18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Marllix 2015-09-04, 0:13 13
U nich to normalne.
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-09-04, 0:15 37
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-09-04, 0:17 103
I bardzo dobrze gówniarzowi. Jak nagle odechciało mu się żartować. Od razu fantazja zniknęła i w gaciach pełno. Pieprzone gnojki. Jak ja ich nienawidzę. Niczym Gargamel smerfów.
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-09-04, 1:41 25
Nauczyciele powinni mieć tasery. Ładować Volty w spierdoliny przy każdej okazji.
Zgłoś
Avatar
Autor 2015-09-04, 9:51 26
@casimus
Nauczyciel musi mieć charakter. Ja przykładowo w szkole średniej ( technikum mechaniczne ) miałem do czynienia z dwoma typami nauczycieli.
1. Słabi
2. Silni; ci pierwsi zostali rozpoznani bardzo szybko i wiedzieliśmy, że możemy pozwolić sobie na wiele i to bardzo głupich rzeczy; np wystawienie drzwi, bo zamknął się z klasą od środka. Natomiast ci drudzy, to typowi silni mężczyźni i twarde babki, na których zajęciach raczej nie mogliśmy podskoczyć wyżej chuja.
Więc moim zdaniem to nie jest wina uczniów, którzy zakładają kosz na śmieci nauczycielowi, tylko wina nauczyciela, który nie potrafi zyskać ich szacunku.
W typowo męskich klasach ( zawodówki i technika dawniej ) miałki nauczyciel miał zawsze ciężko, pomimo jego merytorycznego przygotowania, nie nadawał się na osobę, która mogła by taką klasę docisnąć i w odpowiednim momencie z niej odpowiednio dużo wycisnąć.
Nie zapomnę jak przyszedł do nas kogucik z pedagogicznej na praktyki i próbował prowadzić zajęcia
Reasumując; mając silny charakter nie potrzebujesz drewnianego liniału, wskaźnika, a już na pewno nie teasera!
Zgłoś
Avatar
Szaman4321 2015-09-04, 11:33
W każdej gimbazie by się taki przydał.
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2015-09-04, 12:42 5
@Autor nie pierdol. Gówniażeria ma się słuchać i zachowywać i tyle.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2015-09-04, 13:02 11
@Autor- Wina nauczyciela, że mu zakładają kosz na śmieci na głowę? Robienie czegoś tylko dlatego, że można to przejaw braku wychowania i braku inteligencji i o ile z tym drugim nie da się wiele poprawić u tych tłuków to wychowanie to kwestia (nie tylko, ale przede wszystkim) rodziców
Zgłoś
Avatar
s3m3n 2015-09-04, 13:17 3
Mam nadzieje, ze go jednak dogonił.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2015-09-04, 13:18 13
Banda gówniarzy z telefonami. Zachowują się jak najbardziej prymitywne zwierzęta - porównałbym ich do hien, bo nawet jeden wydaje podobne dźwięki.
Za moich czasów szanowało się nauczyciela. Jaką kurwą/chujem był/a to jak huknął zza biurka to cała klasa nawet nie zapiszczała. Teraz nauczyciel ma związane ręce - uderzy ma przejebane, wpisze uwagę, ma przejebane, nie zaliczy egzaminu/klasówki - ma zrysowany samochód.
KURWA, dzieciarnia ma za dużo w dupskach - srajfony, tablety, internety, w których wyszukują kolejnych zjebanych pomysłów. Kiedyś ludzi szkoła wychowywała.
Nie ukrywam, też robiliśmy sobie jaja z nauczycieli, czasem kredą smarowało się oparcie krzesła, uciekaliśmy z zajęć. ALe kurwa nigdy nie pyskowaliśmy lub nie ubliżaliśmy nauczycielom - bo jak jeden z drugim dostał metrową, drewnianą linijką od matematyka w dupsko, albo kredą od facetki z geografii to do końca roku szkolnego miało się dość figlów.

Róbmy tak dalej - wychowujmy gówniarzy bezstresowo. Sami zdechniemy na nerwicę.
Zgłoś
Avatar
Proximite 2015-09-04, 13:42
Teraz każdy udaje, że jest "ponad", śmieszne. A pewnie w szkole podobnie się zachowywali, niekoniecznie jak ten który uciekał przed nauczycielem, ale jak reszta która się z tego śmiała. Tak to działa, efekt stadny, a mało kto ma odwagę by się przeciwstawić grupie. Już macie sklerozę stare zgredy?
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-09-04, 14:55 2
Co to za meksykanin na końcu?
Zgłoś
Avatar
LuuC 2015-09-04, 14:58 1
Komu się zaczął rok szkolny temu się zaczął gibusy.
Zgłoś
Avatar
Batistuta1590 2015-09-04, 15:14 3
Autor
Zgodziłbym się z Twoja wypowiedzią w 100% gdyby nie jeden istotny element. Te dzikusy nie mają szacunku do własnych rodziców, w połączeniu z upadkiem zasad moralnych, liberalnemu prawu gdzie uczeń może nasrać na biurku nauczyciela, a ten jedynie może go za to pogłaskać, może przed paru % nauczycieli, takie gnojki będą odczuwać strach, ale na pewno nie szacunek. W przypadku nasrania ucznia na rzeczone biurko, gdyby reakcja była prawidłowa, i wg mnie jedynie słuszna, czyli nakarmienie mordą delikwenta tym specjałem, byłaby akcja medialna na cała Polskę. Rodzice płakaliby że przecież dziecku zachciało się srać to co miał robić, przy akompaniamencie sąsiadów i kolegów z klasy że to taki fajny chłopak. Za skrzywioną psychikę, nauczyciel musiałby płacić biednemu dziecku rentę do końca życia, ale już nie z pensji nauczyciela, tylko jakiegoś budowlańca, pracującego na czarno kilkaset km od domu, w którym nie miałby życia z powodu łątki psychopaty.
Ojciec mój jako młody 17 latek, palił z kolegami papierosy podczas ferii, o tym że pali rodzice wiedzieli i nie robili sprzeciwu bo robił to za swoje pieniądze, lecz spotkali dyrektora szkoły, który nie dość że nakopał im do dupy to każdego odprowadził do domu. W domu czekała kolejna kara, zaraz po pogadance z Dyrektorem. Wyobraź sobie teraz taką sytuacje. Wcześniej nadrzędną powinnością szkoły było nie tylko nauczanie, ale również wychowanie ucznia. Teraz nie ma takiej możliwości. W połączeniu z tym że obecnie w domu się dzieci hoduję, zamiast wychować, mamy efekty takie jak na filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie