18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zdenerwowany na Polskę
Piridais • 2013-01-08, 14:42
Jeden z użytkowników portalu wkurwieni.pl napisał swoją historię

Cytat:

Kurwa

Mieszkam w Zielonej Górze, ze względu na chujową sytuację w rodzinie kończąc gimbaze postanowiłem zaciągnąć się do Katynia jakim była szkoła zawodowa, wybrałem zawód monter sanitarny (hydraulik) wiadomo kurwa powinienem wtedy bez problemu znaleźć pracę blabla, japierdole 3 lata jebanych wyrzeczeń, w najbardziej chujowych, najcięższych, szkodliwych dla zdrowia warunkach za praktycznie niecałe 100 zł miesięcznie, tylko po to by nauczyć się jebanego zawodu.

Kończąc szkołę pojawiły się mi siwe włosy na głowie obecnie mam 22 lata i mam pół głowy w siwych włosach, gdy skończyłem ten jebany Katyń z pracodawcą który traktował mnie jak szmatę, postanowiłem poszukać sobie innej roboty w końcu jestem kurwa hydraulikiem powinienem znaleźć ją bez problemu... Taki chuj.

Jest takie kurwa bezrobocie że ludzie się tu w urzędzie pracy nie mieszczą, więc postanowiłem spytać mojego ukochanego pracodawce o stawkę jaką mi zaproponuje po szkole, dostałem całe 6 zł na godzinę NO KURWA ŚWIETNIE! No ale chuj nie ma roboty musiałem zostać jebałem jak dziki wół po 9-12h dziennie za kurwa jebane grosze, a jakie absurdy były to się w pale nie mieściło, przychodziły gamonie mające 40 lat bez oleju w głowie a dostawali 9-10 zł netto kurwa!

No chuj porobiłem trochę po 1,5 roku miałem już 8 zł netto na godzinę, kurwa świetnie, szło się utrzymać (no bieda jak chuj) ale dało się żyć, oczywiście nie stać mnie kurwa na nic, nie miałem dziewczyny bo nie miałem pieniędzy, (do tej pory nie mam) KURWA!

W firmie zaczyna się pierdolić, szmaciarz spóźnia się z wypłatami bo przez gamoni jakich zatrudniał jedynie tracił, no cóż jako 5-cio letni pracownik (razem z praktykami) oraz innymi pracownikami dzielnie próbowaliśmy postawić firmę na nogi, 3 miechy bez wypłaty ale robiło się co mogło, lecz któregoś pięknego dnia, puka listonosz do drzwi, wręcza mi do rąk kopertę, A TAM KURWA DYSCYPLINARKA, kumacie to? BO JA KURWA DO TEJ PORY NIE, okazuje się że wszyscy pracownicy na budowie taką dostali, no chuj jedziemy do szmaciarza próbujemy się dowiedzieć co się dzieje dlaczego to zrobił, ale oczywiście kurwa wymówki srutututu.

No to chuj jeździmy po sądach, pip-ach, oczywiście nikt nam nie jest w stanie pomóc bo to kurwa chuj nie kraj, więc z ostatnich groszy wyskrobaliśmy na prawnika który doradził nam co robić, ja jestem singlem i mieszkam u matki więc jakoś ledwo sobie radziliśmy, ale nie wyobrażam sobie ludzi którzy mieli rodziny i byli 3 miechy bez kasy KURWA!

Oczywiście sprawy się ciągnęły miesiącami (moja ciągnie się rok i dopiero teraz się kończy), co jakiś czas kurwa ktoś sobie jakąś fuchę dorwał, ale ogólnie roboty nie ma, jeżdżę po firmach szukam roboty oczywiście nie ma nic, w końcu po kurwa 4 miesiącach, po wykonanym telefonie ktoś się zgodził mnie przyjąć JAPIERDOLE NO SZCZĘŚCIE PO PROSTU!

Patrze na internet szukam info o tej firmie, nie no kurwa poznaniak jakiś, ogólnie większość przedsiębiorstw u nas w Zielonej pochodziło z innych miast np, Warszawa, Poznań, Leszno, Wrocław, i inne zagraniczne firmy, bo to miasto przecież jest kurwa magiczne, no chuj robię u niego pierwszy tydzień harówa jak chuj ledwo żywy po 10-12h wracałem do domu ale przynajmniej praca, umówiłem się z nim na stawkę 9 na godzinę, a gdy przyszedł dzień jebanej nie zapomnianej i nie doczekanej wypłaty otwieram kopertę a tam 7 zł na godzinę KURWA, ja się go pytam: CO TO KURWA JEST!? A ON DO MNIE ŻE NA TYLE ZASŁUŻYŁEM! PO TAKIM KURWA ZAPIERDOLU! Oczywiście po tym zdarzeniu odszedłem stamtąd wkurwiony.

Pierdole ten kraj, gdy tylko staram się kurwa stawiać elicie i nie dawać się, to mało tego ludzie powyżej 30-stki których tak samo się traktuje jak mnie czyli jak śmieci mnie uciszają, gdy tylko dzieje się jakaś akcja nacjonalistyczna lud powyżej 30-stki dalej innych uciszają, NO KURWA GAMONIE, pierdole ten kraj sami sobie zarabiajcie na wasze emerytury, pierdole to jadę stąd, w końcu jedyne ogłoszenia dam prace na internecie to zagraniczne, poierdole ten paradoks.

Nie będzie tęsknoty i sentymentów, a wy dalej kurwa kłóćcie się o to kto ma więcej lodu w zamrażalce.

Młodzi ludzie nie wahajcie się, W TYM KURWA KRAJU NIKT O WAS NIE DBA! NIKT! Gdy tylko macie okazje to spierdalajcie gdzie kol wiek za granicę, obecnie przeganiają nas kraje afrykańskie, NO KURWA DO CZEGO TO DOSZŁO!? NAWET MUZUŁMANIE TU NIE PRZYJEŻDŻAJĄ BO SOCJAL JEST JEDNYM Z NAJNIŻSZYCH NA ŚWIECIE!

Czy dopiero teraz zrozumiecie czy nie, mnie już tu nie będzie nara.



Nie było bo świeżynka

Źródło: wkurwieni.pl/wkurwienie/chuj-nie-zielona-wyspa
Zgłoś
Avatar
amb 2013-01-08, 18:28
toz to pizda, nie hydraulik... zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza i za mniej niz 100zl w ogole z domu nie wychodzic. da sie.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-01-08, 18:39
hahahaha HYDRAULIK!

Mieszkalem w Anglii na czas studiow. Wynajmowalem dom studencki, ktorego wlascicielem byla rodzina angielska. Bardzo w porzadku ludzie. Pan wynajmujacy byl wlasnie Hydraulikiem. Pracuje w duzej firmie zajmuje sie systemami hydraulicznymi. Niby fachowiec ale wiem, ze jakos zajebisty nie byl. Nie wiem ile zarabial ale wiem, ze: mial auto sluzbowe VW Passat, swoj dom i zjezdzone pol swiata (Australia, cala Europa, wyspy kanaryjskie, rejsy i inne ciulstwa).

Jesli kolo jednak wydupil z tego chujowego 'kraju' to na pewno mu sie wiedzie i dobrze. Na zachodzie wszyscy chca podupiac do roboty w ancugach albo byc wiecznymi hipsterami na utrzymaniu rodzicow. Malo kto chce miec chujowa robote jaka jest hydraulik, takze ludzie na tych stanowiska dobrze zarabiaja.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-01-08, 19:01
Cytat:

filipsworks
"Umówiłem się z nim." Umawiać to się możesz kurwa na piwo... Jak nie masz na papierze to możesz się w dupę cmoknąć -_-.



Tak wlasnie polski system chroni pracownika.
Jakbym porzyczyl od ciebie kase i nie oddawal to wzialbys mnie do sadu i pewnie wygral - tylko od jakiejstam sumy musi byc porzyczka spisana.
Na zachodzie jestes zatrudniany, albo jako pracownik i wtedy robisz w wyznaczonych godzinach, albo na zlecenie. W obu przypadkach takie zatrudnienie jest najczesciej "na gebe", a prawo jest w 99% przypadkow po stronie pracownika. Jasne, ze nikt ci nie uwierzy jak powiesz, ze miales zarabiac 3 razy wiecej niz bylo ustalone, ale pracodawca bedzie musial wybulic tyle ile placi innym na tym samym stanowisku + koszty rozprawy + pewnie zaczna sie kontrole i po prostu nie warto mu sie bawic w takie oszustwa.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-01-08, 19:26
Ponury Knur napisał/a:

nie bawią mnie żale gościa po zawodówce. Ile chciałby zarabiać? Kpina to jego wykształcenie...


Nie bawią mnie żale kasjera po studiach.
Zgłoś
Avatar
FoxD 2013-01-08, 19:28
Za pół roku z dziewczyną kończę studia, ja biotechnologia ona biologia, i prawda jest taka, że tutaj nawet na doktoracie nie opłaca się zostać. CIągną się bardzo długo a pensja jest potem niższa niż stypendium. Prawdopodobnie wyjedziemy na zachód byle tylko pracować w zawodzie, tutaj pracodawcom w dupach się poprzewracało i mają taki wybór, że stawiają niesmowite warunki oferując psie pieniądze. Druga sprawa prawo, które wymaga do pracy w laboratoriach diagnostycznych śmiesznych podyplomówek i wymagań, których nie ma nigdzie w europie.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-08, 19:52
jabolmax napisał/a:

co ty kurwa pierdolisz może z po skończonej europeistyce by miał kurwa lepiej, wyjedzie chłopak do Anglii Nieniec czy Skandynawii i jakoś będzie mógł żyć nie zapierdalając jak jebany murzyn na jebanej plantacji, a ten ich wyimaginowany kryzys to tylko pretekst by bardziej dokręcić śrubę pracownikowi



o europeistyce i socjologi najczęściej negatywnie wypowiadają się dzieci które żyją za pieniądze starych
Zgłoś
Avatar
wheresally 2013-01-08, 19:57
Pierdolenie i tyle. Gość jest chyba jakiś z marsa. Mój wujo jest hydraulikiem poszedł na kurs spawania z urzędy pracy. Chodzi brudny i najebany 5-6 dni w tygodniu. Ma 3 pracodawców i nikt nie myśli o jego wyjebaniu. Wchodzi do wykopu po 3 browarach i robi swoje. Wyciąga 5 kafli miesiecznie za same wyjazdy służbowe. O ile oczywiście ktoś z kumpli będzie dość trzeźwy aby prowadzić. Pierdolenie że po szkole hydraulik nie ma pracy mnie rozbraja.Jedyny raz jak go wyjebali to jak spadł z drabiny i połamał się przez co nie robił 2 miechy.
Źle u was z pracą. To koleżko zacznij ludziom robić sam. Załóż firmę i pierdol pracodawców. Nie wierzę że dzisiaj rury są niezniszczalne czy coś bo system sie zmienił. Na budowach czy coś to rozumiem .Syf. Ale nie ogarniam dlaczego można nie chcieć zakładać umywalek samotnym kobitkom czy niedoruchanym żonkom. Człowieku ty widziałeś chociaż ile roboty jest na cholernej Fali u mnie W Łodzi czy w innych aqua parkach .Albo jak się ludzie budują za miastem i wodę ciągną ,kible stawiają. Umiesz robić to dawaj info. Mój teściu stawia willę. Łazienkę będzie robił w marcu.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-08, 20:49
Wiecie dlaczego ludzie nie wyjdą na ulicę się awanturować? Bo mają poukładane w głowie i wiedzą, że to nonsens. Ci co pracują zwykle nie głodują. Nie jest może jak w bajce, ale da się żyć. Tymczasem ci, co o pracy nie mają żadnego pojęcia, gówniarze podniecają się takimi właśnie pierdołami wyszukanymi w necie i wygłaszają te swoje gówniane hasła o wychodzeniu na ulice.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-01-08, 20:57
ja już dawno doszedłem do tego wniosku, nic nowego
pozdrawiam z uk
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-01-08, 21:12 4
i co z tego ze po zawodówce kurwa ze niby studia skonczone to juz panisko japierdole jak widuje studencików w klubach czy na miescie to sie nie moge nadziwic ze takie pajace co kolwiek koncza no i wiadomo za pieniadze mamy i taty ,nie kazdy ma pieniadze od taty i mamy niektozy to musza zapierdalac by sie do czynszu dolozyc nie o studiach myslec
Zgłoś
Avatar
T................2 2013-01-08, 21:20
Z tego widać że trzeba ogarnąć jakiś kurs norweskiego i uciekać po studiach, do roboty w swoim zawodzie lub każdej innej.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-08, 21:28
No i chuj, pojedzie, popracuje jak człowiek w normalnych warunkach bez nadgodzin, kasy worek zarobi, przyjedzie, założy firme i potem sam tak będzie ludzi w chuja ciął.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-08, 23:47
i kurwa debil - zamiast na hydraulika poszedł by na mechanika samochodowego i zarabiał by WCHUJ gdyby miał łeb na karku. Sam żałuję, że muszę siedzieć w biurze i robić dla kogoś.

Pozdrawiam - to są włąsnie wyniki błędnych decyzji życiowych.
Zgłoś
Avatar
klamcaloki 2013-01-08, 23:58
panowie, pierdolicie że w Polsce jest ok i zarobki spoko i da się żyć. jestem w połowie studiów ratownictwa medycznego, starałem się o robotę w szpitalu na SOR jako pomoc salowa <zastrzyki, cewniki, opatrunki> bo mam papiery zezwalające na taka pracę... zaproponowano mi umowę zlecenie i 814 pln za etat. śmiech na sali. zapytałem ile będę miał z pełnymi uprawnieniami. na start tyle samo. po roku przy odrobinie szczęścia ok 1200. teraz robiąc w restauracji z fartem tyle wyciągam.
Zgłoś
Avatar
doryjan 2013-01-09, 0:44 1
Chłopaki, ja może i gówno wiem o pracy na razie, ale niestety sprawa u mnie wyglada tak, że studiuję budownictwo na zamawianym kierunku (w tr dziennym), troche sie trzeba pouczyć, bo otrzymuję co miesiac z uczelni 1400 zł (1 Motywacyjnego i 400 rektorskiego stypendium) do tego mam 800 zł alimentów od starego, pracuje codziennie po zajęciach od pon do pt jako kelner konferencyjny, zarabiam 1500 zł mies i zostają mi weekendy, kiedy robie w knajpie za barem jeden wieczór i mam z tego 300 zł. do tego cały czas co chwile wyjazdy za granice na narty, powspinać sie w alpy, koncerty i festiwale zagraniczne, wakacje w chorwacji wraz z alpami i radzę jakoś sobie, bo jako dzienny student da sie zrobić prawie 4000 zł i nie sępić od nikogo a co potem to chuj wie.

aha, zapomniałem dodać, że właśnie kończę Norskprøve 3 (poziom B1) z norwola, wiec kończe dyplom inżyniera, do końca studiów opanuję (już się rok uczę) zagadnień strikte technicznych

SE LA WI Panowie :*
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie