18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zawias
tegotamtego • 2013-01-14, 20:47
Koleś poszedł do dilera po sztukę palenia, diler ostrzegł go że to mocny towar. Koleś wrócił do domu, skręcił lolka, stanął przy otwartym oknie żeby rodzice nie wyczuli, zaciągnął się raz i nic, drugi raz i dalej nic, trzeci, czwarty i nadal zero efektu, powoli już wkur..ony dopalił skręta do końca a tu ciągle nic więc postanowił że wróci do dilera z reklamacją. Podczas ubierania butów pojawiła się jego matka i mówi : A Ty co?!? Najpierw cztery dni przy oknie stoisz a teraz tak nagle wychodzisz!?!!

Mój pierwszy więc ... i tak mam wyjeb.ne
Zgłoś
Avatar
asp6 2013-01-14, 21:28
idź lepiej prace domowa odrabiaj!! a zarcik przednie browarek
Zgłoś
Avatar
huehuehue 2013-01-14, 23:11 54
Słabo ci wyszła ta przeróbka dowcipu o mężu w kiblu
Zgłoś
Avatar
matjus 2013-01-14, 23:29 2
hahahahahhaha, jebłem!

gram, pakiet mówiłem, ale sztukę jeszcze nigdy.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-01-15, 12:43 3
Podobne już było, o wciąganiu przez nos jak ojciec znalazł białe u syna i zamknął się w łazience...Jakoś tamta wersja do mnie bardziej przemawia, więc piwa nie ma!
Zgłoś
Avatar
kaimmm 2013-01-17, 1:05
Ja rozumiem, że się zaciągnął i złapał zawiasa. Ale przecież w ciągu całego dnia skręt by mu się sam dopalił, więc następnego dnia nie byłoby co palić. Wolę wersję w wciąganiem do nosa - ma więcej sensu
Zgłoś
Avatar
soqu1 2013-01-17, 1:13 1
chyba z 1000 wersji. Ta sprzed 10 lat brzmiała: koleś łyknął zalecany max, czyli pigułę. Wyszedł na balkon, nic się nie dzieje więc zapodał 2 jeszcze, nic, aż tu kometa sunie po niebie, zaraz druga i trzecia. Koleś przeciera oczy z niedowierzania kiedy na balkon wchodzi żona i pyta: co tu robisz? Mąż- A nic, tak se siedzę. Żona- Trzy dni?
Zgłoś
Avatar
stagger_lee 2013-01-17, 1:31 3
matjus napisał/a:

hahahahahhaha, jebłem!

gram, pakiet mówiłem, ale sztukę jeszcze nigdy.



Oj, co miasto, a nawet co ulica to inaczej ;p gram, sztuka, wąsik, sprzęcik, worek... ja też się nieraz nie dwa dziwiłem ;p
Zgłoś
Avatar
Dominishia 2013-01-17, 3:59 2
A ja myślałam, że to przeróbka o kolesiu co wziął weed od rastamana i srał w saunie...
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-01-17, 10:17
Popek! To ty?!
Zgłoś
Avatar
FCB_ThC 2013-01-17, 10:36
@matjus

no pozdro jak dzwonisz po dilerach i mówisz, że chcesz grama niezły przypał z Ciebie
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-17, 11:11
chujowa przeróbka, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
GetSome 2013-01-17, 12:23 7
FCB_ThC napisał/a:

@matjus

no pozdro jak dzwonisz po dilerach i mówisz, że chcesz grama niezły przypał z Ciebie



Za to jak Ty zadzwonisz po worek, sztuke, przyjedziesz po płyty albo poprosisz kolegę żeby pomógł w temacie czy coś ogarnął to psy niczego nie skumają gdyby telefon był gorący... Prawdziwy z Ciebie tajniak. Bo najlepiej mieć thc w nicku na forum i jeszcze listek na tapecie w telefonie
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-01-17, 13:34 2
@up
Dokładnie. Beka jak małolaty wymyślają to nowe synonimy, żeby nie było "pszypału".
A najlepsze jak sędzia im puści na przykład taką rozmowę:
-Elo, jak tam?
Gitara.
-A po ile minutek na tej płytce?
No szóstkę zrobisz.
-A to naturalnie?
Naturalnie ale kopie.

A potem taki łepek próbuje wmówić, że dzwonił przecież po płytę! Żenua
Zgłoś
Avatar
demz 2013-01-17, 19:44
Nie znam oryginału "o mężu w kiblu" więc STFU, kawał zajebisty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie