18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lololoney 2013-04-11, 20:58 17
jest dobrze w tym kraju i nie było nigdy lepiej
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-11, 21:00 16
że jest dobrze w tym kraju i nie było nigdy lepiej to chuj mu w przełyk, wszystko dzięki premierowi na którego tak wszyscy narzekają, a to właśnie przez Kaczyńskiego mamy taki dług publiczny. Donald chociaż zrobił pare spraw u anglei merkel i lenina, że obniżyli nam te długi światowe.
EEE polskie bakterie, jak wam źle w kraju to droga wolna możecie spierdalać do angli na zmywak albo czyścić końskie dupy z niemczech ew możecie se palnąć w łeb nikt was tu nie trzyma na siłe
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-04-11, 21:04 223
straatveger,
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-04-11, 21:05 19
2x up jebane lewackie kurwy
Zgłoś
Avatar
sasiadka 2013-04-11, 21:06 9
ponadczasowy tekst! Nie ważne kto będzie rządził i tak będzie chujowo.
Cytat:

EEE polskie bakterie, jak wam źle w kraju to droga wolna możecie spierdalać do angli na zmywak albo czyścić końskie dupy z niemczech ew możecie se palnąć w łeb nikt was tu nie trzyma na siłe


No alternatywa jest cudowna - wyjedź za granicę i bądź tam znajduchem, którego szanują tylko inne znajduchy albo zostań w kraju i daj się potulnie ruchać przez rząd
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-04-11, 21:14 11
bo wy kurwa wszyscy myślicie, że wam się kurwa należy. komuna się do chuja skończyła. jak masz źle to dąż do tego by ci było lepiej. było kurwa myśleć a nie chlać z kumplami czy walić w chuja z myślą, że się prześlizgasz. albo pracujesz dla siebie i masz coś z tego, albo dorabiasz innych i jesteś jebany. i niech mnie polaczek nazwie lewakiem kurwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-11, 21:18 9
straatveger napisał/a:

albo czyścić końskie dupy z niemczech



Kojarzę, że gdzieś pisałeś, że mieszkasz w Niemczech, czy tam już jesteś 'niemcem'. Aha, nie mam więcej pytań.
Zgłoś
Avatar
Guzik 2013-04-11, 21:23 15
Cytat:

bo wy kurwa wszyscy myślicie, że wam się kurwa należy. komuna się do chuja skończyła. jak masz źle to dąż do tego by ci było lepiej. było kurwa myśleć a nie chlać z kumplami czy walić w chuja z myślą, że się prześlizgasz. albo pracujesz dla siebie i masz coś z tego, albo dorabiasz innych i jesteś jebany. i niech mnie polaczek nazwie lewakiem kurwa jego mać.


Taki kurwa cwany jesteś to powiedz to wszyskim tym, którym mamusia i tatuś nie postawili studiów i nie załatwili roboty, tylko musieli iść zapierdalać zaraz po średniej za psie pieniądze na umowie śmieciowej bo nie było ich stać na zdobycie wykształcenia. Niby młody już (chyba) nie jesteś a myślenie jak w gimbazie.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-04-11, 21:36
Prędzej zdechniemy wszyscy z głodu niż cokolwiek zmieni się na lepsze w tym ciemnogrodzie.
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2013-04-11, 21:46
up wszyscy
Ale kurwa w was w chuj wiary... z takim podejściem to na pewno będzie dobrze...
Zgłoś
Avatar
takisobiepolak 2013-04-11, 21:46
piwo za podpis pod zdjeciem
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-04-11, 21:52
da się?
- się da!

Grzeczny tekst a jebitne przesłanie a nie " jebać Śląsk" "Widzew Kurwa" "POlityczne kurwiszcze" itp.
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-04-11, 21:52 1
Chciałbym po skończeniu szkoły robić w tym kraju, ale się kurwa nie da. Jak mam ciągle słuchać tego pierdolenia, a potem się jebać z rachunkami to prędzej na jakąś kurwice zejdę niż do emerytury dociągnę.
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-04-11, 21:59 1
Jebane burackie prawicowe szmaty. Bóg z Wami bracia i siostry
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie