal

ps jezeli ty jestes tym kim to raczej jestes gimb/szczyl lub cham i prostak
Zgłoś
Avatar
Shizok123 2015-05-05, 5:35 1
Nie mogę uwierzyć, że tylu jest tutaj baranów. W nagraniu WYRAŹNIE koleś mówi, że zna się na rzeczy bo jest w komisji prawa karnego i na sam koniec policjanci są obsrani bo zdali sobie sprawę, że nie gadają z byle jakim Januszem. Może dla DEBILI którzy uważają, że to za co on się do nich doczepił to jest nic zabolałaby dupa, jakby sami musieli zapierdolić mandat za to samo. Nad każdym urzędnikiem państwowym, nawet tym który ma największą władzę zawsze musi być nadzór. Niestety wy tego nie rozumiecie bo dalej głosujecie na kogoś pokroju Komor, kto wmawia wam jak debilom, że nie macie prawa kontrolować władzy.

PS
Jeżeli oni zostali zatrzymani to powinni poinformować, że są zajęci dyżurnemu i wtedy dyżurny wie, że nie ma akurat tego patrolu do dyspozycji. Więc gdyby dwie ulice dalej kogoś gwałcili albo mordowali to wysłałby tam kogoś innego. TO jest standardowa procedura czy to u policji, karetek albo straży.

PS 2
A jeśli policjant gwałciłby wam kobietę to też byście musieli zamknąć japę i odejść bo to wiocha nagrywać i karać policjantów. Pierdolony naród niewolników.
Zgłoś
Avatar
zuymauy 2015-05-05, 9:35
krasny napisał/a:

@zuymauy
Za pierdolenie głupot w internecie, siania propagandowych idiotyzmów i propagowanie bezmózgowia, także popierania ludzi umysłowo ograniczonych powinien być przymusowy chuj w dupę i na imię.



radzę nie chwalić się tu swoimi marzeniami, bo dziwne je masz

krasny napisał/a:


Nie wiem jak większość sadolowych pocieraczy, ale osobiście mam wrażenie, że jak rozmawia się z policja normalnie, a nie jak patologiczny idiota to da się dogadać, ale nieee: państwo policyjne. Ale was kurwa inwigilują w tym kraju, nosz kurwa uwzięli się na was i na wszystkich biednych, bezbronnych i niewinnych obywateli xD
Jak się szkoły nie ukończyło to siano w mózgu zostaje. Portal sadistic jest tego smutnym, aczkolwiek najlepszym przykładem.



jak patologiczni idioci zachowali się ci, których widać na filmikach wcześniej przeze mnie pokazanych i nie wiem jak spraną umysłowo kurwą moralną trzeba być żeby jeszcze ich bronić i chwalić, w ryj bym ci osobiście dał za jakiekolwiek usprawiedliwianie tego bydła policyjnego

poza tym, nie martw się, myślę że zdążysz ukończyć gimnazjum - do 18go roku życia nauka u nas jest przymusowa (a jak ci się znudzi to koledzy z pałkami przyjdą ci to udowodnić i zaniosą na kiju gdzie trzeba), jeszcze trochę czasu masz, również na zniwelowanie swojego niedojebania mózgowego
Zgłoś
Avatar
seba1981g 2015-05-05, 11:52 1
Specjalnie dla autora filmu,. poświęciłem swój czas, zalogowałem się i od nowa musiałem wyszukać ten film żeby to napisać:
Jakim facetem trzeba być aby takie gów.. robić ? przykład faceta z miesiączką , w trakcie menopauzy, którego nikt nie kocha, który jest jak wrzód na zdrowym organizmie, szukający problemów. Nie życzę sobie aby za moje podatki policjanci rozmawiali z deb....
Zgłoś
Avatar
Emnil 2015-05-05, 12:43
nie żebym bronił tych policjantów. Ale niech sobie wjeżdża na chodnik i w inne miejsca gdzie nie można, po to jest przecież radiowóz a w nim funkcjonariusze. Ciekawe czy gość zwrócił by uwagę np debilowi na skuterze który przejeżdża przez pasy, albo innemu który parkuje niepoprawnie, ciekawe czy sam nie łamie przepisów...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-05-05, 22:43
Executioner7 napisał/a:

up up up up@ pierdolnijcie sie w te puste makówki, a tych itp policjantów związać w kupe, niech jeden drugiego wyrucha w dupe! o!



Sądząc po twoich fantazjach erotycznych, które nam przedstawiłeś, nienajlepiej masz we łbie poukładane.

McMenel napisał/a:


Widzisz i właśnie o to chodzi w sygnałach dźwiękowych i świetlnych korzystać z nich można w konkretnych i ściśle określonych przypadkach po uprzednim zawiadomieniu oficera dyżurnego. Procedury i prawo są święte bez nich nie ma mowy o poszanowaniu prawa przez zwykłych obywateli. Zadaniem policji jest również wychowywać.



Ty chyba nie wyobrażasz sobie patrolującego radiowozu z włączonymi sygnałami? Pomijam uciążliwość dla otoczenia, ale też efekt zaskoczenia. Na zachodzie rzadko widać patrole policji, (bo obywatele jak się coś dzieje dzwonią pod 112 i interwencja jest natychmiast), ale widziałem radiowóz bez włączonej sygnalizacji jadący po mało uczęszczanym chodniku. I nikt się nie przypierdalał, bo wszyscy mieli świadomość, że to dla ich bezpieczeństwa. A w Polsce, jak zwykle, obywatele na opak. Bo trzeba nagrać telefonem, pokazać jakim się jest kozakiem i trochę powkurwiać policjantów, którzy odreagują przy kolejnej okazji.
Zgłoś