18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
cormax19000 2022-08-27, 5:12 20
Szkoda jeszcze tyle lat ruchania by było
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-08-27, 6:49 15
Ja im życzę z całego serducha żeby się jednak pogodzili.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-27, 7:07 2
cormax19000 napisał/a:

Szkoda jeszcze tyle lat ruchania by było



to filipiny, 50% szans że pod spódniczką jaja dyndają...
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-08-27, 9:13 1
Nie chciał aby mu ma komendzie zarzucili nieprofesjonalizm
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-08-27, 9:35 2
Dobrze że się skupiła na trzymaniu telefonu nie drzwi.. Kobiety..
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2022-08-27, 9:56 4
jednak araby lepiej taką karę sobie wymyślili, bo oblanie kwasem i zostawienie potem na całe życie w męczarni to chyba większa kara niż wysłanie do allaha w 1 min....
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-08-27, 9:59 1
niemamskarpet. napisał/a:

jednak araby lepiej taką karę sobie wymyślili, bo oblanie kwasem i zostawienie potem na całe życie w męczarni to chyba większa kara niż wysłanie do allaha w 1 min....



Masz rację najlepiej ją olać... kwasem.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2022-08-27, 10:10
PabloSkills napisał/a:

Masz rację najlepiej ją olać... kwasem.



tu nie chodzi o tą dziewczyne czy tam ladyboya, tak generalnie mówię że w więkoszyści przypadków dla tych skazanych na kare śmierci to zbyt łagodna kara , jestem genralnie za kara śmierci aby była w Polsce bo lepsze to niż 25 lat dożywocia nic nie robienia
Zgłoś
Avatar
OldMann 2022-08-27, 10:29 5
niemamskarpet. napisał/a:

jednak araby lepiej taką karę sobie wymyślili, bo oblanie kwasem i zostawienie potem na całe życie w męczarni to chyba większa kara niż wysłanie do allaha w 1 min....



a czytałeś kiedyś chociaż o powodach tego oblania kwasem, jak nie to poczytaj i pomysl następnym razem
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2022-08-27, 10:42 1
OldMann napisał/a:

a czytałeś kiedyś chociaż o powodach tego oblania kwasem, jak nie to poczytaj i pomysl następnym razem



tak czytałem, dzieki też za poradę a powody są różne, ale często z naszego punktu widzenia śmiesznie błahe, weż też po duwage, że to się dzieje w krajach typu Bangladesz Pakistan i Afganistan a nawet zdarza się również m.in. w Indiach, Kambodży, Malezji czy Ugandzie ....
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-08-27, 13:05 2
OldMann napisał/a:

a czytałeś kiedyś chociaż o powodach tego oblania kwasem, jak nie to poczytaj i pomysl następnym razem



pewnie chodziło o ten załosny koran.

a co do filmu, to mogla sobie jeszcze wiekszego gangstera wziąc za chłopaka to moze by wczesniej została odjebana.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-08-27, 15:48 8
cormax19000 napisał/a:

Szkoda jeszcze tyle lat ruchania by było



Zawsze w komentarzach pod filmami, gdzie giną młode i atrakcyjne laski ludzie piszą, że szkoda, bo fajne ruchanie się zmarnowało. Wkurwiają mnie takie seksistowskie komentarze. Kobieta to nie tylko cycki, ruchanie i robienie loda. Kobieta to także robienie szamy, zmywanie, sprzątanie domu, odprowadzanie dziecka do szkoły. Można za nią stanąć, gdy jakiś typ próbuje nas odjebać za długi, czy puścić przodem, niczym prawdziwy gentelman na polu minowym.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-08-27, 16:10
Profesjonalnie od razu widać ma vhlop favh w rękach...
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-08-27, 16:24
Szkoda typa, bo mu jakaś tępa pizda spierdoliła resztę życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie