18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zdenerwowany na Polskę
Piridais • 2013-01-08, 14:42
Jeden z użytkowników portalu wkurwieni.pl napisał swoją historię

Cytat:

Kurwa

Mieszkam w Zielonej Górze, ze względu na chujową sytuację w rodzinie kończąc gimbaze postanowiłem zaciągnąć się do Katynia jakim była szkoła zawodowa, wybrałem zawód monter sanitarny (hydraulik) wiadomo kurwa powinienem wtedy bez problemu znaleźć pracę blabla, japierdole 3 lata jebanych wyrzeczeń, w najbardziej chujowych, najcięższych, szkodliwych dla zdrowia warunkach za praktycznie niecałe 100 zł miesięcznie, tylko po to by nauczyć się jebanego zawodu.

Kończąc szkołę pojawiły się mi siwe włosy na głowie obecnie mam 22 lata i mam pół głowy w siwych włosach, gdy skończyłem ten jebany Katyń z pracodawcą który traktował mnie jak szmatę, postanowiłem poszukać sobie innej roboty w końcu jestem kurwa hydraulikiem powinienem znaleźć ją bez problemu... Taki chuj.

Jest takie kurwa bezrobocie że ludzie się tu w urzędzie pracy nie mieszczą, więc postanowiłem spytać mojego ukochanego pracodawce o stawkę jaką mi zaproponuje po szkole, dostałem całe 6 zł na godzinę NO KURWA ŚWIETNIE! No ale chuj nie ma roboty musiałem zostać jebałem jak dziki wół po 9-12h dziennie za kurwa jebane grosze, a jakie absurdy były to się w pale nie mieściło, przychodziły gamonie mające 40 lat bez oleju w głowie a dostawali 9-10 zł netto kurwa!

No chuj porobiłem trochę po 1,5 roku miałem już 8 zł netto na godzinę, kurwa świetnie, szło się utrzymać (no bieda jak chuj) ale dało się żyć, oczywiście nie stać mnie kurwa na nic, nie miałem dziewczyny bo nie miałem pieniędzy, (do tej pory nie mam) KURWA!

W firmie zaczyna się pierdolić, szmaciarz spóźnia się z wypłatami bo przez gamoni jakich zatrudniał jedynie tracił, no cóż jako 5-cio letni pracownik (razem z praktykami) oraz innymi pracownikami dzielnie próbowaliśmy postawić firmę na nogi, 3 miechy bez wypłaty ale robiło się co mogło, lecz któregoś pięknego dnia, puka listonosz do drzwi, wręcza mi do rąk kopertę, A TAM KURWA DYSCYPLINARKA, kumacie to? BO JA KURWA DO TEJ PORY NIE, okazuje się że wszyscy pracownicy na budowie taką dostali, no chuj jedziemy do szmaciarza próbujemy się dowiedzieć co się dzieje dlaczego to zrobił, ale oczywiście kurwa wymówki srutututu.

No to chuj jeździmy po sądach, pip-ach, oczywiście nikt nam nie jest w stanie pomóc bo to kurwa chuj nie kraj, więc z ostatnich groszy wyskrobaliśmy na prawnika który doradził nam co robić, ja jestem singlem i mieszkam u matki więc jakoś ledwo sobie radziliśmy, ale nie wyobrażam sobie ludzi którzy mieli rodziny i byli 3 miechy bez kasy KURWA!

Oczywiście sprawy się ciągnęły miesiącami (moja ciągnie się rok i dopiero teraz się kończy), co jakiś czas kurwa ktoś sobie jakąś fuchę dorwał, ale ogólnie roboty nie ma, jeżdżę po firmach szukam roboty oczywiście nie ma nic, w końcu po kurwa 4 miesiącach, po wykonanym telefonie ktoś się zgodził mnie przyjąć JAPIERDOLE NO SZCZĘŚCIE PO PROSTU!

Patrze na internet szukam info o tej firmie, nie no kurwa poznaniak jakiś, ogólnie większość przedsiębiorstw u nas w Zielonej pochodziło z innych miast np, Warszawa, Poznań, Leszno, Wrocław, i inne zagraniczne firmy, bo to miasto przecież jest kurwa magiczne, no chuj robię u niego pierwszy tydzień harówa jak chuj ledwo żywy po 10-12h wracałem do domu ale przynajmniej praca, umówiłem się z nim na stawkę 9 na godzinę, a gdy przyszedł dzień jebanej nie zapomnianej i nie doczekanej wypłaty otwieram kopertę a tam 7 zł na godzinę KURWA, ja się go pytam: CO TO KURWA JEST!? A ON DO MNIE ŻE NA TYLE ZASŁUŻYŁEM! PO TAKIM KURWA ZAPIERDOLU! Oczywiście po tym zdarzeniu odszedłem stamtąd wkurwiony.

Pierdole ten kraj, gdy tylko staram się kurwa stawiać elicie i nie dawać się, to mało tego ludzie powyżej 30-stki których tak samo się traktuje jak mnie czyli jak śmieci mnie uciszają, gdy tylko dzieje się jakaś akcja nacjonalistyczna lud powyżej 30-stki dalej innych uciszają, NO KURWA GAMONIE, pierdole ten kraj sami sobie zarabiajcie na wasze emerytury, pierdole to jadę stąd, w końcu jedyne ogłoszenia dam prace na internecie to zagraniczne, poierdole ten paradoks.

Nie będzie tęsknoty i sentymentów, a wy dalej kurwa kłóćcie się o to kto ma więcej lodu w zamrażalce.

Młodzi ludzie nie wahajcie się, W TYM KURWA KRAJU NIKT O WAS NIE DBA! NIKT! Gdy tylko macie okazje to spierdalajcie gdzie kol wiek za granicę, obecnie przeganiają nas kraje afrykańskie, NO KURWA DO CZEGO TO DOSZŁO!? NAWET MUZUŁMANIE TU NIE PRZYJEŻDŻAJĄ BO SOCJAL JEST JEDNYM Z NAJNIŻSZYCH NA ŚWIECIE!

Czy dopiero teraz zrozumiecie czy nie, mnie już tu nie będzie nara.



Nie było bo świeżynka

Źródło: wkurwieni.pl/wkurwienie/chuj-nie-zielona-wyspa
Zgłoś
Avatar
0xFF 2013-01-08, 17:08 3
@pkh Inżynier mechanik WYMAGANIA Zakres obowiązków: projektowanie maszyn prototypowych,prace montażowe w warsztacie i u klienta,tworzenie dokumentacji technicznej,praktyka 3 lata Liczba wolnych miejsc pracy: 1 Inne wymagania: bardzo dobra znajomość środowiska do projektowania 3D(preferowany Solid Works),samodzielność w projektowaniu Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy B znajomość rysunku technicznego obsługa komputera Proszony jest kontakt telefoniczny OFERTA Minimalne wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN Maksymalne wynagrodzenie brutto: 2500.00 PLN

Także ten.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-01-08, 17:10
"Umówiłem się z nim." Umawiać to się możesz kurwa na piwo... Jak nie masz na papierze to możesz się w dupę cmoknąć -_-.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-01-08, 17:20 1
Sami komuniści się tu wypowiadają, rząd da, rząd powinien itp. rząd nic nie da i rząd nic nie powinien. Masz głowę i chuj, to kombinuj jak i gdzie zarobić.
Gdzie są wyznawcy JKM ? To przecież jego podejście jak najmniej władzy w biznesie, żadnych stawek minimalnych i zero zasiłków dla nierobów.
Wyprzedaż majątku kurwa to Gierek nie za swoje wybudował fabryki i huty, teraz to po prostu trzeba oddać za grosze i się cieszyć, że w ogóle ktoś to chce.
Gdzieś w Europie jest praca, tak jest bo nie mieli 50 lat zjebanej komuny, budowali kapitał przez pokolenia i nawet jak jest kryzys stać ich żeby przetrwać, a nas niestety nie.
Więc nie wiem w czym problem, że trzeba wyjechać i zarobić, ja się cieszę, że są takie możliwości, bo za komuny nawet z tym był problem.
Zgłoś
Avatar
f................e 2013-01-08, 17:26 1


dzisiejsze info na portalu motocyklowym wcale nie odbiegajace od powyższego tematu.
Zgłoś
Avatar
Echis 2013-01-08, 17:27 2
Fakt faktem, to od zaborów ludzie stąd emigrują na zachód. Znaczy się, że od 300 prawie lat nic się nie zmieniło! Była szansa na normalny kraj w 20 leciu między wojennym, ale szwaby, a potem ruskie wybili nam to z głowy. Obalić ten kurewski rząd trzeba, a potem zmienić system, albo go usprawnić. Do chuja przecież mamy masę fachowców i inteligentnych ludzi na poziomie też się znajdzie sporo. Nie ma ich w mediach, ale w internecie jeszcze jacyś się ukazują gdzieniegdzie. Nasi byli i obecni POLITYKIERZY to zwykła MAFIA, tyle, że legalna. Robią legalne przekręty, legalnie kradną, legalnie unikają prawa, a nawet legalnie ludzi niszczą.Na rewolucję za wcześnie, bo ludziom jeszcze nie nastała w głowach mentalna zmiana, a te kurwy przeznaczają duże środki, żeby ta zmiana nigdy nie nastąpiła. Komunę zwalczyliśmy dopiero po 54 latach, ale wtedy było inaczej, bo wszystko było czarno na białym, a dzisiaj ludzie są zaślepieni medialną szopką polityków i szambem, które wylewa się zewsząd. Musi chyba wybuchnąć jakiś konflikt globalny, który zatrze cały ten syf i ludzie spojrzą na wszystko inaczej, a wtedy zbudują dopiero NORMALNY KRAJ.
Zgłoś
Avatar
snapido 2013-01-08, 17:27
ja mieszkam w hollandi od 3 miechów na dupie pobieram socjal 3.500 zł na miesiac srednio w huju mam wasze polkskie niby firmy i studia
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-01-08, 17:33 1
Pabis3 napisał/a:

ile płaci na godzinę ?

"150 zł za godzinę" !?



Mój ojciec jest spawaczem. Pracuje około 27 lat w tym zawodzie, posiada prawie wszystkie kategorie spawacza (prawie bo nie ma uprawnień spawacza podwodnego). W Norwegii pracuje w zakresie 4/2 czyli 4 tyg w pracy 2 tyg w domu. Wyciska tam ~35 000 NOK czyli ok 19708,50 PLN na dzień dzisiejszy. Praca niebezpieczna dla zdrowia ale jak sie ma gear odpowiedni to nie jest aż tak źle
Zgłoś
Avatar
hitme 2013-01-08, 17:36 5
Kto jedzie ze mna do Norwegi na krzywy ryj? moze nas gdzies przyjmą
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-01-08, 17:37
A ja pierdole prace za gramanicą. Pracy jest od chuja i u nas, i pieniądze też nie są najgorsze. Może na honolulu co rok nie wystarczy ale jak mam wybór gnieździć się w rozpadającej się klitce z piachu w anglii i być kontrolowanym przez srylion kamer, urzędów czy mieszkać w skandynawii i dostawać milion koron mandatu za prędkość, to wole jednak swoje zadupie. Żyć się da, tylko łeb na karku trzeba mieć.
@Echis
Znaczy się koło się zatoczy i będzie znowu normalny kraj do czasu, aż nie znajdzie się następna banda. Taka kolej rzeczy.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-01-08, 17:39
Ja 3 lata zapierdalam w angolii chciałbym wrócić do kraju który kocham ale jak narazie nie ma po co;)
może gdyby brunon się nie opierdalał to bym mógł wrócić na dniach a tak kurwa znowu trzeba czekać na jakiegoś bohatera
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-01-08, 17:41
Eresol napisał/a:

To sie pytam kiedy na warszawe ruszamy życie może przede mną dopiero ale jest hujnia i bedzie hujnia tak że jakaś wojna domowa by sie przydała



Na ogół to jest możliwe musiała by powstać strona gdzie tacy ludzie mogli by się zebrać.

