18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
arti4-92 2013-01-26, 9:38
Wyj***ne w wasze żonki i dzieci, gdybym miał zginąć w aucie to bym jechałbym tak, by jak najwięcej ludzi zdechło.
Zgłoś
Avatar
kaskowski 2013-01-26, 10:10
Rusek w Moskwie po uniwersytietiem
Zgłoś
Avatar
Booyan 2013-01-26, 11:14
Bo to małysz był =D
Zgłoś
Avatar
icac 2013-01-26, 12:44
@Max Ibuprom

A żebyś kurwa wiedział, że mi opona pierdolnęła. Co prawda była już do wytarcia, ale pękła znacznie szybciej, niż przypuszczałem. Chciałem ją dokończyć w miejscu, a poszła na zakręcie. Z dobrą oponą raczej faktycznie się to nie zdarzy. Ale wszystko inne może się zdarzyć.

W mieście też nie zawsze stosuję się do ograniczeń. Stosuję się głównie do własnych ograniczeń, zostawiając jednak dosyć szeroki margines błędu. Też mam RWD i spokojnie zrobiłbym takie fajne rondo jak on. A może i lepsze? Ale tylko, gdyby było puste. Jego w każdym razie ograniczali inni uczestnicy ruchu.

Wypadki się zdarzają. Z winy mojej, nie mojej, złego przypadku i chuj wie czego jeszcze. Ale czy jest sens je prowokować? Pewnie, że czasami jest, bo to jest wykurwista zabawa. Co ma być, to będzie. Ale nie chcę przy tym zabrać kogoś innego.

Max Ibuprom - dobrych kątów, dużo dymu, a drzew gumowych
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-01-30, 18:07
arti4-92 napisał/a:

Wyj***ne w wasze żonki i dzieci, gdybym miał zginąć w aucie to bym jechałbym tak, by jak najwięcej ludzi zdechło.



To lepiej żebyś zaraz zdechł bo gdybyś jednak przeżył to gołymi rękami bym Cię oskórował.
Zgłoś