18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Nome 2024-07-27, 0:02
Geniusz napisał/a:

Ciekawe rzeczy opowiadasz, więc może link do artykułu z tym zdarzeniem? 🤣 Za coś takiego dojebaliby jej zakaz wykonywania zawodu plus odszkodowanie dla typa, bo emocje emocjami, ale w pracy należy sprawy osobiste zostawić za drzwiami, więc czekam na link do artykułu z którego wyssałaś te kocopoły (i chyba nie tylko te pierdoły wyssałaś wraz z mlekiem matki) i zobaczymy czy nie pierdolisz bzdur, byle tylko wmówić sobie, że w życiu istnieje (w twoich oczach) jakaś sprawiedliwość 🤣



to nie był fejk, dostała jakiś śmieszny wyrok w zawieszeniu i musiała zapłacić duże odszkodowanie, ale nie zabronili jej wykonywania zawodu, to była znana sprawa i pisały o tym polskie serwisy, więc nie sądzę, żeby sobie to wymyślili, to że ponoć jest to fejk to pierwsze słyszę i dowód, że jakaś pani Maćkowiać nie pracuje we Wrocławiu to żaden dowód, linka nie podam,bo faktycznie nic nie zostało, domyślam się, że zadziałał polski zwyczaj chronienia przestępców a i dentyści raczej niechętnie będą wspominać taką sprawę... ale możesz wierzyć w to co chcesz

a przy okazji słyszałam jeszcze parę historii, o tym jak zdradzone panie pozbawiły byłych kochasiów męskości.... także piłka nadal jest po stronie pań

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
B................9 2024-07-27, 0:04 1
mlotnakacapy napisał/a:

o mamy i jelenia na pokladzie



Tak sobie to tłumacz

[ Dodano 2024-07-27, 00:07 ]
miodziot napisał/a:

widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z kobietami (drewnami-bez uczuć) lub w ogóle


Jak ci się kobita nie podoba, to nie masz obowiązku z nią przebywać. Tyle. Po co te bijatyki
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-27, 0:11 2
Nome napisał/a:

to nie był fejk, dostała jakiś śmieszny wyrok w zawieszeniu i musiała zapłacić duże odszkodowanie, ale nie zabronili jej wykonywania zawodu, to była znana sprawa i pisały o tym polskie serwisy, więc nie sądzę, żeby sobie to wymyślili, to że ponoć jest to fejk to pierwsze słyszę i dowód, że jakaś pani Maćkowiać nie pracuje we Wrocławiu to żaden dowód, linka nie podam,bo faktycznie nic nie zostało, domyślam się, że zadziałał polski zwyczaj chronienia przestępców a i dentyści raczej niechętnie będą wspominać taką sprawę... ale możesz wierzyć w to co chcesz
a przy okazji słyszałam jeszcze parę historii, o tym jak zdradzone panie pozbawiły byłych kochasiów męskości.... także piłka nadal jest po stronie pań



Tak, oczywiście, afera tego typu i nagle tylko na gówno portalach zostały linki 🤣 Bajdurzysz coś o "wierz w co chcesz" a ty wierzysz w takie bajeczki, jak ta historia i myślisz, że znasz prawdę 🤣 Linka nie podasz, to równie dobrze możesz sobie te opowiastki wsadzić głęboko a gość dał link do artykułu sprzed ponad 10 lat i jakoś potrafił znaleźć, więc co ty za kocopoły opowiadasz, że niby nie wiele zostało? Sprawa oczywista: wymyślił ktoś bzdury, potem ktoś zaczął grzebać z dziennikarzy śledczych, nie mogli znaleźć dowodów i ze sprawy zostało tylko tyle, że "niby ktoś coś gdzieś kiedyś komuś zrobił" 🤣 A co do usuwania chłopom różnych części ciała, to tak, zdarzają się takie pierdolnięte istoty, więc nie wiem o jakich piłkach gadasz, ale ludzie od zawsze byli spierdoleni i będą, niezależnie czy chłop czy baba, każda płeć i rasa ma swoje przyjebaństwa w genach i na sadolu to doskonale widać po trollach nieumiejętnie udających dziewczyny 😆

______________

Ja to miejscowy troll xD
Zgłoś
Avatar
B................9 2024-07-27, 0:11 1
Analinator napisał/a:

Koleś widać, że nikt nigdy Cię nie zdradził. Jak kurwa się puściła to powinna się cieszyć, że nie jest połamana. Równość i równouprawnienie kolego.



Racja, nie zdradził, ale współczuję osobom, które tos oszukał. Po prostu przemoc nic tu nie da, jak jej wlejesz to czasu nie cofnie ani nie sprawi, że będziesz wygrany, Po prostu mordo, szkoda na to twojej energii, lepiej spożytkować na siebie. Wszystkiego dobrego życzę

[ Dodano 2024-07-27, 00:14 ]
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

To zrozum, że takie kwestie są w 99% przypadków rozwiązywane normalnie, ale nikt tego nie wrzuci na sadola, a trafia tu ten 1%



Nawet czasami ten 1% jest to za dużo. Ale cieszy mnie twa pozytywną wizja

[ Dodano 2024-07-27, 00:22 ]
miodziot napisał/a:

widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z kobietami (drewnami-bez uczuć) lub w ogóle



Miałem do czynienia z kobietami dość sporo. Ale zawsze możesz wybierać, z kim się zadajesz. Z kobietami drewnianymi nie musisz przecież mieć znajomości. Ja takie odrzucałem na starcie

[ Dodano 2024-07-27, 00:28 ]
tajfunkanalia napisał/a:

Jeżeli kobieta zdradza to traci status i ochronę. Staje się czymś gorszym od prostytutki.



Prostytutka nie musi być nikim złym. Po prostu nie wiadomo dlaczego tak jej życie się potoczyło. A zdrady nie pochwalam, po prostu nie popieram przemocy w takim wypadku
Zgłoś
Avatar
Bronchacz 2024-07-27, 0:35 1
outline napisał/a:

kurwa co to za bryka, zajebista



Chevrolet Suburban / GMC Yukon XL / rocznik 2015 (Google - wyszukiwanie obrazem)

en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Suburban
Zgłoś
Avatar
B................9 2024-07-27, 0:36 2
Swoją drogą ta polemika w komentarzach wskazuje, jak wielu frustratow i osób skrzywdzonych z nieprzepracowany mi traumami że związków z kobietami tu mamy. Wieddzie Panowie, że jestem zaskoczony. Mimo wszystko życzę wam wszystkiego dobrego.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-27, 1:08 1
Geniusz napisał/a:

T Linka nie podasz, to równie dobrze możesz sobie te opowiastki wsadzić głęboko



nie wiem czy wiesz, ale fakt, że do czegoś nie ma linka w necie, nie znaczy, że to nie istnieje.... ale może to dla ciebie za trudne...

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-27, 1:49 2
Nome napisał/a:

nie wiem czy wiesz, ale fakt, że do czegoś nie ma linka w necie, nie znaczy, że to nie istnieje.... ale może to dla ciebie za trudne...



Ty jesteś jakimś trollem, dramat 🤣 Naucz się czytać, to ogarniesz, co pisałem o linkach, ale przypomnę, trollu 🤣 Mówiłem, że są link. Jednak wszyscy widzieli, że do plotkarskich portali z tą historią, bo takie gość podał, który je znalazł po lekkim pogrzebaniu w necie, zatem są linki. No, ale do prawilnych portali linków nagle ty nie możesz znaleźć, aby potwierdzić, że to prawdziwa historia a nie zmyślona przez plotkarskie odpady twojego pokroju? 🤣 Weź się "typie" nie ośmieszać, bo strugasz idiotę i robisz z siebie pośmiewisko albo po prostu jesteś zwykłym botem, bo już mieliśmy tu z takimi do czynienia 🤣

______________

Ja to miejscowy troll xD
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-27, 2:10 1
Geniuszu, powtórzę jeszcze raz powoli, to że czegoś nie ma w internecie nie znaczy, że nie istnieje, albo nie istniało, albo nie jest prawdą, itp. internet nie stanowi jedynego słusznego źródła wiedzy, powiedziałabym, że nawet jest dość zawodnym źródłem wiedzy
co do tej historii, to jest faktycznie dziwne, że zostały tylko artykuły o tym, że ktoś tam napisał, nie ma artykułów źródłowych, kiedy pisano o tej sprawie i o wyroku dla tej pani... ale w internecie nic nie jest wieczne, wbrew temu co się mówi...

a dokładnie pamiętam tę sprawę, bo mnie osobiście nie podobał się bardzo niski wyrok, jaki otrzymała ta pani, dlatego to zapamiętałam... ot i wszystko, więcej nie będę z tobą dyskutować, bo życie jest takie krótkie i tyle ciekawych rzeczy do zrobienia...

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Dziamdzi91 2024-07-27, 6:09 3
Analinator napisał/a:

Koleś widać, że nikt nigdy Cię nie zdradził. Jak kurwa się puściła to powinna się cieszyć, że nie jest połamana. Równość i równouprawnienie kolego.



Dla pana, panie Areczku, jest co najwyżej kryminał i walenie konia.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-07-27, 6:42 2
I można z kulturą? Można.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-27, 9:55 1
SramNaIdiotów napisał/a:

Rozumiem emocje, ale mógł ją kurwe wyjebać pod domem, a te rzuty na ściane powinien sobie odpuścić - ot wyszła z niego zwykła pizda (jak ta co zdradzała)



E tam. Pełna kultura, odwiózł do domu, pomógł wysiąść a że się nie pożegnał... no cóż pewno się już więcej nie spotkają
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-07-27, 11:09 1
Bbartek429 napisał/a:

Tak sobie to tłumacz
Jak ci się kobita nie podoba, to nie masz obowiązku z nią przebywać. Tyle. Po co te bijatyki



A co byś zrobił, gdyby cię uderzyła? Dała mocno w twarz tak, żebyś upadł. Jak byś zareagował?
Zgłoś
Avatar
B................9 2024-07-27, 14:48
miodziot napisał/a:

A co byś zrobił, gdyby cię uderzyła? Dała mocno w twarz tak, żebyś upadł. Jak byś zareagował?



Miałem raz w życiu sytuację tego typu, tyle że nie upadłem. Kobieta niesłusznie mnie spoliczkowała, więc dostała w pysk i w tym wypadku to ona upadła. Raczej zrobił byś to samo. Ale przemoc kolego, to ostateczność, jak wszystkie inne cywilizowane metody rozwiązywania sporów zawiodą.

[ Dodano 2024-07-27, 14:50 ]
miodziot napisał/a:

A co byś zrobił, gdyby cię uderzyła? Dała mocno w twarz tak, żebyś upadł. Jak byś zareagował?


A czasami można uniknąć takich konfrontacyjnych sytuacji i w porę odejść, niech się między sobą sami szarpią, wyzywają i biją.
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-07-27, 23:31 1
Bbartek429 napisał/a:

Miałem raz w życiu sytuację tego typu, tyle że nie upadłem. Kobieta niesłusznie mnie spoliczkowała, więc dostała w pysk i w tym wypadku to ona upadła. Raczej zrobił byś to samo. Ale przemoc kolego, to ostateczność, jak wszystkie inne cywilizowane metody rozwiązywania sporów zawiodą.
A czasami można uniknąć takich konfrontacyjnych sytuacji i w porę odejść, niech się między sobą sami szarpią, wyzywają i biją.



Skoro (oddałeś: "dostała w pysk i w tym wypadku to ona upadła") uderzyłeś kobietę, to znaczy, że okazałeś się osobą ze swojego komentarza?
"To charakterystyczne dla brudasów i małp z gówno-stanów, białemu po prostu nie przystoi się tak prymitywnie zachowywać."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie