18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-19, 12:09 8
No, zajebiście kurwa W końcu świetny temat.
Pizdowaci tatusiowie z rozpaczy zatańczą bred gęsa na swoich zjebanych łbach.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-12-19, 12:20 2
patitati napisał/a:

No, zajebiście kurwa W końcu świetny temat.
Pizdowaci tatusiowie z rozpaczy zatańczą bred gęsa na swoich zjebanych łbach.



bardziej będą nakurwiać z żalu węgorza trala la la la la
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-19, 12:28 8
hamował idealnie na głowie tego kaskadera
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-12-19, 12:33 3
Użył głowy jako klina pod koło. Pojebane ale skuteczne. Autobus zahamował.
Zgłoś
Avatar
cicik 2019-12-19, 12:39 41
nie szambo z tatusiami 500+, tylko głos dorosłych, zdrowych umysłowo silnych emocjonalnie facetów którzy wiedza to co spłodzić i wychowywać dzieci... ty zdebilały onanisto bez szans na przedłużenie genotypu (dzięki bogu i/lub naturze)

Zgłoś
Avatar
Halman 2019-12-19, 12:45 15
cicik napisał/a:

nie szambo z tatusiami 500+, tylko głos dorosłych, zdrowych umysłowo silnych emocjonalnie facetów którzy wiedza to co spłodzić i wychowywać dzieci...



Jak to się stało że dorosły, zdrowy umysłowo, silny emocjonalnie facet poczuł się urażony pociskiem po patologicznych beneficjentach 500+ ?
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2019-12-19, 12:53 9
HAL9000/2 napisał/a:

Dorosły, zdrowo umysłowy, silnie emocjonalnie facet poczuł się urażony pociskiem po patologicznych beneficjentach 500+



Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie o tym co dzieje sie w twoim zyciu .
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-12-19, 12:57 3
Sajlenthill napisał/a:

Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie co w twoim zyciu sie dzieje niedobrego.



był już zmasowany atak dupeczek teraz zmasowany atak tatusiów urażonych podważeniem ich bezinteresownego ojcostwa, to ile najebałeś z czystej miłości już tych bachorów?
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2019-12-19, 13:01 8
HAL9000/2 napisał/a:

był już zmasowany atak dupeczek teraz zmasowany atak tatusiów urażonych podważeniem ich bezinteresownego ojcostwa, to ile najebałeś z czystej miłości już tych bachorów?



Spytaj się ojca dlaczego Ci do wanny wchodzi.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-12-19, 13:05 4
Sajlenthill napisał/a:

Spytaj się ojca dlaczego Ci do wanny wchodzi.



zgodnie z przewidywaniami patoszambo wybiło..
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2019-12-19, 13:07 3
Z tego co wiem to na każde dziecko jest teraz ➕ pincet. Żal ci dupe ściska że jeszcze nie wcieples czy o huj ci chodzi bambrze
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-19, 13:12 3
Sajlenthill napisał/a:

Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie o tym co dzieje sie w twoim zyciu .



Ja pierdole, lat 30 i taki dziecinny. W pracy pewnie mają ciebie za popychadlo że tak na swój wiek się Zachowujesz. A matka pewnie do dziś Ci obiadki robi. Albo i nie bo ja bym takiego gląba jak ty wypierdolil z domu bo aż wstyd kurwa że takie coś wyszło...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-19, 13:23 6
HAL9000/2, Edytowałeś opis tylko po to żeby wkurwić pewną grupę społeczną. Ja to szanuję
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2019-12-19, 13:37 7
A nad czym tu płakać? Mam trójkę dzieci i jak tylko nauczyły się chodzić klepie im do tych pustych baniaków że trzeba mieć oczy z tyłu głowy. Hal, nie widze powodu aby w tym przypadku rozpaczać, może jedynie stanąć obok miejsca wypadku z rodzicami smarkacza i poczekać na nastepny autobus. To wina rodziców że autobus rozsmarował budyń po asfalcie.
Bulwers mam jak jakiś zjeb tnie, strzela, dusi, topi czy co tam chcecie jakieś dziecko. Które naprawdę nie jest niczemu winne. Niestety jest tak jsk jest, osoby dorosłe muszą myśleć za swoje pociechy, a przy okazji wbijać im do głów wiedzę. A takie śmiecie jak patitati, czy jak tam ten pojeb se wymyślił, są nic niewartym mięsem siedzącym przed kompem i wnoszącym do społeczeństwa zupełnie nic. Ty Hal przynajmniej wykazujesz jakieś oznaki inteligencji i chociaż nie zgadzam się z wieloma Twoimi komentarzami to jednak przypuszczam że szybciej w kwestii smarkaczy dodałbym się z Toba niż ludzmi pokroju patatata czy poligon.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie