18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zdrowa Babcia
kacper108 • 2013-03-12, 11:14
Materiał własny:

Siedzę sobie dzisiaj przy kompie, starając się zrobić coś pożytecznego. W tym momencie dzwonek do drzwi - jak się okazuje wizyta listonosza a jako, że to dobry znajomy mojej babci to i Ona mu otwiera. Po paru minutach przynosi list do mojego pokoju zaadresowany na tatę. Na liście znaczek z serii "Ludzie kina i teatru - Eugeniusz Bodo" podpisany wyjątkowo małą czcionką. Babcia z przerażeniem w oczach podaje mi list i mówi: "Do taty chyba jakiś pedał napisał!"

Znaczek wygląda tak:
Zgłoś
Avatar
K................y 2013-03-12, 17:57 18

W sumie...
Zgłoś
Avatar
imgstage 2013-03-12, 18:19 9
Za Gienka zawsze piwo. Tylko martwi mnie jeden fakt. Na początku mielismy aktorów którzy mieli talent nie tylko aktorski ale również wokalny. Dzis mamy...no własnie : Karolak, Szyc i ten od Papieza ktory zostal czlowiekiem; ...cos poszlo nie tak
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-03-12, 19:49
Przed wojną mieli tylko jakąś wczesną betę Fotożłopa, więc wyszło jak wyszło.

@up: masz sporo racji, niestety.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-03-12, 20:46 13
Nie porównujcie Boda do pedałow wy debile kutlurowe !!!
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-03-12, 21:45 2
kurwa co za ignorancja, jak można tak mówić o aktorze którego nawet jednego filmu nie widziałeś.
poza tym suchar jak chuj, kto wstawia swoje zdjęcie jako znaczek? bo taki jest chyba sens Twoich wypocin.
Jak babcia nie poznała Bodo to pewnie Ty masz 11 lata, mama 26 a babcia 41...
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2013-03-12, 23:03 2
imgstage napisał/a:

Za Gienka zawsze piwo. Tylko martwi mnie jeden fakt. Na początku mielismy aktorów którzy mieli talent nie tylko aktorski ale również wokalny. Dzis mamy...no własnie : Karolak, Szyc i ten od Papieza ktory zostal czlowiekiem; ...cos poszlo nie tak



Tak to jest jak komuchom i świecznikowi byłego ustroju nie dobrano się do dupy... a teraz ich dzieci, inny debil nazywa wielkimi polskimi gwiazdami...
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-03-13, 9:14
kacper108 napisał/a:

Materiał własny:


Uwierzę, że babcia dobrze znała listonosza, pewnie od pasa w dół, ale nie pierdol, że nie kuma Bodo, a do tego znaczek nieskasowany.
Zgłoś
Avatar
krzych02 2013-03-13, 11:36
[quote=kih0n]k***a co za ignorancja, jak można tak mówić o aktorze którego nawet jednego filmu nie widziałeś.
poza tym suchar jak ch*j, kto wstawia swoje zdjęcie jako znaczek? bo taki jest chyba sens Twoich wypocin.
Jak babcia nie poznała Bodo to pewnie Ty masz 11 lata, mama 26 a babcia 41...



Piwko !
Zgłoś
Avatar
Wodzu1988 2013-03-13, 11:50 1
Wybitny Aktor sam mam 24 lata a lubię oglądać Filmy z jego udziałem i popatrzeć trochę na stara Warszawę jaka była zanim zjechało się to Buractwo z całej polski. NA TVP Kultura lecą filmy z jego udziałem pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2013-03-13, 17:52
zagłębić się trochę w historii gimbusy z tabletkowymi mózgami !!!!!
Zgłoś