18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2017-11-09, 11:11 7
Zawsze mnie zastanawiały te pedały przebiegające/przejeżdżające na czerwonym - mogłeś pizdo wyjść 5min wcześniej jak ci tak śpieszno a jeśli nie śpieszysz się to kurwa 30 sekund ciebie nie zbawi pedale zasrany.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2017-11-09, 11:47 16
Velture napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiały te pedały przebiegające/przejeżdżające na czerwonym - mogłeś pizdo wyjść 5min wcześniej jak ci tak śpieszno a jeśli nie śpieszysz się to kurwa 30 sekund ciebie nie zbawi pedale zasrany.



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w chuj, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapierdalać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale kurwa bez przesady.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-09, 12:24 2
Gymnorhinus napisał/a:



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w chuj, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapierdalać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale kurwa bez przesady.


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.
Zgłoś
Avatar
htp 2017-11-09, 17:14 16
Velture napisał/a:


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.


Jesteśmy pod wrażeniem, prawdziwy Polak i praworządny obywatel.
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-09, 19:37 5
Gymnorhinus napisał/a:



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w chuj, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapierdalać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale kurwa bez przesady.



Ograniczenie umysłowe? Na chuj się tak spieszyć? Żeby 10 sekund dłużej polezec na kanapie?

A ty Velture nie masz się co chwalić swoją moralnością, skoro wykształca ją strach przed mandatami
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-11-10, 0:41 2
@up zaraz zaczniecie sie klocick, kto ma krótszego...

jesli chodzi o filmik to przypomina to glupie baby zapierdalające na autobus. Zielone, czerwone - jeden chuj, biegnie nie patrzac czy jada samochody bo nastepny autobus dopiero za 10minut...
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2017-11-10, 7:51 1
Bez sensu. Mógł skorzystać z deski.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2017-11-11, 10:46 2
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-11-11, 11:59 3
Velture napisał/a:


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.



Zachowujesz się jak Rudy z Blok Ekipy.
Zgłoś