18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zuymauy 2015-05-04, 15:02 4
się dziwicie, że tyle psów na sadisticu? Typowy POlski policjant to typowy sadysta, szczególnie te bydło z prewencji, oto dowody
lapps napisał/a:








za atak na bezbronnego i nieagresywnego przez funkcjonariusza powinno być dożywocie w kamieniołomach
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-05-04, 15:21 1
@Azalians
Zamknij jape bardzo dobrze, że kurwom wreszcie zwykli udzie zaczęli utrudniać życie. Bo te kurwy bez przyczyny ilu ludziom utrudnili? Może nie dokładnie tych 2 psów, ale ogól się liczy. Bo np. żeby dać mandat komuś za to, że przeszedł przez jezdnię nie na pasach to trzeba być spierdoliną albo nawet za przejście na czerwonym to też jest śmiesze... pięknie brawo truć kurwom dupę bo się panoszą nic nie warte kurwy
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-05-04, 15:24 4
Zwykle mnie wkurwiają tacy domorośli strażnicy Teksasu, ale w tym wypadku bardzo dobrze się gość zachowuje. Złośliwość niektórych policjantów jest tak wielka, że potrafią się dopierdolić do ciebie z każdego powodu i oni nie będą słuchać wymówek. Chyba obrońcy policji z sadola zapomnieli, że policja to SŁUŻBA na usługach obywateli, a nie jacyś nasi nadzorcy. Musi jakaś sprawiedliwość być: albo oni zachowują się w 100% przepisowo na służbie i karzą tych, którzy łamią przepisy, albo niech przestaną karać innych, albo niech sami sobie zaczną wpierdalać mandaty.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-05-04, 15:24 1
Z jednej strony nagrywający to chuj a z 2giej ci policjanci to pizdy.

Gość pierdoli o obywatelskim zatrzymaniu a oni jak takie pizdusie dają się wciągać w to pierdolenie zdebilniałego chuja.
Mogli go osrać i pojechać a nie się pierdolić, tłumaczyć i marnować czas.

Nie wiem do końca samemu czego chcę ale jednak wolałbym aby nasi stróżowie prawa mogli takiemu debilowi przyjebać pałą albo porazić go paralizatorem a potem wpierdolic do aresztu jak w stanach.
Zgłoś
Avatar
krasny 2015-05-04, 15:32
@zuymauy
Za pierdolenie głupot w internecie, siania propagandowych idiotyzmów i propagowanie bezmózgowia, także popierania ludzi umysłowo ograniczonych powinien być przymusowy chuj w dupę i na imię.
Nie wiem jak większość sadolowych pocieraczy, ale osobiście mam wrażenie, że jak rozmawia się z policja normalnie, a nie jak patologiczny idiota to da się dogadać, ale nieee: państwo policyjne. Ale was kurwa inwigilują w tym kraju, nosz kurwa uwzięli się na was i na wszystkich biednych, bezbronnych i niewinnych obywateli xD
Jak się szkoły nie ukończyło to siano w mózgu zostaje. Portal sadistic jest tego smutnym, aczkolwiek najlepszym przykładem.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-05-04, 15:56 1
Myślę, że można nagrywającego trochę rozgrzeszyć, bo choćby z nieskładnych zdań i nerwowych reakcji (przerywanie, wtrącanie się) można wywnioskować, że działał w sporym stresie. Sądźmy ludzi po efektach. Patrząc na wynik końcowy filmiku, obywatel i funkcjonariusze rozstają się we względnie przyjaznej atmosferze, poczyniwszy ustalenia, że następnym razem funkcjonariusze będą przestrzegać procedur. Kierujący nie dostaje mandatu (tu akurat mam wątpliwości, czy moralnie uzasadnione jest, że sam tego mandatu nie przyjął, kiedy już zgodził się, że wykroczenia zostały popełnione...), ale co do zasady prawo spełniło swoją funkcję prewencyjną. W dość niekonwencjonalny sposób, ale spełniło.
Zgłoś
Avatar
anionimek 2015-05-04, 16:14
z doświadczenia wiem że jak sie spokojnie na luzie gada z policjantem, to czasami nawet mandatu nie chce wstawiac (jestem facetem nie kierujcie sie znaczkiem po lewej)
Zgłoś
Avatar
GupekNumerJeden 2015-05-04, 16:54
Powiesic na rynku za nagrywanie pionowo.
Zgłoś
Avatar
Andrea 2015-05-04, 18:14
Katowice... policjanci powinni być przeszkoleni z każdej strony, tak jak zwykły kowalski jest szkolony z oferty sklepu, w którym sprzedaje. z tym, że policjant musi znac wszystkie przepisy, typy ludzi z jakimi ma do czynienia w swojej trudnej robocie itd. - psychologia klienta to przydatna rzecz. chłopcy cackają sie z typem, jakby faktycznie miał nad nimi władze - są samochodem, więc powinni wrzucić wsteczny, kilka większych manewrów i chłop ominięty, a oni z nim dyskutują, jakby było o czym. żenada.
Zgłoś
Avatar
Jozzzek 2015-05-04, 18:21
Facet, który ich zatrzymał ma racje ale nie potrafi przedstawić podstawy prawnej : /
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-05-04, 19:09
"Pouczam Pana, za popełnione wykroczenia przez Pana" haha mnie rozbroił...
Ale fakt, należy tępić tych nieogarniętych policjantów, aż się nauczą postępować zgodnie z wytycznymi, nawet pies by się nauczył.
Zgłoś
Avatar
Lanric 2015-05-04, 19:26 1
Gdyby facet rzeczywiście miał jakąś styczność z prawem karnym, to chyba znałby różnicę między zatrzymaniem a ujęciem i wiedziałby, że o tym pierwszym nie ma tu mowy.

A tak swoją drogą, umundurowany policjant nie ma obowiązku okazywać nikomu swojej legitymacji służbowej, nawet na żądanie (poza przypadkiem, w którym dokonuje kontroli drogowej), wystarczy, że poda swoje dane - a to i tak tylko jeżeli podejmuje w stosunku do kogoś jakieś czynności. Tak więc gliniarze nie musieli mu się nawet przedstawiać (chyba, że zrobili to na zasadzie "masz i odczep się").
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2015-05-04, 20:07
do tych co pierdolą że nagrywający to debil - sami jesteście debilami bo dajecie się tłamsić tym niebieskim chujom na każdym kroku a w takich przypadkach jak ten, to jest to dobra okazja żeby zaczęli się odpierdalać od ludzi.

Cholene darmozjady wożą dupy radiowozami, połowa z nich nic nie robi a druga połowa siedzi na zwolnieniach. Połowe wyjebać na bruk a druga połowę zagonić do roboty. Za komuny było ich tylko 50 tysięcy a teraz jest ich 150 i co roku ta liczba rośnie w tysiącach.
Zgłoś
Avatar
b................e 2015-05-04, 20:30
Polemon napisał/a:

Jak słucham tego debila, to w sumie żałuje że nie wciagneli go do nyski i ulali pałą jak za komuny, choć z drugiej strony ma rację i im się należało, w sumie to powinna wybuchnąc tam bomba i pozamiatać w trakcie pierdolenia.



Tata w ZOMO "pracował"?
Zgłoś
Avatar
Heathen 2015-05-04, 23:13
Początek debilny...pomyślałem, kolejny cwaniak co się Emila naoglądał.
Jednak końcówka dość wymowna
Koleś może formą nie grzeszy, ale ma jaja i należy się piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie