18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
T-Will 2012-06-25, 15:15
makabrax napisał/a:

najbardziej wkurwiające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w chuj tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...


Jej piersi sa naturalne.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-06-25, 15:41
Każdy narzeka jaka to ona zła a gdyby rozłożyła przed wami kolana to byście się wbili niczym Boening w WTC
Zgłoś
Avatar
tauri 2012-06-25, 17:33
sam masz kurwa botoks w policzkach jełopie ,usta i cycki jak najbardziej naturalne
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2012-06-25, 18:00
@makabrax Dała komu trzeba i po sprawię
Zgłoś
Avatar
DanZ 2012-06-25, 18:53
Wałbrzych przeprasza.
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2012-06-25, 21:30
pakicito napisał/a:


to musisz być kobietą albo pedałem



Pakicito... Nie jestem kobietą ani pedałem... jak mi się chce od niej rzygać to Wam wszystkim też kurwa nie przepuszczę!
Jak sadyzm to sadyzm!
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-06-25, 23:11
tauri napisał/a:

sam masz kurwa botoks w policzkach jełopie ,usta i cycki jak najbardziej naturalne


Chcesz linka do wywiadu gdzie sama potwierdziła że ma podrasowane cycki ?
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-06-26, 12:27
makabrax napisał/a:

najbardziej wkurwiające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w chuj tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...



Czy to nie jest oczywiste, że to było ustawione, żeby ją wypromować?
Kamerzyści dostali wytyczne + nadprogramowe wynagrodzenie, albo coś w ten deseń, a ona miała się tylko mizdrzyć.
TADAAAAM. Tylko pogratulować pomysłu i sukcesu. Polska to łyknęła.
Szkoda tylko, kurwa, że ten temat jest kompletnie bez znaczenia i dla pojedynczego Polaka i dla całej Polski.
A o samobójstwie jakoś ciszej się ostatnio zrobiło...
Zgłoś
Avatar
lazzzy1000 2012-06-26, 13:09
Laska nie jest bazylem ale jakąś mega kosą też nie. Jaka reprezentacja taka Larissa Riquelme...
Zgłoś