18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
🔥 Nadgodziny w pracy ... - teraz popularne
Zawieszona kawa
DFM • 2013-04-04, 14:28
"Dobro jest proste
Wszedłem do małej kawiarni z przyjaciółką, każde z nas zamówiło dla siebie. Gdy siadaliśmy przy stoliku, dwóch ludzi podeszło do bufetu: - "Pięć kaw, dziękuję, trzy dla nas, a dwie zawieszone". Płacą, biorą swoje trzy filiżanki i wychodzą. Pytam przyjaciółki: - "Co to są zawieszone kawy"? Ona odpowiada: - "Poczekaj, zobaczysz".

Jeszcze kilka osób weszło do kawiarni. Dwie kobiety zamówiły kawę, zapłaciły i wyszły. Następne zamówienie to siedem kaw dla trzech adwokatów: - "Trzy dla nas i cztery zawieszone". Rozważając co takiego zawieszone kawy, podziwiam piękny widok w słonecznej pogodzie. Nagle otwierają się drzwi. Mężczyzna w zniszczonym ubraniu wyglądający jak żebrak, podchodzi do kelnerki i pyta uprzejmie: - "Czy masz może zawieszoną kawę"?

To proste - ludzie płacą z góry za kawę przeznaczoną dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupienie gorącego napoju.
Tradycja zawieszonej (suspended) kawy powstała w Neapolu i rozprzestrzeniła się po całym świecie. W niektórych miejscach, oprócz zawieszonej kawy, można zamówić kanapki, a nawet pełen posiłek".
Ta historia rozgrzewa więcej niż filiżanka kawę w zimowy dzień."

Może to i jest sadistic ale .. eh
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-04-04, 14:32 28
Masz piwko z nadzieją że to prawda, niech wyjdzie na główną może obudzi w kimś ludzkie odruchy. Jak bym był właścicelem lokalu chętnie bym przyjmował takie "zawieszone" zamówienia. Jako że to nie Neapol oczywiście nikt by takiej zawieszonej kawy nie dostał, ale idea piękna.
Zgłoś
Avatar
DFM 2013-04-04, 14:35
Oczywiście że prawda . Po przeczytaniu od razu robi się cieplej na serduchu
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-04-04, 14:39
TUTAJ macie sprawę opisaną. To rzeczywiście ma miejsce w wielu miastach, a powstało w Neapolu.
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-04-04, 14:47 55
Obudźcie mnie, jak otworzą piwiarnię z zawieszonym browcem ... ziew...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-04, 15:17 5
Coś pięknego Odzyskuję wiarę w ludzi.
Tylko że u nas pazerne kurwy brałyby hajs dla siebie, a kawy nikt by nie dostał.
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-04-04, 15:17
Akcja piękna, ale w Polszy raczej mało realna niestety...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-04, 16:19 3
Wchodzi Tusk do Kancelarii Premiera i pyta - "czy jest jakiś zawieszony kraj?" Resztę znamy z codziennego życia.
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-04-04, 17:17
O dziwo ten czerstwy wiral powstał zaraz po tym jak dojebali VAT na kawę... (z mlekiem, ale to sobie doczytajcie).

Ale z was ćwoku, a nie w sumie dobrze, że z was ćwoki. Pokazuje mi to tylko skalę jak bardzo was można ruchać !!!
Zgłoś
Avatar
j................a 2013-04-04, 17:27
W tym kraju powinny być zawieszone szubienice dla nieudolnych osób, które nie mogą pozwolić sobie na ustąpienie z niektórych wysokich stanowisk.
Zgłoś
Avatar
Lukiuu 2013-04-04, 17:40 5
Ciekawe czy w burdelach jest coś takiego jak "zawieszone dupczenie"
Zgłoś
Avatar
Stuleja_W_Panierce 2013-04-04, 17:40 9
Ciężko uwierzyć w uczciwość pracowników kawiarni (już sobie wyobrażam jak z uśmiechem witają śmierdzących meneli i zapraszają na darmową kawę). A parsknięcie śmiechem wywołuje wzmianka o dobrodusznych prawnikach. Kłamstwo wzruszające w chuj.
Zgłoś
Avatar
Komun3 2013-04-04, 17:42 1
Pewnie kuźwa, fundujmy jeszcze kawy nierobom ;/
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-04-04, 17:44 3
Popłakałem się kurwa... bo dawny Sadistic upadł i nie wstaje.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-04-04, 17:49 2
Fajne no fajne...ale kurwa litości...Widziałem to na demotywatorach , na kwejku , na bestach i kurwa widzę to tu...pojebało? o_O
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie