18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Wzorowa matka i żona zgłoszony przez żmij
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Zdradzająca Ż0nka
krasnal_hałabała • 2024-05-13, 18:26
Nie chce mi się tego komentować, oceńcie sami. Pobrałem to z youtube, żeby nigdy nie zniknęło z internetu w razie czego, aby pani na filmiku nigdy nie wyzbyła się piętna kurwy, ponieważ jak większość kobiet, nie żałuje ona tego co zrobiła, ale tego, że wyszło to na jaw. To mój jedyny komentarz do tego. Miłego Dnia Sadole.



(Jakby się filmik nie pokazywał, to znaczy, że coś popieprzyłem z wgrywaniem i będę ogarniał w trakcie, pierwszy raz wrzucam z dysku).
Zgłoś
Avatar
Dziobal123 2024-05-13, 18:30
U mnie film nie leci...

Jest ok sorki
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-13, 18:30 1
Kolega pyta o nick tej pani i na jakim portalu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 18:36 1
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-05-13, 19:00
turor napisał/a:

Kolega pyta o nick tej pani i na jakim portalu



A gdybym wiedział, to z radością bym się podzielił i to publicznie, chuj z konsekwencjami, nawet dane osobowe bym dał, gdybym miał, kto chce hiva niech ma a normalnych bym przestrzegł.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 19:14
krasnal_hałabała napisał/a:

A gdybym wiedział, to z radością bym się podzielił i to publicznie, chuj z konsekwencjami, nawet dane osobowe bym dał, gdybym miał, kto chce hiva niech ma a normalnych bym przestrzegł.



Lale mogla by dłonią chociaż. Przecież tak nie zarazi. A nie… jednak może jak wcześniej trzymała zarażone….
Zgłoś