Ogólnie takiej strony nie ma i nie było, ale w zamian mamy kewjk.pl i inne badziewia
Zgłoś
Avatar
Ahti 2013-01-08, 17:46 2
co prawda nie wiem jak sytuacja z praca w polsce wyglada, ale...8 lat temu, jako 15letni gowniarz wyjechalem do niemiec, zrobilem szkole, mature i stwierdzilem, ze studiowanie po niemiecku nie jest dla mnie. poszedlem robic praktyke(?, ausbildung) jako elektryk. 3 lata to trwalo, pod koniec dostawalem miesiecznie 570euro. po egzaminach, wystartowalem w tej samej firmie jako pracownik z 13e/h (obecnie 15e/h) + samochod firmowy, ktorym moge jezdzic do pracy i z powrotem i nie musze bulic za paliwo. co prawda harowka czasami jest, ale nie musze pracowac 10-12h od pn-sob jak to w polsce (przyklad ojca), tylko pn-czw 8h, pt 5h, soboty wolne + genialni koledzy w pracy. wiec watpie, ze kiedys wroce do tego kraju, w ktorym ludzie tylko czekaja na okazje, zeby ci dosrac. dziekuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-08, 17:48 4
snapido napisał/a:

ja mieszkam w hollandi od 3 miechów na dupie pobieram socjal 3.500 zł na miesiac srednio w huju mam wasze polkskie niby firmy i studia



Ta, to masz się czym szczycić, żałosne..

vass napisał/a:


Gdzie są wyznawcy JKM ?


Jest coś takiego jak religia jotkaemowska? Nie wiedziałem.
vass napisał/a:


To przecież jego podejście jak najmniej władzy w biznesie, żadnych stawek minimalnych i zero zasiłków dla nierobów.


A co ma piernik do wiatraka?
vass napisał/a:


Wyprzedaż majątku kurwa to Gierek nie za swoje wybudował fabryki i huty, teraz to po prostu trzeba oddać za grosze i się cieszyć, że w ogóle ktoś to chce.


Gierek może i budował, ale nie ma się czym zbytnio szczycić, zamiarem jego była produkcja na eksport na zachód, a że nikt nie chciał prawie naszych produktów, bo były po prostu zacofane i niskiej jakości to nie dziw, że ktoś to w ogóle chce.
Nie mówię jednak o tej garstce bardziej dochodowych inwestycji, które po 89 sprzedano za bezcen kolegom komunistom
vass napisał/a:

Gdzieś w Europie jest praca, tak jest bo nie mieli 50 lat zjebanej komuny, budowali kapitał przez pokolenia i nawet jak jest kryzys stać ich żeby przetrwać, a nas niestety nie.


Racja, kapitał się kumuluje, tu dobry przykład Szwecji, która od kilkuset lat nie zaznała wojny, dzięki czemu może sobie pozwolić na socjal itd.
vass napisał/a:

Więc nie wiem w czym problem, że trzeba wyjechać i zarobić, ja się cieszę, że są takie możliwości, bo za komuny nawet z tym był problem.


Z tym też się zgodzę, nie dziwie się ludziom, którzy jadą na zachód do pracy, nasze państwo niestety jest chore, chory jest system i chore jest społeczeństwo.
Jednak zawsze jest ta nadzieja, że jednak ten system upadnie i uda się zbudować coś normalnego, już nawet nie chodzi mi o gospodarkę wolnorynkową, tylko po prostu państwo, które nie działa na szkodę obywatela, a prawo jest jasne i logiczne.
Wtedy może ludzie tutaj wrócą.
Zgłoś
Avatar
tribal216 2013-01-08, 17:49
hitme napisał/a:

Kto jedzie ze mna do Norwegi na krzywy ryj? moze nas gdzies przyjmą


żeby pracować w Norwegii wystarczy numer podatkowy, który otrzymuje się bez problemu. jedyną trudnością może być język bo angielski Ci wystarczy jak jesteś turystą. dla kogoś kto chce pracować na stałe wymagane są chociaż podstawy norweskiego a to dość pojebany język, choć może i dobrze bo jakby było tak wszystko za prosto to by tam siedziało już połowę afryki i ciapatych. takto i tak się ich widzi ale tragedii jeszcze nie ma.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2013-01-08, 18:09
Uczelnia w moim mieście wypluwa co roku 150 pedagogów, a szkół i przedszkoli jest może z 30 z prywatnymi i specjalnymi. Oczywiście później płacz, że studia skończone i pracy nie ma. Trzeba wybierać fach na jaki jest zapotrzebowanie, gdzie istnieje jakaś nisza w rejonie i nie będzie problemu. Tak działa rynek pracy, a płacz, że rząd ma dać pracę jest co najmniej żałosny. Rząd najlepiej niech się nie wpierdala, bo nic dobrego nigdy z tego nie wychodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie