18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
jkllll485 2024-07-26, 19:46 6
I policjant wpisujący w raport po obejrzeniu nagrania oraz przesłuchaniu podejrzanego o pobicie stwierdza "potknęła się, rozbijając sobie ten głupi ryj o ścianę".
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-26, 19:51 7
Chcesz zdradzić? Spoko ale zerwij z obecna osobą najpierw. To dosłownie kurwa chwila rozmowy i tyle (pomijam małżeństwa).

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-07-26, 20:11 4
Bbartek429 napisał/a:

Nie rozumiem tej przemocy względem bab. To charakterystyczne dla brudasów i małp z gówno-stanów, białemu po prostu nie przystoi się tak prymitywnie zachowywać.



To zrozum, że takie kwestie są w 99% przypadków rozwiązywane normalnie, ale nikt tego nie wrzuci na sadola, a trafia tu ten 1%
Zgłoś
Bbartek429 napisał/a:

Nie rozumiem tej przemocy względem bab. To charakterystyczne dla brudasów i małp z gówno-stanów, białemu po prostu nie przystoi się tak prymitywnie zachowywać.



Baba to urządzenie proste i musi znać swoją miejsce/pozycję, a jak zacznie podważać twój autorytet trzeba pierdolnąć by zredukować to wywyższanie.

[ Dodano: 2024-07-26, 20:18 ]
Velture napisał/a:

Chcesz zdradzić? Spoko ale zerwij z obecna osobą najpierw. To dosłownie kurwa chwila rozmowy i tyle (pomijam małżeństwa).



Dokładnie, a jak wali w chuja na boku to niech się liczy ze srogimi konsekwencjami, gdzie wpierdol będzie jej najmniejszym zmartwieniem
Zgłoś
Avatar
AmonG 2024-07-26, 20:25 4
Ja bym kurwiszona wyrzucił w las, no ale koleś miał na tyle przyzwoitości że ją odstawił do domu. Rzut o ścianę, muszę przyznać, zacny!
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-26, 20:27 1
Może to Dolores?? Pieniądze chciała.....
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-07-26, 21:02 2
Bbartek429 napisał/a:

Nie rozumiem tej przemocy względem bab. To charakterystyczne dla brudasów i małp z gówno-stanów, białemu po prostu nie przystoi się tak prymitywnie zachowywać.



widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z kobietami (drewnami-bez uczuć) lub w ogóle
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-26, 21:09 2
Bbartek429 napisał/a:

Nie rozumiem tej przemocy względem bab. To charakterystyczne dla brudasów i małp z gówno-stanów, białemu po prostu nie przystoi się tak prymitywnie zachowywać.



o mamy i jelenia na pokladzie
Zgłoś
Avatar
IncooFukOfff 2024-07-26, 21:13 3
@Bbartek429: ja też uważam że biały powinien wiedzieć gdzie są kamery
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-26, 21:51 1
Nome napisał/a:

ale tak przy okazji to za to walnięcie głową o ścinę to chyba jednak posiedzi mam nadzieję
a jak facet zdradza to co?
pamiętam sprawę pani dentystki, kochaś ją zdradzał i porzucił, ale trafił na ostry dyżur do niej, wyrwała mu elegancko bolącego ząbka i wszystkie pozostałe.... czasem los się odwraca....



Ciekawe rzeczy opowiadasz, więc może link do artykułu z tym zdarzeniem? 🤣 Za coś takiego dojebaliby jej zakaz wykonywania zawodu plus odszkodowanie dla typa, bo emocje emocjami, ale w pracy należy sprawy osobiste zostawić za drzwiami, więc czekam na link do artykułu z którego wyssałaś te kocopoły (i chyba nie tylko te pierdoły wyssałaś wraz z mlekiem matki) i zobaczymy czy nie pierdolisz bzdur, byle tylko wmówić sobie, że w życiu istnieje (w twoich oczach) jakaś sprawiedliwość 🤣

______________

Ja to miejscowy troll xD
Zgłoś
Avatar
outline 2024-07-26, 21:54
kurwa co to za bryka, zajebista
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-26, 22:09
saves napisał/a:

Według lewackiej nowomowy ona przeżywała przygodę. Tylko faceci zdradzają.



Wg. Prawackiej nowomowy nic się nie stało. Do spowiedzi, i grzechu nie będzie, powinni się dalej kochać
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-26, 22:53 2
Geniusz napisał/a:

Ciekawe rzeczy opowiadasz, więc może link do artykułu z tym zdarzeniem? 🤣 Za coś takiego dojebaliby jej zakaz wykonywania zawodu plus odszkodowanie dla typa, bo emocje emocjami, ale w pracy należy sprawy osobiste zostawić za drzwiami, więc czekam na link do artykułu z którego wyssałaś te kocopoły (i chyba nie tylko te pierdoły wyssałaś wraz z mlekiem matki) i zobaczymy czy nie pierdolisz bzdur, byle tylko wmówić sobie, że w życiu istnieje (w twoich oczach) jakaś sprawiedliwość 🤣



Też byłem ciekawy i znalazłem na jakimś gównie zwanym "Plotek" plotek.pl/plotek/7,111758,11641663,dentystka-zemscila-sie-za-zdrade-wy...

[ Dodano 2024-07-26, 22:57 ]
A teraz znalazłem taki tekst z "gazeta wrocławska " Media z całego świata rozpisują się od kilku dni o dentystce z Wrocławia, która - w akcie zemsty - rzekomo wyrwała wszystkie zęby swojemu chłopakowi. Podają też nazwisko lekarki-sadystki. Nazywa się Anna Maćkowiak. Problem w tym, że - jak sprawdzili dziennikarze Gazety Wrocławskiej - lekarki o tym nazwisku w naszym mieście w ogóle nie ma!

[ Dodano 2024-07-26, 22:58 ]
gazetawroclawska.pl/dentystkasadystka-z-wroclawia-z-zemsty-wyrwala-wsz...

[ Dodano 2024-07-26, 22:59 ]
Nome napisał/a:

ale tak przy okazji to za to walnięcie głową o ścinę to chyba jednak posiedzi mam nadzieję
a jak facet zdradza to co?
pamiętam sprawę pani dentystki, kochaś ją zdradzał i porzucił, ale trafił na ostry dyżur do niej, wyrwała mu elegancko bolącego ząbka i wszystkie pozostałe.... czasem los się odwraca....



Więc ta twoja historia to fake kobieto.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-26, 23:02 2
MysteryMan napisał/a:

Też byłem ciekawy i znalazłem na jakimś gównie zwanym "Plotek"
A teraz znalazłem taki tekst z "gazeta wrocławska " Media z całego świata rozpisują się od kilku dni o dentystce z Wrocławia, która - w akcie zemsty - rzekomo wyrwała wszystkie zęby swojemu chłopakowi. Podają też nazwisko lekarki-sadystki. Nazywa się Anna Maćkowiak. Problem w tym, że - jak sprawdzili dziennikarze Gazety Wrocławskiej - lekarki o tym nazwisku w naszym mieście w ogóle nie ma!



Czyli sztuczny szum, może nawet i wymyślony przez kogoś od lekarzy, którzy nie przepadają za stomatologami itp. więc chcą ich oczernić 🤣 Ale domyślałem się, ze to pierdolenie bzdur z tą dentystką, co widać było w moim sceptycyzmie do komentarza tamtego typa, co się nieudolnie podaje za dziewczynę 🤣 Mimo wszystko od dekad stomatolodzy mają opinie sadystów, ale osobiście się temu nie dziwię, jednak nie wszyscy są spierdoleni i wystarczy na wejściu powiedzieć, że ma nie boleć i że z miejsca ma odłożyć narzędzia, jak zaalarmujesz, że boli i wierz mi, działa takie gadanie 😁 Raz stomatolog użył 4 razy znieczulenie, bo ciągle mnie napierdalał ząb 🤣

______________

Ja to miejscowy troll xD
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-26, 23:11 1
i tak właśnie powinno się traktować te głupie coś co nie ma chuja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie